ИКЕА! ИКЕА! - Тема 6

• 83 385
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
Супер сте с инфото!
Аз бях миналата седмица в солунската икеа и си напазарувах много доволно! Купихме си легло с мъжа ми за 89 евро... Имаше хавлиени кърпи за стотинки... и много намаления. Ходихме на организиран шопинг за един ден и имаше как да съберем в автобуса после нещата, иначе с малката ни кола тези табли на леглото не знам как щяхме да ги поберем.
Определено има какво да се купи от този магазин!

# 31
  • София
Някой има ли опит с размера на трапезните маси? Търся разтегателна бяла, но най-малката в ИКЕА е дълга 150 см, което, хм, не е за моето пространство.
Присъединявам се към питането.
Дайте мнение за трапезарните маси и по-специално белите, ако някой има реална снимка ще е още по-добре.   bouquet   bouquet   bouquet
Съвсем скоро трябва да купувам и най-вероятно ще избирам от каталога.

не е много хубава снимката, но ето - масата е Melltorp, 175/75. Доволна съм. Сглобихме я за 15-ина минути, краката са метални и се навиват с болтове.

# 32
OlympiaPappas, Гуш много ви благодаря  Hug

# 33
  • гр. София
Ние сме решили утре да отскочим до Букурещ и разбира се и до любимият магазин.Дори планирам там  и да обядваме. hahaha
Може ли някоя от мамите,които си пазаруват редовно и отдавна да ми похвали някоя от възглавниците за спане и изобщо дали си струва да влача от там.

# 34
А Солунската Икеа къде е? Близо ли е до Мола космос /дано не съм объркала името Blush/?

# 35
... Дали Никола ще се преориентира към гръцката? ...

Sve_dim според мен е ходил до Румъния, туй като поръчките ни са били за там. Ако си поръчаш от Солун ... не мисля, че ще има проблем.
Най- сигурно е да му се обадиш и да се разберете Simple Smile

# 36
А Солунската Икеа къде е? Близо ли е до Мола космос /дано не съм объркала името Blush/?

Много е близо, пада се зад него  Peace
Дори има пряка връзка между мола и Икеа.

# 37

Много е близо, пада се зад него  Peace
Дори има пряка връзка между мола и Икеа.
Благодаря!  bouquet

# 38
  • Бургас
Продължавам да чета темата с интерес!  Rolling Eyes

# 39
Ние преди седмица ходихме до Икеа Букурещ и останахме много доволни. Напълнихме колата до горе, купих си всичко, което си бях набелязала, че и отгоре. Определено темата за Икеа ми беше много полезна, защото бях подготвена за почти всичко, което можеше да ни се случи докато стигнем до магазина и в самия магазин. Направо на моменти се вбесявах от факта, че всеки един от служителите, към които ние се обърнахме - не говореше английски, или пък говореше до толкова, че да ни каже, че не разбира какво точно го питаме. Затова се наложи да приложим друг подход - на листче пишехме кода на продукта, който ни интересуваше и със знаци го молехме да провери в компютъра, дали го има наличен и къде да го намерим.
Пазарувахме само с кредитни и дебитни карти, и така не ни не наложи да обменяме евро за леи, които по-късно да се чудя какво да ги правя.

Хареса ми много политиката на фирмата - можеш да пипнеш и пробваш всичко, което се предлага в магазина. Можеш да си полегнеш на някое легло, дори ако искаш, можеш да се завиеш със завивките и да си представиш, че вече си си у дома, с нова и удобнА придобивка. Имах чувството, че семейства с деца, са ги довели в Икеа, като на увеселителен парк или забавачница. В детския кът, "стаите" бяха препълнени с малчугани, които седяха по столчетата, играеха си с играчките, дори рисуваха, лежата си по креватчетата, люлееха се на люлките... Сякаш си на реалити театър и наблюдаваш сцени от живота на няколко семейства. Подобно беше и в сектора с кухните.

Навигацията е хубаво нещо - заведе ни до магазина, без никакъв проблем. Не ми се мисли, как иначе бихме намерили Икеа с питане, след като не говорим румънски  newsm78.

# 40
  • Плевен
Не ми се мисли, как иначе бихме намерили Икеа с питане, след като не говорим румънски  newsm78.
Трудно. Mr. Green

# 41
  • Spain
dre@mer ами да ти кажа има нещо такова - дъщеря ми например все ме подпитва- няма ли да ходим , или ще ходим ли , ама кога ще ходим , и така става 4е доста 4есто ходим само детето да се наиграе , ние да се наядем и да купим някоя дреболия ... е на нас ни е на 15 минути  и затова толкова 4есто  Laughing , пък и аз обичам да обикалям в магазина и да разглеждам , все има нещо ,  което не съм довидяла . Гери оба4е е влюбена в "машините " за игра , а за детския кът е с записване .. 4акаш поне 1 4ас за да влезе там детето и 4акаме ..дори с кеф  . персонала им е страхотен , винаги любезни ...много си я оби4ам Икеа. за ресторанта  , не говорим - при  нас дори са направили едно голямо намаление ве4ер и се майтапехме 4е "ще си водим гостите на ве4еря в Икеа " защото  е евтино , ама евтино Simple Smile

# 42
  • под жаркото слънце
dre@mer ами да ти кажа има нещо такова - дъщеря ми например все ме подпитва- няма ли да ходим , или ще ходим ли , ама кога ще ходим , и така става 4е доста 4есто ходим само детето да се наиграе , ние да се наядем и да купим някоя дреболия ... е на нас ни е на 15 минути  и затова толкова 4есто  Laughing , пък и аз обичам да обикалям в магазина и да разглеждам , все има нещо ,  което не съм довидяла .
Същата работа, само дето синът ми остава в детския клуб, а малката се въргаля по креватчета, постелки...При нас няма опашки за клуба, а и има две рускини, които работят там, та малкият се радва на специално отношение  Peace
Умирам си за кюфтенцата им - постоянно имаме в камерата от тях (за мен, че съм месоядно  Mr. Green).

# 43
Може ли някоя от мамите,които си пазаруват редовно и отдавна да ми похвали някоя от възглавниците за спане и изобщо дали си струва да влача от там.

Няма да ти хваля моите възглавници, защото е строго индивидуално. Има най-общо 3 вида - за спане по гръб, по корем и на страни. От всеки вид има пълни с пера, дунапренени с или без мемори фоам и микрофибърни. Разделени са по секции - просто тябва да избереш според собствените си нужди.
Хубавите възглавници (поне в нашата Икеа) са скъпи колкото и да си ги купиш от реномиран магазин.

# 44
  • гр. София

Няма да ти хваля моите възглавници, защото е строго индивидуално. Има най-общо 3 вида - за спане по гръб, по корем и на страни. От всеки вид има пълни с пера, дунапренени с или без мемори фоам и микрофибърни. Разделени са по секции - просто тябва да избереш според собствените си нужди.
Хубавите възглавници (поне в нашата Икеа) са скъпи колкото и да си ги купиш от реномиран магазин.

Благодаря за изчерпателния отговор.  bouquet
Ще му мисля на място. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт