Жената Лъв - 6-та част

  • 22 180
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Мерси за кафето, Диди  Hug.

# 76
  • Мнения: 4 008
Добрютро!!! Пък аз днес успях да спя до 7 и съм много доволна. 

Ама дъжд се изваля снощи, а? Направо ни удави. За сметка на това времето в момента е такова каквото най-много обичам - смръщено, но без да вали. Мммм май есента се задава.

# 77
  • Мнения: 156
Добро утро и от мен!
Диди, благодарско за кайвето Crazy
Аааа, не, не защото ме пита. Не. Само ме подсети да попитам, защото отдавна имам чуденки относно изчисляването. Ако нещо веднага ще ви кажа, бре.  Laughing Peace
Стефче, ще кажеш, ми как иначе! Пък питай бе душа, ние сме насреща, може да сме на късмет знае ли човек Peace
За срещата, никой нищо не казва, ама като гледам остава 17.00 ч. до езерото "Ариана" на 12.009.2009г. Така ли е момичета? По мои данни на срещата ще дойдат Джуличка, Рени, Вени и кой още newsm78 Аз няма да мога, вече казах, ще си запазя правото за следващия път ако може разбира се, може пък да не ме искате Embarassed
И пишете, к'во като е неделя Naughty

# 78
  • Мнения: 6 274

За срещата, никой нищо не казва, ама като гледам остава 17.00 ч. до езерото "Ариана" на 12.009.2009г.  

Така е!  Peace

 По мои данни на срещата ще дойдат Джуличка, Рени, Вени и кой още newsm78  

Джуличка, Рени, Вени, и то май друг няма... Sad
Не, че няма да се опиянчим  Drunk, ама не е там работата.
Хайде деееееееее, ех, какви сте, значи.
'Айде по- сериозно, да се съберем повече.

didiana, мъчила си се за кафенцето, ама пък е супер!
На мен добре ми дойде.
Благодаря.
 Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 6 210
Има още почти цяла седмица до събота, надявам се и други колежки да се присъединят към срещата  Hug

# 80
  • Мнения: 6 274
Накрая да не обикалям сама Парка, като изкукуригала?
Имайте тоз' късмет, да видите после к'во ви чака!
 Close  box

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 11:17 от Джуличка

# 81
  • Мнения: 4 008
Вие по-добре стискайте палци  да не вали като из ведро.  Wear Umbrella Че да не търсите в последния момент ново местенце за явката.

А къде ще ходите, че мене ме чеше любопитството.  Embarassed Малеее, как искам някой да ме закара до С-я в събота и да ме върне после.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 210
Накрая да не обикалям сама Парка, като изкукуригала?
Joy
И аз се притеснявам от същото, ама не щот няма да дойдете, а щото съм способна да се загубя дори пред блока ми  hahaha!

# 83
  • Мнения: 6 274
....Вие по-добре стискайте палци  да не вали като из ведро.  Wear Umbrella......  

Че, то в кръчмите не вали.  Mr. Green

 lalalala cheers


Joy
И аз се притеснявам от същото, ама не щот няма да дойдете, а щото съм способна да се загубя дори пред блока ми  hahaha!

НИ бой сЪ, чадо, нЪл шЪ си размИнИм тИлИфоните   phoneuu, шЪ тЪ открия, споко!
В краен случай, шЪ викам   ruporuu
 Hug  Laughing

# 84
  • Мнения: 156
....Вие по-добре стискайте палци  да не вали като из ведро.  Wear Umbrella......  

Че, то в кръчмите не вали.  Mr. Green


Joy
И аз се притеснявам от същото, ама не щот няма да дойдете, а щото съм способна да се загубя дори пред блока ми  hahaha!

НИ бой сЪ, чадо, нЪл шЪ си размИнИм тИлИфоните   phoneuu, шЪ тЪ открия, споко!
В краен случай, шЪ викам   ruporuu
 Hug  Laughing


Ще ме уморите значи hahaha Joy hahaha Остава и по новините да ви дават после, как сте се търсилииииии hahaha

# 85
  • Мнения: 6 274
Ще ме уморите значи hahaha Joy hahaha 

Ще, ще...  smile3521 smile3508
Особено, ако се покриеш и не дойдеш и на другата среща...
  Whistling

# 86
  • София
  • Мнения: 6 210
....Вие по-добре стискайте палци  да не вали като из ведро.  Wear Umbrella...... 

Че, то в кръчмите не валиMr. Green

 lalalala cheers


Joy
И аз се притеснявам от същото, ама не щот няма да дойдете, а щото съм способна да се загубя дори пред блока ми  hahaha!

НИ бой сЪ, чадо, нЪл шЪ си размИнИм тИлИфоните   phoneuu, шЪ тЪ открия, споко!
В краен случай, шЪ викам   ruporuu
  Hug  Laughing

Джули, ти си истински приятел  Hug. Другия петък ще ти пратя актуална снимка, отличителни белези, трите имена и телефона за да знаеш какво да търсиш и по кого да викаш  hahaha.

# 87
  • Мнения: 6 274
Джули, ти си истински приятел  Hug. Другия петък ще ти пратя актуална снимка, отличителни белези, трите имена и телефона за да знаеш какво да търсиш и по кого да викаш  hahaha.

И ЕГН, моля, и ЕГН...   Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 6 210
Джули, ти си истински приятел  Hug. Другия петък ще ти пратя актуална снимка, отличителни белези, трите имена и телефона за да знаеш какво да търсиш и по кого да викаш  hahaha.

И ЕГН, моля, и ЕГН...   Whistling
Дубрие...Реших - ще взема и мъжО и детето, и направо ти ги давам, ама не си ги искам после, да знайш  Whistling

# 89
  • Мнения: 6 274
Дубрие...Реших - ще взема и мъжО и детето, и направо ти ги давам, ама не си ги искам после, да знайш  Whistling

Ааааааааа, много шЪ ми дойдат.
А и не знам дЪл шЪ сЪ спогодят с моя.
Май за момента шЪ взема само дИтетУ.
  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт