Септември е тука и МАРТенчето вече иска да почука (15)

  • 8 802
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 46
Пак сте изписали една купчина постове, докато ви изчета, аз проблеми с тоалетната си имах от край време какво ли не правих, казвали са ми на гладно 1 лъжица мед, аз не мога, да сдъвчете едно зърно кафе това бабини истории на някой може и да подейства, аз си ходех когато ми дойде музата. От както съм бременна, преди какви ли не комбинации храни съм пробвала стомаха ми беше бетон, сега обратната нещо малко по разхлабващо и си отивам нормално до 00 поне за сега.
НаНина  Hug  bouquet  bouquet бравоо много се радвам че всичко ти е ок.
Аз исках да ви питам има ли някаква таблица за тоя БХС за рискови и групи и т.н. аз в понеделник съм на консултация по мои виждания ще съм влязла в 12г.с. и мисля че ще ми вземат кръв и за БХС......

# 286
  • София
  • Мнения: 352
Tink, пробвай да изпиеш 25 мл зехтин вечер. Другият вариант е течен парафин - това е спасението на поколения бременни.
НаНина, много се радвам за теб и много ме зарадва идеята ти за рождените дни. все пак  може да се наложи да разтеглим малко месеца ако някои бебенца избързат или закъснеят и ще си спретнем купон поне месец и половина.

# 287
  • Мнения: 24
Хей, момичета!
Много пишете  Laughing не мога да смогвам да Ви чета вечер, камо ли да пиша  Laughing  Wink

Сега съм пред ТВ и ще гледам ВИП денс по Нова, за да видя какво направиха след 1 седмица репетиции  Laughing  Joy

Радвам се, че сте добре днес. Мен още освен гаденето нищо друго не ме мъчи и се надявам запека да ме пропусне, а гаденето да отшуми скоро.

Аз също гледам за колички. Тази, която Тинк е харесала е страхотна. Аз харесах тази http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6118&lang=1 , но силно се съмнявам, че мъжа ми ще ми я купи.... rotfImbo 1stroller , защото е доста скъпа с всички кошове....
Но е страхотна.... Една колежка я има за момченцето й и като я видях направо се влюбих....
Трудничко ще ни е, защото държим да сме независими и сами да се оправяме с финансите. А доста неща предстоят... Не че родителите няма да помогнат като се роди бебо, ама....

# 288
  • Мнения: 446
Здравейте и от мен отново , чета ви за размерите на коремчета.И искам да кажа моето наблюдение, аз сутрин като се събудя все още ми е равно коремчето ,няма я тази подутинка която е от бебчето, тоест все още не си личи точно бебето,въпреки че като стана коремът ми е доста издут , но това според мен е от напълняването (2кг) и от разместването на вътрешностите които освобождават място за бебето. А с дъщеря ми понеже си правих снимки на корема на няколко дена от бременността, тази подутинка си се вижда много ясно и си расте но ми е проличало към 3.5 месец Simple Smile

# 289
  • Мнения: 521
Добър вечер и от мен... Аз май ще чакам до октомври и ще гледам за колички в Англия. Май наистина са по-евтини и хем после няма да трябва да я пренасяме до там...

Благодаря за идеите за запека. Мъжа ми утре ще ходи до аптеката да пита за нещо, ако може да препоръчат за бременни да видим какво ще кажат...

Моя корем бухвално за 3 дни изфръкна. Миналата седмица беше почти плосък, малко се подуваше привечер и толкоз... Сега още от горе под гърдите е започнал да  се подува, а мускулите ме болят, не мога да се изправя както трябва защото като ги опъна и болят... Изобщо не разбирам какво става и дали е нормално това толкова рано....  newsm78

# 290
  • Мнения: 68
тинк,може би това е от трудностите които имаш да ходиш до тоалетна,така мисля аз,но пък може и вече да си имаш.но рано или късно по нататък ще станем със еии такова кореми така че сега да се наслаждаваме на бебчовците

аз днес цял ден у дома и сега мъжа ми като тръгна наработа ми е едно тъжно и самотно,налегнала ме е някаква тъга незнам защо,еи така отвътре ми идва.гледам да се разсея с нещо но не става Sad

# 291
  • Мнения: 190
Момичета вие спрахте ли вече фолиевата киселина? Аз си взех витамини Пренатал на Джеймисън но се чудя дали да ги сменя с Матерна на Центрум на вас какви са ви препоръчали???

# 292
  • Мнения: 68
аз имам още еди блистер и след това ще попитам док какво да пия,още не ми е казала за други хапове,но предполагам че ще каже

аз доколкото знам иначе фолиевата киселина се пиела до края на 4 месец,но не съм сигурна

# 293
  • Мнения: 54
Здравейте мами
приемате ли нова мама в отбора?
малко инфо за началната страничка:
термина ми е на 27март, от София, втора бременност.

# 294
  • Мнения: 68
добре дошла на новата мама в нашата готина компания.лека бременност ти желая  bouquet

# 295
  • Мнения: 10
Добро утро.Май аз съм най-ранобудна днес.Хубав ден на всички Laughing

# 296
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Добро утро от мен!

След вълненията около първите прегледи, следвани с тревогите на ранната ФМ и БХС, иде следващото, което мен вече силно ме притеснява: движенията на бебо.
Някой и най-вече мамите на второ или трето бебе, усетили ли са ги вече?А може и другите да споделят. Имат ли вече сигнали от бебо?
Аз започвам лееко да се притеснявам. Даниел го усетих към средата на четвърти, а сега нищо. Нощес само за това мислех, лягах по гръб с надеждата, но уви.
Вероятно тази седмица няма да мога да ида да си видя човечето, че Дани е у дома и няма кой да го гледа.
Рано ли е да се притеснявам???

# 297
  • Мнения: 3 246
Добро утро и от мен и хубав ден на всички Hug

# 298
  • Мнения: 16
добро утро, прекрасен ден пожелавам на всички
докато се върна от работа довечера да не сте изписали и новата тема
Тинк- пробвай с круши по- голямо количество, ако ги комбинираш с киви почти сигурное че сед няколко часа няма да излезеш от 00
а аз съм с хрема и киииихам ли кихам  и ми е гадно и студено и незнам какво да облека- мразя есента  buria искам   grinning039

# 299
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен. Кama4e, притесненията ти са безпочвени, при всеки е много индивидуално. За мен е първа бременност и не се и надявам да усетя нещо толкова рано, по-скоро не следя за признаци. Ти, като минала веднъж през това, когато дойде този момент, ще усетиш веднага, че това е бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт