Анатомията на Грей - 8

  • 57 067
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 775
Аз пък чаак сега виждам,че има нова тема. Броим дните Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 908
Къде без мен-и аз цопвам тук-чак и спойлер има вече-много сте бързи-радвам се,че Изи се връща-моята любимка.... Hug

# 17
  • Мнения: 85
Записвам се за темичката Grinning

Можеше да пуснете едно линкче в предната тема, че е пусната нова Crazy

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 562
Ето ме и мен. Laughing 24-ти ще е мноого приятен ден за мен. Laughing

Ще дават практитака по Fox видях. Може и нея да си преговоря.
Аз и нея чакам с нетърпение. Laughing

# 19
  • Мнения: 626
С нетърпение чакам новия сезан . Преди се не намирах време да попиша тук , ама сега смятам да съм редовна.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Абе мацки, на тоя текст дето го намерих и преведох на края пише за някаква целувка, която очакваме да видим. Коя ще да е тази целувка? Много ме рови и не се сещам. Няма да е на Дер+Мер, няма да са Кристина и Оуен, не са и Лекси и Марк. Нито пък Изи и Алекс. Въобще не ми иде на ум. То само Шефа и Бейли останаха ама не се връзва.

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Ми освен Торес да е Mr. Green

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
То само Шефа и Бейли останаха ама не се връзва.
И аз за тях реших, че ще е, но ако е така ще стане мазало- не ми се иска да го обръщат на сладникав сериал тип "всеки с всеки и накрая едно голямо семейство"  Tired

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
То само Шефа и Бейли останаха ама не се връзва.
И аз за тях реших, че ще е, но ако е така ще стане мазало- не ми се иска да го обръщат на сладникав сериал тип "всеки с всеки и накрая едно голямо семейство"  Tired
То си е така. Ама не останаха хора за целуване. Да не са Торес и Слоун? Де да знам. Ама пък аз не чакам да виждам такава целувка. Може и за първата брачна целувка на Дерек и Грей да пишат.
Да си кажа песента от трейлъра на промото е уникално хубава, ама не мога да си я намеря на mp3.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 10:47 от Sesana

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Аууу почти не остана до новия сезон Mr. Green
Часната практика започна по Фокс-а...нещо не успях да си я дръпна от Замундата колкото и да се мъча..все забива и сега мисля да я гледам по тв-то.

# 25
  • Мнения: 626
Аууу почти не остана до новия сезон Mr. Green
Часната практика започна по Фокс-а...нещо не успях да си я дръпна от Замундата колкото и да се мъча..все забива и сега мисля да я гледам по тв-то.

Ако искаш ето тук има и двата сезона , но без превод http://www.2torrents.com/search.php?search=private+practice

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Намерих си песничката. Ако някой я иска може да пише и я пращам. Sink or Swim - Tyrone Wells.

# 27
  • Мнения: 1 233
И аз се записвам към чакащите. Нямам търпение вече да започва. Дано обаче тоя път субовете да излизат малко по-бързичко. Разчитам пак на Турецки, прави ги страхотни.

# 28
  • София
  • Мнения: 672
Хайде и аз да се запиша в темичката!  Hug Нямам търпение.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 149
Е,то не останало Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт