Анатомията на Грей - 8

  • 57 058
  • 737
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 731
Премиера на 6-ти сезон на 24.09


Предишните теми:
Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7

Официален сайт
http://abc.go.com/primetime/greysanatomy/index?pn=index

Торент сайтове
www.DMCA-removal-from-Google
www.DMCA-removal-from-Google

Сайт за субтитри
http://DMCA-removal-from-Google

Виждам, че скоро не сте отваряли дума за филмчето. Обаче от една седмица ме е хванало кукуто  Blush да го чакам тоя пусти 24-ти. Та да споделим нетърпението...ако и при вас го има. Много ще се радвам на компания  Laughing

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 10:30 от wa_wa

# 1
  • Варна
  • Мнения: 294
 ... още малко остана  Grinning

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Записвам се.

Очаквам сватба и бебе в този сезон. Разбрах, че Изи остава Crossing Arms

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 731
Ох, дано Изи да остане. Алекс не заслужава повече лошо да му се случва. С предната му стига. Най - накрая и той да е щастлив. Няма да е честно да го съсипят пак. Не ми е заради Изи, ами искам да видя и Алекс малко разчувстван.
Смятах и анкета да пусна. Кой ще остане в асансьора, ама реших, че не е нужно. Всички сигурно са видели снимките.
Я ми кажете как ги виждате Лекси и Слоун? Мен много ми харесват двамката, ама Лексито много ми се лигави последният епизод.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 206
И аз тук, малко остава.
да видим Шонда какви ще ги измисли този сезон Simple Smile
Ще дават практитака по Fox видях. Може и нея да си преговоря.

# 5
  • Мнения: 284
Нова темичка,супер Simple Smile
  bouquet

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Превю на епизод 1, сезон 6, двоен епизод:
http://www.youtube.com/watch?v=1c5xldPqqu4
уау

# 7
  • Мнения: 1 604
И аз съм в очакване на новия сезон.
 Simple Smile
Кога започва?

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Нямам никакво търпение  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 064
Дали ще имаме късмет и сериите от 6-ти сезон да се качват и да се превеждат...

# 10
  • Мнения: 201
И аз сред феновете на сериала.
Страхотно оформена тема, Sesana!   bouquet

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Дали ще имаме късмет и сериите от 6-ти сезон да се качват и да се превеждат...

Със сигурност Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 731
wa_wa Благодаря. Страхотен трейлър.   bouquet
Искам да видя реакцията на Карев. Той толкова я обича.  Cry Чак ми се реве като си помисля.
А пък как ме рови за Слоун и Лекси. Ама съм с чувството, че ще се разделят  Whistling

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
А пък как ме рови за Слоун и Лекси. Ама съм с чувството, че ще се разделят  Whistling

Не и не. Толкова са сладки двамата, а той вече става по улегнал.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 731
Аз също много ги харесвам. Но нещо в поведението на Лекси подсказва, че или ще се разделят или ще имат много проблеми. А той горкия толкова добричък е станал. Вече не е фустогонец. Чак да ти стопли душата. Ама сега ще ровя за спойлери да видя.

Това го преведох от една статия за новият сезон. Общо взето обобщава старият сезон и закача тук таме от новия. Тук в статията, според мен са завоалирали, че връзката Лекси - Марк няма да я бъде.

Изглежда, че докторите в Сиатъл Грейс винаги се борят за нещо. От достъп до поредната нова операция до връзки и живота на пациентите.
Но не винаги печелят.
След дълга и трудна борба др.Грей и Дерек може би ще победят в своята битка.
Една битка ще загубят. Битка за живота на техни пациенти и приятели – Изи и Джордж.
А Алекс Карев, новият съпруг на Изи е оставен с притаен дъх до 24.
В това време:
•   Др.Бейли се бори в нейни битки. Тя среща реална опасност от загуба на своят съпруг и семейство. Остава и избора: кариера или семейство.
•   Кристина се бори за връзката си с Оуен, който от своя страна се бори с минало в Ирак.
•   Др. Торес се бори за уважение от страна на семейство, което не я приема и разбира. Тя иска да ги накара да разберат нея и връзката и с др. Робинс.
•   Марк Слоун се опитва да преодолее миналото си и да стане по – добър човек и или без Лекси Грей. Може би тя ще се укаже твърде млада, въпреки всичко.  
•   Шефът, се бори да запази болницата си и търси начин да прости на себе си направените грешки.
Анатомията на Грей може да бъде сложен както всяка неврохирургическа операция, с епизоди, които ще ви накарат да се смеете с глас или да плачете със сълзи докато празнувате победи. Победи, които включват спасяване на човешки животи или свидетелството на една открадната целувка, която чакаме да видим.


Може да съм го превела малко объркано ама го правих набързо. Само накрая ме хвана любопитството, коя е тази целувка. Не смятам ,че е спойлер, но ако мислите така да го оцветя в бяло?

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 10:09 от Sesana

Общи условия

Активация на акаунт