Анатомията на Грей - 8

  • 57 070
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 118
съпругът на Елън е симпатяга , много са сладки заедно Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 180
 Grinning Да следя и аз  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 3 885
само да не ви изпусна Simple Smile

# 48
  • Мнения: 750
Я и аз да се заплюя тука, че да не изпусна старта на новия сезон.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5 478
Яяя, нова тема сме имали  Flutter
Много се радвам, че Изи остава. Но ми е тъжно за Джорд...
А и според мен също Мередит може би ще я "забременят" и в сериала. Laughing  Яд ме е обаче, че Лекси и Слоун ще ги разделят  Tired

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз се присъеденявам към очакващите...  Popcorn

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Яяя, нова тема сме имали  Flutter
Много се радвам, че Изи остава. Но ми е тъжно за Джорд...
А и според мен също Мередит може би ще я "забременят" и в сериала. Laughing  Яд ме е обаче, че Лекси и Слоун ще ги разделят  Tired
Дано не. Толкова са ми хубави. Слоун стана толкова уф...не мога да му намеря думата...ама в хубав смисъл. Чак ми иде да запиша и аз една специализация там...може да ме вземе  Confused Rolling Eyes Embarassed

# 52
  • Мнения: 2 897
Ейй, то време не останало Simple Smile
Ще ги гледам и аз. Дано да пораздвижат още сюжета. Последно Джордж ли е аут?

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 932
Последно Джордж ли е аут?

Да, Изи потвърди това в шоуто на Летерман Wink

# 54
  • Мнения: 109
Чак днес видях родна тема Simple Smile Гледам и Лост, там обаче забравих кога трябваше да е началото.
Явно не сме ги забравили героите. Жалко за Джордж, но вече изчерпаха образа му. Има възможности да се развие, но сигурно ще се залага повече на двойките. Макар че като се сбъдне тази заветна целувка на Мер и Дер, какво ще се случва чак толкова, освен наистина да родят едно дете, ама с много проблемна бременност, трудно раждане...трудно оцеляване на бебето...Иначе най-много пак да ги разделят, ама стига толкова...
Нямам търпение, радвам се, че има хора в темата за коментари.

# 55
  • Мнения: 2 908
Кой и къде каза,че Лекси и Слоун се разделят?  Confused

# 56
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Макар че като се сбъдне тази заветна целувка на Мер и Дер, какво ще се случва чак толкова, освен наистина да родят едно дете, ама с много проблемна бременност, трудно раждане...трудно оцеляване на бебето...Иначе най-много пак да ги разделят, ама стига толкова...
Нямам търпение, радвам се, че има хора в темата за коментари.
Не се бях сетила за този вариант, може би напълно съм отхвърлила идеята Мер-Дер да са бременни, ще ми бъде най-малкото странно, но пък ще е идеална възможност за нов трагичен сценарии в съзнанието на Мередит- ще трябва да спре да работи...

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
И не само да спре да работи. Тя с триста зора заживя с Дерек, не ми се мисли как ще приеме бременност и дете. Ще е голяма драма.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 885
аз ще бъда изключително доволна ако сменят или заличат героинята Мередит, ама едва ли това ще стане Tired

# 59

Общи условия

Активация на акаунт