Анатомията на Грей - 8

  • 57 065
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
Айде и аз да седна да почакам с вас  Laughing

# 31
  • Мнения: 685
Охоо вече има раздвижване по темата!  Flutter
Чудя се какво ли са измислили сценаристите?!
Очаквам неочакваното...

# 32
  • Мнения: 2 908
И според мен целувката ще е на Дерек и Меридит на сватбата им-понеже нали това чакаме отдавна,а все го няма....

# 33
  • Мнения: 33
И аз очаквам... Grinning
И си мисля, че ако Дер и Мер се оженят и това е целувката, за която се пише, то сериала трябва да свърши. Иска ми се да е нещо друго и неочаквано за всички нас, които хвърляме боб сега.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Нямам търпение да почне !

Ама този Оуен мен лично много ме дразни ...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Нямам търпение да почне !

Ама този Оуен мен лично много ме дразни ...

Мен пък ми допада. Идеалното попълнение до Кристина. Далеч по - добро от предното. Двамата винаги са на някое бойно поле. И ако се случи да са заедно  Hug Той има нужда от нея, тя от него....абе 5 сезон направо ме е подлудил. Даже почти не ме вълнуват Дер+Мер...може и целта да е такава, защото като ги оженят ще ни насочат към други двойки.

# 36
  • Мнения: 1 666
И аз се нареждам в първите редове пред екрана в очакване!

Промото на първия и двоен епизод мноооого ме радва (заради Изи)!

# 37
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Оуен е страхотен.
Такива искри прехвърчат между него и Кристина  Heart Eyes Фен съм им голям. Последният епизод да си призная настръхнах, когато Мер разбра, че безименният мъж е Джордж и на Оуен/Кристина моментите. Последните бяха много силни

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Сериала претърпя страхотно развитие и в интерес на истината и аз съм страхотен фен на Оуен Embarassed Много добре допълва Кристина, а преди тя беше все в подчинение Confused

# 39
  • Мнения: 118
И аз съм голям фен на филма, нямам търпение да гледам 6 сезон, че 5 свърши по много интересен начин Peace

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Нямам търпение да почне !

Ама този Оуен мен лично много ме дразни ...


А аз все повече го харесвам - особено след като изгледах The journeyman  с него  Heart Eyes

А актрисата на Мередит - нещо ми изчезна името й  Embarassed - роди ли вече в реалния живот  newsm78

# 41
  • Враца
  • Мнения: 5 210


А актрисата на Мередит - нещо ми изчезна името й  Embarassed - роди ли вече в реалния живот  newsm78
Елън Помпео се казва и не съм попадала на инфо да е родила, мисля, че е за октомври, момиченце чакали - по спомен

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
А актрисата на Мередит - нещо ми изчезна името й  Embarassed - роди ли вече в реалния живот  newsm78
Елън Помпео се казва и не съм попадала на инфо да е родила, мисля, че е за октомври, момиченце чакали - по спомен


http://www.yellow.bg/gossip/n259334/

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Благодаря!  bouquet
Значи Мередит ще я дават минимално и само от кръста нагоре  Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 685
Значи Мередит ще я дават минимално и само от кръста нагоре  Twisted Evil

Освен ако не я забременят и по сценарий  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт