Носите ли сутиен когато сте вкъщи?

  • 10 605
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 363
Навън нося винаги, но вкъщи съм без сутиен. Peace

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 Laughing Не нося- ама нямам и нужда  Mr. Green Whistling

# 107
  • Мнения: 8
Нося постоянно иначе не се чувствам удобно. Simple Smile

# 108
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Навън не мога без сутиен, но като се прибера веднага го свалям - като съм вкъщи нищо не трябва да ме стяга.

Същата съм, не го издържам ако трябва да го нося цял ден и нямам търпение да го сваля в края на деня  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 226
Вкъщи не нося сутиен. По изключение слагам, ако ще имаме гости. Определено ми е по комфортно без, пък и не съм с голям бюст и няма какво да ми тежи.

# 110
  • Мнения: 937
Вкъщи не нося сутиен. По изключение слагам, ако ще имаме гости. Определено ми е по комфортно без, пък и не съм с голям бюст и няма какво да ми тежи.

същото пред хората със сутиен а в къщи с домашните не.

# 111
  • Мнения: 5 172
Нося постоянно иначе не се чувствам удобно. Simple Smile
Oсвен, когато спя.

# 112
  • Мнения: 606
не нося...супер ми е некомфортно...много често вобще не слагам..дори и навън

# 113
  • Мнения: 377
Нося сутиен дори когато спя. Преди да забременея спях без сутиен, но по време на бременността много ме боляха гърдите и станаха огромни и навика ми остана, сега не мога да спя без......

И аз така  Blush

# 114
  • Мнения: 221
Нося по всяко време, с изключение когато спя, тогава ми пречи.

# 115
  • Мнения: 89
не нося...супер ми е некомфортно...много често вобще не слагам..дори и навън


и аз така

# 116
  • Мнения: 280
Аз имам всичко на всичко 3 сутиена-не нося нито вкъщи ,нито навън Peace
Когато ми се налага да сложа сутиен направо откачам-все се почесвам и подърпвам ,ужасно ме дразни Mr. Green


# 117
  • Мнения: 50
А пък навън съм със сутиен,вкъщи рядко слагам,но определено се чувствам по-добре със  Peace

Общи условия

Активация на акаунт