Жената Лъв - 6-та част

  • 22 137
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 668
Blush Благодаря, засрамих се. Тя сватбата 2003, тогава освен,че нямаше много избор, повечето бяха адски натруфени, като сметанова торта  Grinning Пък и бях малко бременна. Та си я мислих аз и на шивач.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 210
Ааа, нЕма да се срамуваш, ние сме лъвици-хубавици  Mr. Green.
И аз бях малко бременна на моята сватба! Ех, приходи ми се пак на такова мероприятие. Последно се бракува сестра ми, тя беше много хубава  bowuu. Трябва да кача някоя снимка и да ви я покажа.

# 62
  • Мнения: 3 981
Каменче, те и сега са си като тортички много често.

То аз много да не приказвам за сеплости де, че таман ми пристигна палтенцето дет си го купих на далавера и ич не е семло - има качулка, та пухчета, та джобари, та к'вео ли не. Ама е далаверско, ще го носАм. Аз малко като оня дето "Пениш сА, не пениш сА штъ ям"

Тедико, няма ли да кажеш къде опоска мангисата?

# 63
  • Мнения: 156
Е, нали казАх, за йедене Laughing И аз още се чудя Thinking  с две торби съм излязла от магазина, направо не знам ooooh!
И аз бях "малко" бременна на сватбата Laughing

# 64
  • Мнения: 3 981
О, сори, не видял.  Embarassed Ето! Аз като ви разправям, че те ще ни докарат да фалиргаме не с друго а баш с яденето. От утре аз пък ще мина на диета.

# 65
  • Мнения: 9 776
Ооооф, чак сега видях, че някои хора се подвизават по морето, и честно им завидях Sunglasses. Камче, много хубави снимки. Я си признай сега бързо, помисли ли си и за нас, твойте дружки, дет' морето го виждаме най-много един път у годината, и топна ли си дупето и зарад нас? Ако не си, то пак ще дойде лято и да знаеш, че пристигаме дирекшън у Бургас Crossing Arms.
Стефи, да не си бременна Crazy?

И аз бях "малко" бременна на сватбата Laughing

И аз тъй newsm43.

Ай да публикувам вече, а?

И аз за ядене давам много пари. Ходим в Метро предимно и понякога в Кауфланд и под 300лв. не оставяме, пък като се приберем в къщи и почваме да се питаме: "И кво ще ядем сега newsm78?"

# 66
  • Мнения: 668
Ооооф, чак сега видях, че някои хора се подвизават по морето, и честно им завидях Sunglasses. Камче, много хубави снимки. Я си признай сега бързо, помисли ли си и за нас, твойте дружки, дет' морето го виждаме най-много един път у годината, и топна ли си дупето и зарад нас? Ако не си, то пак ще дойде лято и да знаеш, че пристигаме дирекшън у Бургас Crossing Arms.
Мислих, мислих, дваж се топнах даже  Laughing
Заповядайте, чакам ви другото лято  Hug

# 67
  • Мнения: 851
Ками, много си хубава. Хич не се халосвай с глупости. Бургазлийки са големи красавици, това не го казвам само аз. Flutter
А на останалите, които са били "малко бременни" на сватбата ще ви кажа лафа на един дядо "ако булката не е бременна, сватбата не е съвременна" Mr. Green Аз обаче като страшно суетно същество казах, че няма да приличам на бяла топка и се закучих и казах няма сватба. Като си върна формата - тогаз. Ил ща мязам на човек, ил няма съ бракувам.
Колкото и да ми е тъжно ще ви призная, че парите за рънъ седмично/храна, демек/ бавно, но сигурно и неотклонно се увеличават и при нас. Преди две години с 30 лева на седмица пазарувах за двама, после станаха 50-70 и сега под 100 не може да падна. А ако си мислите, че купувам бон филе и френски сирена Naughty взимам само най-необходимото. И пак толкова стават.
Стефке, покажи якето, похвали се bowuu

# 68
  • Мнения: 3 981
didianа, не е интересно. То е от Продавалник. Аз нямам задръжки когато е за връхна дреха. Изпирам или химическо и нося. Как не да дам 200 кинти за ново пАлто. Нивгашки.


Процедурен въпрос не по темата: как се определя точно кога е овулацията?  Thinking ама не с тестове от аптеката. Колко дни се броят?

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 18:46 от stefka.k

# 69
  • Мнения: 9 776
Процедурен въпрос не по темата: как се определя точно кога е овулацията?  Thinking ама не с тестове от аптеката. Колко дни се броят?

Броиш 14 дни след първият ден на последната менструация. Долу-горе тогава трябва да настъпи овулация. Но това е само в случай, че цикълът ти е 28 дни. Ако е по-дълъг, дните се изместват. Що бе, мило newsm78?

# 70
  • Мнения: 156
Е, как що? Нали я питаш да не е бременна Laughing Дай, Боже! Peace Hug

# 71
  • Мнения: 3 981
Аааа, не, не защото ме пита. Не. Само ме подсети да попитам, защото отдавна имам чуденки относно изчисляването. Ако нещо веднага ще ви кажа, бре.  Laughing Peace

Кажете сега за вашата среща. Софийската. Че пловдивската е доколкото разбрах сутрешна за по кафе преди работа. А софийската ще бъде с чалъм.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 590
Докато се наканя да пиша в темата... и пак я изпуснах. Whistling Имам да наваксвам доста. После ще се включа. Hug

# 73
  • Мнения: 851
От половин час се опитвам да кача една снимка с хубаво кафенце да ви почерпя за добро утро, ама нали хич ме няма и не успявам. Но поне ви казвам добро утро.  Сега отивам да се пробвам пак bowuu

# 74
  • Мнения: 851


Етооо Hug успях. Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт