Мама с португалски или испански - спешна помощ!

  • 1 279
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
нямам много вреем Simple Smile
весела историика
 ама много съмнително това със смъкнатите гащи - май е видял пове4е отколкото ти се иска : )
losiento mucho por esta confusion . te juro que no  he visto nada asi que podemos olvidar de esto (todo ) y seguir como amigos(nuestra amistad) . (съжалявам много за това объркване . кълна се(тук това обикновено не зв4и толкова силно нещо като уверявам те ) 4е не съм видяла нищо, так 4е можем да забравин за това (вси4ко)и да продължим като приятели (на6ето приятелство))
 в скобите може6 да замести6 някои от думите
това разбира се примерно Simple Smile
 ама  друго си мислех . нямам го адреса  де за тази универсална превода4ка на гугъла . добре превежда6е
 ако някои го има може6 да си състави6 извинението сама Simple Smile
но аз го нямам адреса ,защото забравих да си сеивна феивъритете и преинсталирах ..
 Mr. Green успех с колегата
на мъжо ще казва6 ли ?
 Mr. Green

# 16
  • Мнения: 978
Аз мислех за преводачката на Алта виста, ама те понякога превеждат много смотано. Ще му каза на мъжа ми, да. Само, че като си замине бразилеца.

# 17
  • Мнения: 2 825
 Хи хи хи хи...ох и аз се посмях от сърце  Joy Joy Joy Joy Joy

Това което ти е написала Анка звучи много добре. Не знам обаче той дали ще го разбере  newsm78 . Имам познати бразилци и те не схващат много от испанския, а уж са близки езици  newsm78 , но дано твоя човек поне схване идеята  Wink

Ето тука един онлайн транслатор :
http://babelfish.altavista.com/tr

# 18
  • Мнения: 508
Мисля че няма какво да му обясняваш надълго и широко според мен.Той човека е разбрал че не е това което му се е сторило че е Simple Smile.Кажи му просто че сутринта е станала грешка и двамата сте изпаднали в ситуация достойна за смях.А причината за тази смешка са твоите тапи за уши.Май най-добре като имате гости или да спиш облечена с тапи или съблечена без тапи.Хайде  -стига се вживява толкоз-погледни откъм веселата страна.Мисля че ако му го кажеш на по-елементарен английски ще те разбере човека.

# 19
  • Мнения: 978
Не беше гол човека. Беше с дънки- събуваше ли ги, обуваше ли ги не можах да разбера. Най-лошото е, че момента в който го видя ще почна да се смея на глас. Познавам си се.

# 20
  • Мнения: 513
 hahaha Joy Joy Joy

Майкооо, припаднах от смях. Това наистина е достойно да се филмира.  Mr. Green
Намери ли испански или да потърся аз?

# 21
  • Мнения: 2 452
Не беше гол човека. Беше с дънки- събуваше ли ги, обуваше ли ги не можах да разбера. Най-лошото е, че момента в който го видя ще почна да се смея на глас. Познавам си се.

Само недей да използваш он-лаин преводач, защото ще стане още по-конфузна ситуацията! Моите впечатления от тези програми са изключително лоши! Преводите са толкова смешни, че няма накъде повече.....

# 22
  • Мнения: 847
Здравей,наистина много сконфузена ситуация и сме6на.Моят сапруг е с португалски произход-роден е вав Франция,но родителите му са португалци,ако иска6-пи6и какво иска6 то4но да му напи6е6 и тои 6те го преведе и аз 6те ти го препратя...И моя савет е да не ползва6 онлине транслатори,за6тото прежодите не са то4ни и се полу4ват о6те по големи конфузии...
Успех Laughing

# 23
  • Мнения: 978
Благодаря ви момичета! Всичко се оправи. разбрахме се с помоща на Елф, или по-точно на преводът, който тя ми предостави.

schtrumphete, благодаря, но вече няма нужда.  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 101
Съжалявам че чак сега се вклЮчвам,но работя и тренирам след това.Сега влизам в къ6ти.......
Дано да мога да помогна за недоразумението
Значи:
Peço imensa desculpa,nao passou de mal entendido.Estou a dormir com tampas nas ouvidos e nao ouvi quando tu bateste e depois entraste no quarto.
Tambem desculpa pelo tem que ter entrado no teu quarto-juro nao vi nada.
така накратко:Много се извиняавам за недоразумението.Спя с тапи на у6ите и не сам чула че си на вратата.Съ6то се извинявам за жлизането ми ж стаятата ти-заклевам се не видях ни6то Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 101
виждам че си оправила гафа Laughing newsm10

Общи условия

Активация на акаунт