По детски нежна,окъпана в злато -от Варна отлита последното ято.

  • 27 508
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 922
Честит рожден ден на Ники, Калоян и Красимира!
Да са здрави и весели деца!  Tada

Кали, да ти е жив и здрав мъжът!   bouquet

Галче, на вас честита годишнина, бъдете здрави и се обичайте!  Hug

# 76
  • Мнения: 96
Здравейте момичета Simple Smile.Да им е честито на рожденниците.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз имам въпрос към вас-търся ето такава или подобна кутия за храна на моя голям сиковец. Rolling Eyes ooooh!

http://www.pumpal.net/product.php?id=840

Ако някой е виждал подобно нещо някъде, моля да сподели Praynig Hug
Хубава вечер от мен Wink

# 77
  • Варна
  • Мнения: 893
kirkorova в Хиполенд ги има такива кутии за обяд  Peace вие как сте бе, никаква не пишеш,забравихме се  ooooh! я дай някой снимка да видим набора  Flutter

въъъъ Честито на всички с повод....много се събрахте...изтървах ви края  ooooh! Mr. Green

# 78
  • Варна
  • Мнения: 391
Данинка, да ви е жива и здрава Красито!!!!!!!! Много да ви радва и да се гордеете с нея!

Ние имахме много хубав празник въпреки, че част от гостите не дойдоха. Калоян много се забавлява, държа се мъжки , игра с всички без да се размрънка нито веднъж! Снимки ще публикувам по - натам, че вече и аз съм каталясала и мисля да полягвам...

# 79
  • Мнения: 1 554
 ooooh! честито на всички рожденници Hug  bouquet

# 80
  • Мнения: 96
Вержи снимков материал-другата седмица/прецака се фотото/.А за кутията,видях ,че има в хиполенд ама те едни с мечо пух глави и едни дъълбооооооооки-ще кажеш,че салата ще правя в тях.Аз очаквах да кажеш дали пък няма в пикадили нещо подобно,или в билла,кауфланд Rolling Eyes.Затова и дадох линк-искам да са  като нея-плитки и широки
Големи претенции ,голямо чудо е моето. Embarassed Embarassed Embarassed

# 81
  • Мнения: 3 996
Ох какво ми е есенно Rolling Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 893
Киркорова ами имаше по едно време в пикадили, ама нещо не вървяха и не съм виждала повече...в Кауфланд и Билла и в СБА ще проверя като ходим при свеки тея дни  Peace

DZ свърши се пак лятото Sad колко бързо минава времето...ужасТ #Crazy

# 83
  • Мнения: 101
Добър ден!
Ние сме с Т  Sad Уж нищо друго няма, ама ми е едно притеснено .... Може и заради зъб да е .... седя и се чудя дали да ходим до педито  newsm78

# 84
  • Мнения: 317
Здравейте момиченца  Hug

Мерси на всички за поздравите  Hug Hug
Поспаланке радвам се, че сте изкарали добре и при нас купона беше на макс  Joy
Ето и снимки

Много ми хареса този клуб Невеляшка, но нямаше свободни дати. Догодина смятам да се пробваме за там Peace

# 85
  • Мнения: 2 960
Добър ден ,момичета!!!!

ДА НИ Е ЧЕСТИТ ПЪРВИЯТ УЧЕБЕН ДЕН./за тези ,които имат ученици...а тези който още нямат-скоро щеееееее  bouquet/


И без да помрачавам темата ,нека всеки койго го обичаше да послуша и види частичка от онова ,с което в него се влюбиха милиони Hug
http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo&feature=related




А това е любимото ми изпълнение...колко "подражавахме"и въздишахме по този танц.....http://www.youtube.com/watch?v=yfg97-5uhFQ

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 10:15 от daninka

# 86
  • Мнения: 317
In Memorium Cry Cry
Този филм беляза детството ми и по-скоро пубертета Simple Smile ....Гледала съм го 60-70 пъти Crazy
Прекрасен актьор, много ми е мъчно за него........
R.I.P. Patrick

# 87
  • Мнения: 95
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ !
Много ми е мъчно за Патрик Суейзи дано почива в мир Flowers Rose
Беше ми любим актьор, гледала съм филма толкова пъти че го знам наизуст.

# 88
  • Мнения: 3 743
In Memorium Cry Cry
Този филм беляза детството ми и по-скоро пубертета Simple Smile ....Гледала съм го 60-70 пъти Crazy
Прекрасен актьор, много ми е мъчно за него........
R.I.P. Patrick

 Flowers Rose Flowers Rose

# 89
  • Мнения: 3 996
 Sad и аз го харесвах

Дано бързо приключат ремонтите ,че скоро ще откача.
Работя а Ники иска внимание и разходки  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт