Всяка ЛЮЛИНска мама свещичка ще запали,за здраве и късмет на малките Бо и Влади

  • 36 147
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
здравейте мацки и ние лятото сме боси,но аз питам за есенно време Wink
Валенцето благодаря този саит не го знаех после ще го разгледам Peace

# 31
  • Мнения: 472
Ето ме и мен  Mr. Green
Дани   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 982
Дани,   bouquet за темата!
Добре дошли на мами Блонд, Силви и Комикс!
За пантофките - и аз препоръчвам Беко, доволна съм. Имахме и зимния вариант от кадифе, а в момента са й точно като на снимката от Валенцето. Летните ги купих за 9 лв. от магазина за български обувки на Кооперативния пазар, в уличката откъм Общината, който е до един магазин за храна за кучета и котки и до щанда за памперси.
Педиатър по каса не мога да препоръчам.
И понеже се изложихме, като забравихме да поздравим Деян на Деси, днес специално погледнах списъка, и си имаме дори двама рожденници:
Честит рожден ден на Стефан и Николай на мама Liddi!Да са много здрави, весели и усмихнати!

# 33
  • Мнения: 97
Стискам палци на малкия Влади  Praynig
dgudge, искам да те помоля в следващата тема да ме махнеш от списъка на кандидат мамите и да добавиш Алекс в този на принцовете - Александър 25.07.2009г. Благодаря! Grinning

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 21:24 от deedee83

# 34
  • София
  • Мнения: 746
Миналата година, сестра ми подари пантофи на Камен за Коледа.Направо бяха страхотни,цяла зима в яслата и в нас ги е носил,краката никога не са му били потни,а помня с Оги каква мъка беше в детската,чорапите постоянно мокри.Та, съвсем случайно ходих до магазина на Ганчев,в първи,и видях същите.Моментално взех за Камен,15лв, но си заслужава всяка стотинка.За съжаление,както съм с новите думи Naughty,така съм и със свалянето не снимки от апарата,та не мога да ви ги покажа Blush

# 35
  • Мнения: 1
Стискам палци на малкия Влади  Praynig
dgudge, искам да те помоля в следващата тема да ме махнеш от списъка на кандидат мамите и да добавиш Алекс в този на принцовете - Александър 25.07.2009г. Благодаря! Grinning
може ли и ние да се присъединим към малките принцове Embarassed
Георги 14.06.2008  bouquet
Миналата година, сестра ми подари пантофи на Камен за Коледа.Направо бяха страхотни,цяла зима в яслата и в нас ги е носил,краката никога не са му били потни,а помня с Оги каква мъка беше в детската,чорапите постоянно мокри.Та, съвсем случайно ходих до магазина на Ганчев,в първи,и видях същите.Моментално взех за Камен,15лв, но си заслужава всяка стотинка.За съжаление,както съм с новите думи Naughty,така съм и със свалянето не снимки от апарата,та не мога да ви ги покажа Blush
къде се намира този магазин на ган4ев newsm78

# 36
  • Мнения: 181
И аз до сега купувах на Беко, но Ели ме заинтригува с тези на Ганчев, ако може подробности!!!
Леле какъв мрак е тази сутрин, какво ще го правя малкия цял ден не ми е ясно!

# 37
  • Мнения: 1
добро утро мацки при нас цяла вечер вали гърми трещи и сега пак вали, Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 746
Магазина е на първата спирка на 309 Wink

# 39
  • Мнения: 459
Магазина е на първата спирка на 309 Wink

Аз понеже съм скарана с рейсовете  Confused....та не ми стана ясно къде точно е този магазин?! В кой микрорайон е първата спирка на рейса ?  Embarassed

# 40
  • София
  • Мнения: 746
 Laughingв първи PeaceПървата спирка на автобус 309  и 111,и тролей 6,срещу бившето 9-то РПУ

# 41
  • София
  • Мнения: 2 437
Деси късмет на Влади и успешна операция Hug
Пантофки за Митко ползвам на ZETPOL и съм много доволна - никога не са му били потни крачетата. Сега обаче не намерих неговия номер и купех едни на Денди от пазара да видим как ще са newsm78 Ако не стават пак ще обикалям за другите. Митко вече е прехвърлен в І-ва група "Слънчогледи", но изкара една седмица и сега е вкъщи с хрема. Дано тази година болестите са по-малко от яслата Praynig

Добре дошли на новите мами и честит рожден ден на Стефан и Николай  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 154
Щом Ели ви опътва , значи се намира в пръви м-н  Joy gydi Joy
Радвам се , че се появиха новите мами, че не казват когато се появат малките съкровища иначе  Naughty още сега ще ви оправя на първа страница  Peace

# 43
  • Мнения: 459
значи се намира в пръви м-н  Joy gydi Joy
В кой?  Laughing Laughing

# 44
  • Мнения: 181
Блонди, то в началото на темата има списък кой от къде е !
Момичета, какво ще ги правим децата в това лошо време, мислех да го водя моя на куклен театър, те още са във ваканция!
Деси, пиши как сте!

Общи условия

Активация на акаунт