Всяка ЛЮЛИНска мама свещичка ще запали,за здраве и късмет на малките Бо и Влади

  • 36 129
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
Блонд,до кога сте там?Ние в Петък пътуваме.Ако сте още там ще се видим.Пиши на лични ако искаш,да не спамим Peace

# 16
  • Мнения: 1
близо си ми аз съм в 10  Hug

# 17
  • Мнения: 1
Блонд,до кога сте там?Ние в Петък пътуваме.Ако сте още там ще се видим.Пиши на лични ако искаш,да не спамим Peace
ами ние си тръгваме в събота или неделя 4акам нашия тати да доиде да си ни вземе,вие каде сте горе долу 4е аз съм горе в циганската махала е не при тях де  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 9 973
Комикс,аз съм в 40 каб.при Николаева.Мъжът й е Манов-всички махленчета са при него,много го хвалят!

# 19
  • София
  • Мнения: 746
Спешно въпрос,ако някой знае...Хирурга в 26п-ка е излязъл отпеска,а трябва днес или утре да махнем конците на Камен.Дали в 12п-ка има хирург,и някой знае ли координати?

# 20
  • Мнения: 1 765
Комикс,аз съм в 40 каб.при Николаева.Мъжът й е Манов-всички махленчета са при него,много го хвалят!

Деси, аз днес говорих с д-р Ангелов, той е в 41 кабинет, съгласи се...уж задействахме процедурата, пък ще видим. В понеделник трябва да му се явя с документа от неонатологията, описващ състоянието и...в крайна сметка, живот и здраве, ако има нещо ще си я водя при нейните доктори, а и да няма пак там ще са консултациите...

Как са юначетата, особено Влади? Hug

елказелка, няма начин в 12 ДКЦ да няма хирург, ако знаех, че те интересува щях да проверя, но мисля, че още на 1вия етаж има хирургичен кабинет  newsm78, успех  Peace

# 21
  • Мнения: 181
Елка, махнахте ли конците, аз минавах с автобуса, вие с малкия бяхте на спирката срещу поликлиниката- махах, чуках по стъклото, никой не ме чу!

# 22
  • София
  • Мнения: 746
Елка, махнахте ли конците, аз минавах с автобуса, вие с малкия бяхте на спирката срещу поликлиниката- махах, чуках по стъклото, никой не ме чу!
  Joy Изобщо не съм те видяла Crazy.Махнаха ги,много съм доволна.Хируржката е страхотна,и като отношение и всичко.

# 23
  • Мнения: 181
Хируржката - утрепа ме с тази дума

# 24
  • София
  • Мнения: 746
 Joy Joy Joy,щоооооо,няма ли такава Blush Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 5 270
Аз бях питала, благодаря ти! Няма да се хабя....

ИЗвинявай, че не запомних, малко съм смотана с помненето на имена  Embarassed


Добре дошла на новата мама  Hug

# 26
  • Мнения: 1
Добър ве4ер моми4ета как сте Hug
някои да ми препоръ4а удобни пантофки за в къщи за малкия newsm78

# 27
  • Мнения: 361
Ивон ходи боса през лятото,а в останалите по-студени сезони и купувам термочорапки с гумирани елементи от долу,за да не се парзаля по плочките.пантофи е носила 1 м в живота си и караката все и бяха потни.

# 28
  • София
  • Мнения: 154
И ние шляпаме боси, тези чорапки ги купихме ама още не им е дошло времето  Joy
Гледам нови думи сте открили ........ hahaha
За д-р Манов аз не съм чула добри отзиви , но може да си е до хора . Както някои са доволни от Симова в 26-та , аз на снимка не искам да я виждам  Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 9 826
На моите деца от малки купувам пантофки на Беко.Много са удобни,не запотяват въобще крачето и са на поносимата цена от десетина лева.На Бубка са ето такива
http://www.kasidabg.com/beko-products_id-4127.html
На Мими са едни на дупки точно за да не и се поти крачето.
Преди малко се разхождахме по Пиротска и точно на Беко пантофки гледах в един магазин.Намира се чак след като се пресече кръстовището на Хр Ботев и Пиротска по посока Люлин,малко преди магазина за дрехи втора употреба Шик шик.

Общи условия

Активация на акаунт