Почитатели на Майкъл Джексън 10 - ANOTHER PART OF ME

  • 32 769
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 376


Рано беше да поглеждаш нагоре, Майкъл  Cry Тук имаме нужда от теб, крещяща, изгаряща...
Не мога да повярвам, не е истина, не се е случило Tired

# 61
  • Мнения: 940
Ами по СНН казаха че струвало толкова,не знам но мога да очаквам това при положение че едно обикновено погребение в едно обикновено гробище тук варира м-у 20-30 хил.долара.

Вижте сега ,Майкъл колото и да е дарявал за дечица той винаги си е бил екстравагантен и обожаваше красивите неща и статуите и т..н.. ,знаем какви пари пръскаше за това,не мисля че е лошо че се плаща дори 1мил $   за погребението му ,той щеше да е доволен.Нямаше да преживея ако бях видяла едно напълно обикновено погребение в едно обикновено гробище.Предполагам че само за да се погребе в този Мавзолей е поне половин мил долара. То е такава красота и така е направен че едва ли е по-малко.
С 2 думи ,не смятам че погребението му е разхищение,той живееше широко и така трябваше да бъде погребан. Peace

# 62
  • Мнения: 87
Вики,короната.



Фльор,идея си нямам как е на английски името на книгата и никъде в нея не е написано.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 09:21 от liliyyy

# 63
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Добро утро,дами...Някъде май го прочетох,но не съм убедена съвсем.На ръчичката му напоследък мартеничка ли се виждаше или само аз  така си мисля newsm78Много ще е готино,ако наистина е имал такава.

# 64
  • Мнения: 376




Добро утро!
Прилича на мартеничка, но на има и такива гривнички от конци, но са в други цветове. Може би са някакви техни гривнички. Най-хубаво ще е да са мартенички  Heart Eyes

# 65
  • Под тепетата
  • Мнения: 336




Добро утро!
Прилича на мартеничка, но на има и такива гривнички от конци, но са в други цветове. Може би са някакви техни гривнички. Най-хубаво ще е да са мартенички  Heart Eyes


Душичка мила

# 66
  • Мнения: 77
Добро утро!

И на мен ми прилича на мартеничка. Жалко нейното предназначение е за здраве , а то...

Днес ще водя дъщеря ми в Дом ня кино на Лунен пътешественик. Прожекцията е от 21.00ч. Ако някой ще ходи ,да пише .
Много отдавна ми се гледаше филма на голям екран. В нас също е ОК, но усещането е друго на кино и бих искала дъщеря ми да го види още по- емоционално. Нали и моето първо усещане за Майкъл беше през 1989 г. Боже, влизагх на кино и от изхода направо във входа отново и така цяла седмица докато го даваха. Спомням си , че не ядах нищо по цял ден за да си спестя всички парички за кино. Беше върховно усещане.,емоция, чувстава. Накрая в киното бяхме само фенове и крещяхме при всяка усмивка на Майкъл. ЛУДИ ГОДИНИ! И Страхотни! Бих искала да върна част от тях и той , ТОЙ  да е жив!!!

# 67
  • Мнения: 668
И аз съм на мнение ,че колкото и да е струвала цялата церемония той го заслужава.Даде толкова много на този свят......... Flowers Rose

# 68
  • Мнения: 2
Добро утро!

И на мен ми прилича на мартеничка. Жалко нейното предназначение е за здраве , а то...

Днес ще водя дъщеря ми в Дом ня кино на Лунен пътешественик. Прожекцията е от 21.00ч. Ако някой ще ходи ,да пише .
Много отдавна ми се гледаше филма на голям екран. В нас също е ОК, но усещането е друго на кино и бих искала дъщеря ми да го види още по- емоционално. Нали и моето първо усещане за Майкъл беше през 1989 г. Боже, влизагх на кино и от изхода направо във входа отново и така цяла седмица докато го даваха. Спомням си , че не ядах нищо по цял ден за да си спестя всички парички за кино. Беше върховно усещане.,емоция, чувстава. Накрая в киното бяхме само фенове и крещяхме при всяка усмивка на Майкъл. ЛУДИ ГОДИНИ! И Страхотни! Бих искала да върна част от тях и той , ТОЙ  да е жив!!!


Eх, сега!! Точно това ли ще изпусна, като не съм един ден  в София Sad
Иначе все едно чета за себе си в думите ти, никога няма да забравя каква беше емоцията в киното...   

# 69
  • Мнения: 0
добро утро!
имате ли превода на морфин?

# 70
  • Мнения: 87
добро утро!
имате ли превода на морфин?

Не и отказваме да я превеждаме.Много е болезнено затова никой не я пусна до сега тук.

# 71
  • Мнения: 267
Добро утро, момичета!
Гривничката не е мартеничка според мен  Wink
Искам да кажа,че напълно съм съгласна с поста на Вики ,относно погребението  Peace.Точно така е  Peace.Повече няма смисъл да казвам .
За Лунен пътешественик-няма да мога да ида.но никога,никога няма да забравя,когато го даваха по кината.Емоцията беше невероятна  Heart Eyes
Относно Джанет-много страда,така й личеше.Направо я е изпила мъката. Tired
Незнам кога е родена Латоя обаче,но се натъкнах на снимки от нейно парти за рожден ден-всички усмихнати ,весели,празнуващи...Може и да е нормално,може и да не е..-незнам,но аз не бих правила парти ...както и да е.Информацията за  погребението ,която Вики даде с ББукви я прочетох на още няколко места-ужасно е ,ако стане така.Но..но нищо не зависи от нас ,за съжаление...това е истината.

Толкова ми липсваш,Слънчице!

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 11:26 от geradost

# 72
  • Мнения: 87
Ще се опитват да печелят до дупка.Нали и филм ще снимат.А и автобиографията му ще преиздават.Колкото до нахилените физиономии...аз това не го проумявам.Има една снимка на танцьорите му до портрета му и те всички са толкова усмихнати...Сякаш не са на погребение,а на купон.Отвратително е.

# 73
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ще се опитват да печелят до дупка.Нали и филм ще снимат.А и автобиографията му ще преиздават.Колкото до нахилените физиономии...аз това не го проумявам.Има една снимка на танцьорите му до портрета му и те всички са толкова усмихнати...Сякаш не са на погребение,а на купон.Отвратително е.
Eми нали и теб хляб ядат ooooh!.
И друго това от Герадост-нали не празнуват рожденни дни,или тя е с друга религия,Ла Тоя де

# 74
  • Мнения: 4 195
мисля си за погребението.........нали самите ние празнувахме живота му, пяхме и танцувахме, опитвахме се да не плачем (аз се сринах само на концерта на Мадона, когато излезе имитарора му, дори и не го видях, просто в този момент сърцетоми се скъса, не исках да съм на този концерт, исках да съм на негов концерт, исках да съм на 2 метра от него, исках да преживея най - голямата си мечта, исках очите ми да видят този талант, учите ми да чуят тази истинска музика.....само това исках)
Все пак минаха два месеца, всики продължаваме да живеем, по един или друг начин.
Единствените, които ми се струват истиснки съсипани са Дажнет и Катрин, но и те са тези, които отглеждат децата му, пред тях е Майкъл всеки ден и то в троен размер...........

Общи условия

Активация на акаунт