Ще, ще...

Особено, ако се покриеш и не дойдеш и на другата среща...



А ако вАли некви идейки де ще се боднем? /че аз само в Младост знам заведенията, по центъра съм си като от село/.

Мразя го това мероприятие. Въпреки, че с тази се разбирам, а това на мен почти не ми се случва да съм в топли отношения с тая гилдия. Няма да забравя как веднъж един преди много години ме изгони от Стом. факултет тук в П-в. Изхвърли си ме като мръсно коте. Ама и аз на другия ден отидох да се оплаквам при ректор.
. Писна ми вече. И най-лошото е, че нищо не мога да направя. То мога, ама...Без нерви останах вече. Сърцебиене, кръвно - кво се чудя и аз
. Иначе не се издържа. Тъй. Пооплаках ви се.
. Жалко, че не мога да ви удостоя с присъствието си
. 
Благодарско за кафенцето!
Благодарско за кафенцето!
Тъкмо баткото се пооправи и сега наново.

Предлагат ми я за 60 лв. В процес на проучване съм. 
,бърши и чисти до 3ч.

.
.

Оставила съм го горе- долу на собствени мускули са се оправя.


