Ели да почерпи АВГУСТовската дружинка, Ади става на 1 годинка!

  • 32 599
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 990
Дони, вземи му витамин Це, по една малка ампулка 2-3 дена, Осцилококцинум също, за солта и аз си мисля, че са малки или трябва слаб разтвор  newsm78 Пръскакай на често солена водичка, аз бих давала и един два пъти дневно Нурофен или панадол, ако се влоши хремата, действа противовъзпалително все пак  Peace

# 691
  • Мнения: 3
Аз слагам само няколко кристалчета в пълно корито с вода и досега не съм имала проблем със морската сол. Де да знам то по тая логика и морската вода (Стеримар) в носа следва да го гори  newsm78 Rolling Eyes Иначе давам вит. С, пръскам Стеримар, взех и едно билково сиропче, което представлява гъст извлек от мащерка и никаква химия и давам също така сребърна вода да пие и капа по малко и в нослето. Днес ще взема и Осцилококцинум  Embarassed Аааа, тая сутрин му сложих и малко Виброцил  Thinking

# 692
  • Мнения: 1
Здравейте милички, аз само чета, защото компютъра който ползвам денем е без фонетика и няма как..а моя лаптоп ако го включа го налазват децата

Да се похваля и Ади проходи, пуска се и ходи като пианде с високо вдигнати раце, много смешно се клати. По цял ден кара една количка с бебе и ако нещо му се препречи.. започва едно тръшкане и рев със сълзи. Иначе сме добре, преборихме сополите и сега чакам да минат 10 дена за да сложим гадната ваксина. Кърмим се все още, седим си упорито с 4 зъба. Навън драмата е голяма не иска въобще да седи в количката, иска само да я бута и не мога дори за хляб да ида, много реве това дете ужас, днес ми скъса сърцето докато миех пода, ама нямаше как!

На Ния честити крачета, ще правим май заедно Прощъпулник!

Пинки, дай се видим че се затопля  Flutter

Мелфин
радвам се, че си вече отново редовна (за разлика от мен  Embarassed)

Асе, много хубави снимки, чак се размечтах!  Hug

Бланш, скъпа, много ми е мъчно за това което сте преживели, така съжалявам. И аз си ходих скоро по такъв повод до Плевен, много е трагично да видиш любим човек как безмълвно лежи  Cry Cry

Стелка, мерси че ме побутна, много приятни разходки ви желая и без депресии Hug

Дони, айде стига са ревали тези наще момчета, дано Дени скоро свикне с яслата, че то да ти се скъса сърцето, моето поне вкъщи ми циври  ooooh!

Брит по колко пъти се кърмите нощем?

Пропускам много мами да спомена, но София се връща от градина и трябва да им обърна внимание на нея и бавачката. Какво става със срещата, май не се осъществи или аз нещо пропуснах? Поздрави на всички и се надявам да чета и пиша по-редовно   bouquet

# 693
  • Мнения: 2 376

Брит по колко пъти се кърмите нощем?


Не знам  Embarassed , на самообслужване сме. Веднъж си правих труда да броя бяха поне 5.
Честит ти краченца Simple Smile да стъпват здраво на земята Simple Smile

# 694
  • Мнения: 3 414
здравейте, момичета Simple Smile влизам на бързо да попитам къде в софия се намира Джъмбо? съпругът ми ще бъде командировка в софия 2 дни и искам да купи няколко албумчета за снимки за детето.

# 695
  • Мнения: 2 376
Джъмбо се намира на бул. България. От НДК тръгва в посока Бояна и на третия светофар вляво ще види Джъмбо и Била.

# 696
  • Мнения: 3 414
Джъмбо се намира на бул. България. От НДК тръгва в посока Бояна и на третия светофар вляво ще види Джъмбо и Била.
мерси, Брит!   bouquet

# 697
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Честити ходещи крачета на Адриан!  Hug Hug Hug

Има ли детенце, което още не ходи!
Питам защото предлагам като се пуска новата тема, да направим нови рекорди, ако нямате нищо против.
Предлагайте номинации:
Най-много зъби на 1 г.
Най-малко зъби на 1г.
Най-късно проходило дете, най-ранното го знаем  Wink
Най-леко бебе категория "Комарче"
Най-тежко бебе категория "Мече"

айде давайте и вие

# 698
  • София
  • Мнения: 1 139
Боби днес се пусна за около 4-5 крачки,но само толкова Rolling EyesИ то трябва с баща му да сме един срещу друг и да протягаме ръце, иначе неще. Ама това едва ли се брои за проходил, но все пак е някакъв напредък. Много е страхлив милия.
Честити ходещи крачета на Адриан!!!

Ани, много добри предложения Peace

# 699
  • Мнения: 2 376
Най-голям чистофайник-Калата Simple Smile, за най-чистофайничка записвам Точката, че го конкурира с метлата, лопатата и парцала Simple Smile)

# 700
  • София
  • Мнения: 1 139
Официално Боби проходи  Party
Вече не са 4-5 крачки, а обикаля цялата стая Laughing

# 701
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Браво на Боби! Пинки, ще месиш питка!  Hug Hug

# 702
  • Мнения: 207
Добър вечер  bowuu
Дони, мила, бая тежки са били тези рожденни дни, щом не ги помниш даже  Joy
Аз днес съм на два рожденни дни, обаче обедни, така че не ме мислете до следобяд, пък после ще видя как ще си събирам децата  Drunk Wine Glass
"Боже,Божееее" - ааааааааа, умрях си от смях като четох  Joy Асе, не ви е скучничко на вас  Wink
Феб, радвам се да те видя, ама по-честичко да ни навестяваш, а и снимки на Монката скоро не сме виждали  Crossing Arms
Стели Мели, опитвала ли си да даваш чайче  newsm78 Костенури също не пиеше вода и аз само чай му давах. Постепенно го разреждах и накрая чиста водица пропи  Peace
Честити ходещи крачета на Ади и Боян  Heart Eyes
Тичам в банята, че вече чувам бойни викове ...  ooooh!

# 703
  • Мнения: 19
Здравейте  момичета! Не съм се включвала отдавна, но ви чета, когато мога. Но сега имам новина - БРЕМЕННА СЪМ! От няколко дена разбрах, но съм толкова объркана. Струва ми се, че не му е още времето, май съм на път да убедя и мъжът ми в това / винаги печеля тези битки с него/. Първият път беше толкова различно - прекрасно, когато научих, че ще ставам мама! От 1,5 г не ходя на работа, бременност, майчинство... Ако трябва още толкова само да гукам, че и на два гласа... дали някой ще ме подкрепи?   

# 704
  • София
  • Мнения: 1 139
Milena4ko, честито мила Peace
Едва ли няма никой да те подкрепи.Сигурна съм, че като се премислят нещата,няма да изглеждат точно така.Но ти и мъжът ти разбира се си знаете най-добре PeaceВие сте хората, които решавате какво ще се случи.
Мисля, че всички момичета тук ще те подкрепим каквото и решение да вземеш.
Винаги можеш да споделиш как се чувстваш и какво те вълнува Peace
Ще чакаме да пишеш.
Незнам аз как бих постъпила на твое място- наистина е трудно  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт