Анатомията на Грей - 8

  • 57 105
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 33
аз ще бъда изключително доволна ако сменят или заличат героинята Мередит, ама едва ли това ще стане Tired

Май аз съм от малкото, които я харесват.
От една страна мрачната й същност наистина идва в повече, но от друга страхотно се преплита с "тихата й лудост", което на мен ми е доста забавно.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 465
Аз също не съм голям фен на "Мередит", но не е и чак толкова лоша: http://www.7sport.net/archive7ds/2006/08/13/style/index.htm

Иначе съм в голямо очакване на новия сезон Peace

# 62
  • На морето!
  • Мнения: 5 794
аз ще бъда изключително доволна ако сменят или заличат героинята Мередит, ама едва ли това ще стане Tired

Май аз съм от малкото, които я харесват.
От една страна мрачната й същност наистина идва в повече, но от друга страхотно се преплита с "тихата й лудост", което на мен ми е доста забавно.  Simple Smile
Не си сама  Peace Аз също я харесвам. Наистина е много различна от останалите типажи в този жанр, но и това я прави по-истинска, като започнеш от физика и стигнеш до най-тънките характерови особености- нищо не й е спестено и нищо не е излишно "захаросано" в отношенията й.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 890
Менина, да, че прилича на повече жени, които можеш да срещнеш в живота, така е. но самият и характер е точно този тип жени, които най-малко съм харесвала в живота - объркани, противоречиви, вечно търсещи и ненаясно с това което искат и със себе си, вяли, инертни, скучни...
оттам ми идва неприязънта към нея. определено перфектно пресъздаден образ, за да може така да ме дразни Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 18 679
Ах, вие...От 2-3 седмикци си мисля за Анатомията, че наближава Party Днес влизам да пусна темичка, а то имало, че вече и клюкини Flutter
Жалко за Джордж, тъкмо го харесах с тази късичка прическа Mr. Green
Дано и този сезон е силен, като предния, но малко по-не драматичен, моля. По едно време вече чаках сериите не като развлечение, а с едно такова тежко чувство...Абе силен сезон, но твърде разтърсващ беше...

# 65
  • Мнения: 2 897
И аз харесвам Мередит - интересен персонаж, въпреки, че като характер най-много ми допада и се отъждествявам с образа на Кристина.
На моменти самата Елън Помпео ми нагарча от сладост, но я харесвам независимо от това.

# 66
  • Мнения: 194
Ей, още малко остана, нямам търпение вече  Simple Smile

# 67
  • софия
  • Мнения: 2 543
Хубава темичка.Преди как съм я пропуснала.Чакам с нетърпение.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 754
Мацки почти сигурно е, че ще разделят Слоун и Лекси. В новият сезон Лекси и Торес ще живеят заедно.
Извинявам се в бяло е вече.   bouquet

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 11:52 от Sesana

# 69
  • Мнения: 775
Аз пък нарочно не чета и не ровя за трейлъри,искам да се изненадвам  Simple Smile

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114

Въх, уби всичко детско в мен. Как може? Ако е по онази линия вече ми писна.

# 71
  • Мнения: 5 478

Въх, уби всичко детско в мен. Как може? Ако е по онази линия вече ми писна.

Мхм... и на мен  Tired Сега следва и да нагласят някой от мъжете са хомо и ще е капака на всичко...  ooooh!

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 754
Нееее....мисля, че просто са съквартирантки, а не ...Пише, че живеят заедно, но не като двойка. Ви пък направо в дълбокото ги пуснахте.

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114
Ами то с това "прозрение" изведнъж на Торес какво мога да очаквам Whistling

# 74
  • Мнения: 33
Ха! Остава и Бейли да я причислят към лявото течение в сериала... Joy

Общи условия

Активация на акаунт