Турски сериали по българската телевизия

  • 37 684
  • 548
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 60
Трайкова , как ще сравниш жертвите - 230 души в Акуила със 17000 в Турция , и 100 хиляди некачествено построени и съборени от земетресението жилища ?

# 76
  • Мнения: 1 558
Не мога да цитирам броя на жертвите,но искам да кажа,че природни бедствия стават навсякъде и с много жертви(за съжаление). Представяш ли си ако в нашата мила ЕВРОПЕЙСКА страна стане силно земетресение колко сгради ще рухнат,заради качаственото строителство? Това няма нищо общо с филмите им Peace

# 77
  • Мнения: 60
тия техните филми са си пропаганда , за мен е така , една цяла ислямска инвазия в Европа , по всички фронтове ...

# 78
  • Мнения: 12 681

а харесва ли ти в 21 век да видиш навсякъде хора да пикаят ? или да повръщат на сред улицата пияни.
подлезите и морската градина мирише на пи..ня това ли е европейска държава..
и аз много се разочаровах от гледката:(  Embarassed
всеки народ с традициите си трябва да се уважава   bouquet


За коя страна говориш? Защото ако е за България, аз живея тук и не съм с впечатление, че навсякъде хора пикаят и повръщат. Ако си видяла някой, то ще е западен турист, дощъл на алкохолен туризъм.
А ако ми кажеш, че в Турция всичко е баклави и рози, няма да ти повярвам, защото и там съм била.
Да, всеки народ трябва да се уважава, дори и твоя собствен. Кога стана циганини, кога ти почерня задникът.

# 79
  • София
  • Мнения: 15 486
Пропаганда на какво? На уважение към семейството и по-възрастните ли? Ако е така, аз съм съгласна да ни облъчват с тази пропаганда.

# 80
  • Германия
  • Мнения: 240
Наистина ли смятате, че понеже в Германия се излъчват турски сериали, това означава, че германците ги гледат?
Ама чакайте малко, кой ви излъга, че в Германия се излъчват турски сериали? Laughing Няма такова нещо, то тук по принцип изобщо не дават сапунки, че камо ли турски  Peace
Хехехее, как да не дават сапунки в Германия? Мариендорф, Забранена любов, Дързост и красота и куп други глупости си вървят и в Германия.
Е, добре де, тези си ги има  Laughing Имах предвид, че не дават латиноамерикански, пък турски още по-малко.

# 81
  • Мнения: 60
всичко е доста изкривено , естествено , една такова сладникаво изкривено ,
с цел промивка на мозъци

# 82
  • София
  • Мнения: 15 486
всичко е доста изкривено , естествено , една такова сладникаво изкривено ,
с цел промивка на мозъци
Като на филм. Никой не те кара да приемаш всичко буквално.

# 83
  • Мнения: 12 681
Пропаганда на какво? На уважение към семейството и по-възрастните ли? Ако е така, аз съм съгласна да ни облъчват с тази пропаганда.

Гледах няколко серии. Той, женен по традиция, не я обича, но й направил 3 деца. Има си любовница, от нея 1 дете. Официалната се оказа кучка - крадла, ама я подкрепят, защото е от семейството. Благодаря от такъв морал. 

# 84
  • Мнения: 15
Мен повече ме вбесява ,че  на мъжа му е простено да изневерява и бие жена си , а на жената ,дръзнала да изневери и взимат децата и я гонят.Голям морал ..... Tired

# 85
  • Мнения: 12 681
И един друг турски филм ме впечатли - Реджеп Иведик. Той е пълен простак, добре, това може да е ирония, но удари жена в магазина - и това трбваше да е смешно. 

# 86
  • София
  • Мнения: 6 010
Ако нямах допир до тези филми нямаше да ми пречат. Далеч съм от мисълта, че всички харесват филмите, които аз следя... Така, че всеки да си гледа каквото му харесва  Peace
Обаче майка ми следи няколко турски сериала и един конкретно когато вечеряме. Дразнят ме ужасните пискливи гласове на озвучителите и непрекъснатото споменаване на турски имена.

# 87
  • Мнения: 1 558
Да,озвучителите са ужасни ooooh! Ама те са български „актьори„,какво очакваш Mr. Green

# 88
  • Мнения: 251
Мен повече ме вбесява ,че  на мъжа му е простено да изневерява и бие жена си , а на жената ,дръзнала да изневери и взимат децата и я гонят.Голям морал ..... Tired
Това в сериал ли го гледа  ThinkingКой?
За ислямските традиции и начин на живот, бих казала че филмите им са направо светски.Показват предимно отношенията между хората - любов, омраза, самота, благородство, уважение - и всичко това изразено  възможно най-обрано, най-пестеливо откъм думи, така лекомислено хвърляни на вятъра от американската пропаганда която ни залива. Благодарение на прекрасната актьорска игра обаче на всеки зрител му е ясно кога двама са влюбени, кога се мразят, как се уважават родителите или що е благородство.
Затова ми харесват тези сериали!(тези който съм гледала Wink)

# 89
  • Мнения: 15
Мен повече ме вбесява ,че  на мъжа му е простено да изневерява и бие жена си , а на жената ,дръзнала да изневери и взимат децата и я гонят.Голям морал ..... Tired
Това в сериал ли го гледа  ThinkingКой?
За ислямските традиции и начин на живот, бих казала че филмите им са направо светски.Показват предимно отношенията между хората - любов, омраза, самота, благородство, уважение - и всичко това изразено  възможно най-обрано, най-пестеливо откъм думи, така лекомислено хвърляни на вятъра от американската пропаганда която ни залива. Благодарение на прекрасната актьорска игра обаче на всеки зрител му е ясно кога двама са влюбени, кога се мразят, как се уважават родителите или що е благородство.
Затова ми харесват тези сериали!(тези който съм гледала Wink)
В "1001 нощи" мисля ,че беше.

Общи условия

Активация на акаунт