Приятелска двойка се разделя. Пак.

  • 2 678
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
На твое място не бих се месила там, където  изобщо, ама изобщо не ми е работа. Дори на най-добрата си приятелка не съм си позволявала да давам съвети за връзката и.          Никой отстрани не може да знае какво точно се случва в една двойка.                А те, ако наистина се обичат толкова, ще се разберат.

# 16
  • Мнения: 22 523
Аз пък се чудя теб какво толкова те засяга тази история и защо се месиш в отношенията на двама души.
Явно си имат проблеми, за които дори мацката се прави на разсеяна. Ти с какво по-точно ще помогнеш?
Никъде не пишеш и че са искали съвет от теб...така че остави хората да си се оправят както искат.
Те ако са толкова влюбени и се обичат, ще си разрешат проблемите.

# 17
  • Мнения: 608
Не мисля, че тази двойка би приела съвет от теб,от нас или от когото и да е. Нещата, погледнати отстрани са като мираж-струва ти се, че виждаш нещо, но то е илюзорно. Винаги има подробности, които точно те се оказват "препъни-камъче". Готови рецепти за събиране на една двойка не съществуват. Ако любовта им е силна сами ще намерят изхода.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Обмисляли са да заживеят заедно, тя иска да е с него толкова силно, че ще зареже тук толкова неща, ама той не искал тя да ходи при него, ако нямало да поправи проблема му/им...

Ако така са ти говорили с недомлъвки, им кажи, че е добре да си се справят с нещата и без твоя съвет. Ако искат конкритното ти мнение, ги помоли да бъдат по-конкретни.

# 19
  • Мнения: 3 371
честно казано, никак не преживявам разделите на приятелски двойки. първо, защото моите драми са ми предостатъчни, второ, не става дума изобщо за 10-годишни хлапета все пак, а за възрастни хора, за които се предполага, че сами могат да се оправят с чувствата си. мога да съм съпричастна дотолкова, че да ги оставя да поплачат на рамото ми, но чак да мисля и  дълбая за причините, довели до финалната права, няма как да стане.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вероятно Ф не обича К толкова, колкото К обича Ф. С такова впечатление останах.
Какъвто и да е проблемът, той е само между тях двамата.

# 21
  • Мнения: 60
мисля си , че ти си К. ,
за съжаление онлайн връзките се товарят с повечко очаквания и мечти , отколкото е необходимо ,
и когато дойде реалността е трудно да се приеме .

# 22
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
OK, да, зададох уравнение с твърде много неизвестни. Прави сте за това, че ще си оправят отношенията самички. Дали ще ги оправят или развалят, е друг върпос де. Продължавам да чета съвета съвети "Не им се меси." Няма бе хора! Не бих и могла. Но щом ми споделят това, което им тежи, не мога да седя безучастно и да им казвам: Ами оправяйте се. Това, което исках да попитам, но не формулирах добре в първия пост, е: Каква подкрепа мога да им дам аз? Предполагам, че и на този въпрос е трудно да се отговори. Аз вече им писах това, което мисля- че трябва и двамата да правят големи компромиси и бля-бля, но реших да се допитам и до вас за някой мъдър съвет, ако може да се даде в тоя случай. Без да го натрапвам. Ако не - ОК.
мисля си , че ти си К. ,
за съжаление онлайн връзките се товарят с повечко очаквания и мечти , отколкото е необходимо ,
и когато дойде реалността е трудно да се приеме .
who knows, не съм К.  Simple Smile Моята интимна връзка е щастлива вече 4год. А другата връзка не е онлайн, нито е започнала като такава.
Благодаря на всички за участието по темата. Май не може да се каже нещо повече по въпроса.

P.S. Още преди да пусна темата им писах, че не мога да съм им много полезна, не само защото не знам цялата история, а защото само те могат да разрешат проблемите си.

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 13:43 от michelle25

# 23
  • Мнения: X
Единственият съвет, който според мен би могла да им дадеш, е да не вземат прибързани и окончателни решения, за да не направят грешка, за която ще съжаляват цял живот.

# 24
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Благодаря, Алексче, точно в този дух искам нещо да им кажа.
По-конкретно няма как да бъде  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 46 613
Ако ти доверят какъв е проблема и помолят за съвет, тогава можеш да им окажеш подкрепа с едно обективно мнение. Иначе освен Да им кажеш - решето го, друго не се сещам ...

# 26
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Да, Никол, така е.
Ще ми кажат, когато му дойде времето. "Сега е твърде болезнено да обяснявам по-подробно" - цитат от имейла. Дано да се оправят по-скоро...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Може проблема да е на религиозна основа.....само гадая разбира се

# 28
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
По-горе споменах, че изповяват една и съща религия. Ако може да се каже "изповядват", защото ми се струва, че не са особено религиозни.

Общи условия

Активация на акаунт