Отговори
# 30
  • Мнения: 995
Gesika, оставам с впечатление, че си изпила доста лекарства. Това също може да е причина за дискомфорт Peace  Нали знаеш как е с антибиотиците- лекуваш едно, разваляш друго.

# 31
  • Мнения: 1 410
Не мога да ви стигна   animal037

# 32
  • Мнения: 5 140
Течението с неприятна миризма след конизацията при мен беше от падащите конци /разлагат се все пак/ Казаха ми, че ако не продължи повече от седмица е нормално  Peace

  Кате  Hug радвам се, че се чувстваш добре
При мен миризма няма и продължава вече близо месец. Затова си мисля, че не е нормално. Тези дни на прегледа ще разбера.
А относно конците, виждат ли се като падат? Аз не съм видяла нищо за момента.

да виждат се, аз първоначално не се светнах че може да са конците и такаааааа се насметох, но след това ми просветна  ooooh! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 42
Здравейте момичета. Искам да ви попитам къде се намира кабинета на проф. Кърлов. Моля Ви ако някоя от вас е ходила при нега да ми пише. Много е спешно.

# 34
  • Мнения: 484
кюбит,аз го купувам от различни аптеки ,понякога с порьчка предварително,в повечето случаи без,но последният пьт го тьрсих доста из столицата и почти беше на изчерпване,защото щели да го спират от внос......до сега никой лекар ,при споделеното от мен  за карагенан,не ме е подкррррррепил,всички казват ,че са на мнение че едва ли е  нещо ефикасно,но аз си г оползвам от пьрвото вьзможно сьвокупление /полов акт/след конизацията.......там има ли го при теб в USA.........
 белд
в лозенец се намирра кабинета на Кьрлов,приема само в четвьртьк и е без час,отиваш и чакаш.....на милин камьк  е блока но номера не помня,за сьжаление,но по тел. той ще те упьти,опитай да му звьннеш

# 35
  • Мнения: 42
Благодаря ти  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 964
Gesika, оставам с впечатление, че си изпила доста лекарства. Това също може да е причина за дискомфорт Peace  Нали знаеш как е с антибиотиците- лекуваш едно, разваляш друго.

   


        Така е мила - много лекарства съм изпила за всичкото това време - и антибиотици , и противогъбични, именостимулатори , глобули  - всякакви и какво ли не - но все пак  - бактерии в степен 10 на 5 - си е високо микробно число и не може да се остави да минава от само себе си........


         Синеоч - правила съм и промивки всякакви - смрадлика ,лайка, тетра , Флоражин, Себа мед, Лактацид Фемина, Тантум Роза - но относно усещанията ефект не виждам - все съм си така - затова и вече започнах да се чудя - дали пък вече няма и неврогенен елемент всичко това????? newsm78

# 37
  • Мнения: 5 140
Гесика, явно наистина може да е на нервна почва.

Бобииииии, я кажи нещо повече за лубриканта, зачетох се и съм любопитна Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 964
       Аз и лубриканта съм ползувала и пак нищо........ newsm45


       Каквото чуя и прочета всичко пробвам , но не се оправям никак........

# 39
  • Мнения: 484
карагенан не лекува а само предпазва /според рекламата му/ от  хпв,благодарение на некви водорасли,знам смао че е достатьчно 1 доза да се намаже единият партньор и сьм по скокойна така,психически  правя секс спокойно като знам,че сьм се намазала с  лубриканта......а карагьозов ми каза  че по принцип колкото по малко мазила използвам интимно,толкова по добре....ама аз си се мажа ,защото прецених,че не може да си измислят там в USA,ПРИ КОНТРОЛА КОЙТО ИМАТ,НЕ КАТО ТУК...АБЕ НЕ ЗНАМ,АЗ СИ СЕ МАЖА, И СЬМ ЗДРАВА,СТРАХ ЛОЗА ПАЗИ Е КАЗАЛ НАРОДА,АЗ ПИЯ ЗЕЛЕН ЧАЙ ,ПИЯ СЕГА И БЯЛ РАВНЕЦ,КВОТО  СЬМ ПРОЧЕЛА КАТО ПРЕДПАЗНО СРЕДСТВО Г О ПРАВЯ.........натиснала сьм  копчето и буквите са големи -извинете ме...... Embarassed

# 40
  • Мнения: 5 140
тая Бобсън ще ме съсипеееееее  Joy Hug Heart Eyes
как го пиеш равнеца, аз пих и го спрях, сега съм на червено цвекло, а вчера свеки ми направи алое с червено вино, още се кисне и почвам да го пия

# 41
  • София
  • Мнения: 964
      Боби,  голям образ си!!!

  И на мен са ми казвали същото и Карагьозов и Доганов  и Ралчева - ама и аз като теб никой не слушам и все мажа ли, мажа - с какво ли не - белким ми минат усещанията , ама надали???? newsm78 Rolling Eyes


         Hug Hug Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 2 521
Кюбит и всички момичета, вижте тази тема и този сайт.
На мен ми се струва интересно.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382374.0

http://www.lowdosenaltrexone.org/

Списъкът с лекувани болести е внушителен!
Кюбит, какво мислиш?

# 43
  • Мнения: 3 988
За лошото течение след конизацията- аз го счетох за нормално, защото в листчето с информация пишеше, че ще се появи такова. Продължи около седмица и спря.

КатКа, аз имам предвид лошо миришещо течение, което продължава повече от седмица непосредствено след конизацията.

maria_ilieva, зависи с какви конци са те шили. При мен конци не падаха, бяха от саморазграждащите се.

Gesika, какво да ти кажа... Аз съм от тези, които вярват, че - грубо казано - сами си докарваме болестите. Има не една и две статистики, доказващи, че 80-90% от заболяванията сред населението са на психосоматична основа. Често това, което трябва да се лекува, е психиката/душата, а не симптомите.
Не знам дали при теб е на психосоматична основа, не мога да предполагам, не съм специалист. Може да е на нервна почва. Но както ilkiki е писала, ти имаш и проблемна микробиология (което не изключва психосоматиката като фактор).
Докато имах клас по психопатология се нагледах на какви ли не случаи - имаше една жена с фалшива бременност. Хора, корема й беше като на истинска бременна. Та така... Дълга тема е.

Боби, мерси за инфото. При мен го има - да, но аз не желая да го ползвам. Питам, защото в една друга тема се интересуваха. Боби, би ли погледнала дали на опаковката пише дали съдържа парабен? Много ще съм благодарна.  Hug

Безразборното мазане, пиене на лекарства и други самолечителни техники никога не води до нищо добро. Освен това много хора искат от втория път да има ефект, а понякога трябва да мине месец, за да се види действието. Та... Давайте си почивка на организма и давайте необходимото време на медикаментите или алтернативите са подействат.

alpha_beta, не съм го чувала този препарат. Трябва да прочета първо, за да разбера за какво става дума.  Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 964
Кюбит , страхотна си благодаря ти за отговорите.

  Аз точно това имах впредвид - че има проблемна микробиология има , но въпроса е дали кошмарните усещания се дължат на бактериите или са на друга основа ???? newsm78

  А и непрекъснато ги лекувам , а подобрение на усещанията -няма???? 

   Имам много познати , които също имат бактерии , и дори гъбички - но никоя не е с моите симптоми, а само с течение ( при някои дори много силно) - та затова и аз вече се чудя???

Общи условия

Активация на акаунт