Есента иде и не пита, ФЕВРУАРЧЕ на мама показва как може да рита ! (18)

  • 10 247
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 304
Поздравления, Мимита. Сигурно е много вълнуващо. И аз си чакам този момент..ама ако го знам моя човек колко е романтичен ooooh!. Преди време му показах стихотворения, които ми беше пращал бившето ми гадже едно време. Реших, че ще се позасрами. На другия ден ми беше пратил '' Ода за пръднята"  #Crazy:..както и да е аз си го обичам и такъв
Много ми хареса!!!Така не съм се смяла отдавна!Много ми е любопитно да я прочета hahaha Joy!
Мамчета,днес посетих бутик "Рени" в Малкия цум и искам да ви кажа,че останах очарована.Първо цените са страшно нормални и има доста сериозен избор.Имаше и доста интересни неща,за които не съм предполагала,че съществуват,като например специални гащи за бременни-покриват тумбака отпред,а отзад се закопчават като сутиен;бодита за бременни и спежиални сутиени за кърмачки Shocked.Определено ми подейства образователно днешния пазар.Купих си 2 чифта дънки и естествено гащи и вече спокойно мога да посрещна и не толкова топлите есенни дни.
Приятна и усмихната седмица!!!

# 61
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Бражо на половинката на Мимита,моя с един подарък за рождения ден неможе да ме изненада,дава ми пари и вика купи си каквото искаш,то лошо няма но и изненади понякога за разнообразие.

# 62
  • Мнения: 85
Честито, Мимита!
Аз получих своя годежен пръстен на 25.12., не бях изненадана, защото сме си говорили мн пъти преди това, а и отидохме двамата да го купим..просто не очаквах да е на тази дата Simple Smile Иначе и моя човек не се слави с романтични заложби...е, от време на време ми къса по някоя китка от градинките през които минаваме и на мен пак ми става мило  Heart Eyes

Поздравления, Мимита. Сигурно е много вълнуващо. И аз си чакам този момент..ама ако го знам моя човек колко е романтичен ooooh!. Преди време му показах стихотворения, които ми беше пращал бившето ми гадже едно време. Реших, че ще се позасрами. На другия ден ми беше пратил '' Ода за пръднята"  #Crazy:..както и да е аз си го обичам и такъв
Това е забавно  hahaha




# 63
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мдам, а бе много ме изненада наистина с пръстенчето. Да не му се надяваш, досега винаги двамата сме избирали всичко. А сега сам, че и размерът ми е уцелил.  Wink
Пу-пу!  Simple Smile

Уф, дъждът спря.

# 64
  • Мнения: 0
 smile3532 newsm62 Искам да прочета одатааа  Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 209
Вървя по улицата тиха, мръсна,
светът около мене е заспал
и мисля си, че само ако фъсна,
ще се събуди целия квартал...

Надига се във мене нежен трепет,
фъснята преминава във пръдня
и всичко живо мога да изтрепя,
ако я пусна аз на свобода!

О, боб! Защо те ядох снощи?!
Сега изпълнен съм със твоя газ
и той надува тялото ми в пристъп мощен
и не издържам вече аз...

Салют! Експлозия разцепи мрака.
Заря изригна в нощната тъма -
сякаш цистерна имах между двата крака,
избухнала със мощна миризма

Във този миг разтресе се земята;
стени и сгради падаха със вой;
прощална песен пееха стъклата
и сипеха се долу във порой...

О, ужас! Сякаш в Хирошима
попаднал бях незнайно откъде...
безсилна ще е даже мойта рима
да преразкаже що око виде...

Трагедията беше нечовешка -
децата плачат, майките пищят
В прегръдката си ледено-мъртвешка
за вечен сън притиска ги нощта.

Аз гледах вцепенен, недоумявах,
реалност ли е, сън ли е това?
Как цялата трагедия направих
с една-едничка... бобена пръдня...


С извинени към тези, които няма да разберат изкуството...аз май  съм една от тях Mr. Green

# 66
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Честито Мимита! Много хубаво място за поднасяне на годежен пръстен!
Аз получих моя на първата ни истинска среща преди 5 години. Не ме беше виждал на живо, а беше оцелил и размера и стила! Бях очарована! Heart Eyes
Редактирам заради поемата:Гръм и мълнии...... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Мимита, мила, изкуството лъха във всяка строфа!

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 14:00 от Dallcheto

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Честито Мимита! Много хубаво място за поднасяне на годежен пръстен!
Аз получих моя на първата ни истинска среща преди 5 години. Не ме беше виждал на живо, а беше оцелил и размера и стила! Бях очарована! Heart Eyes

Уауууу!  Shocked Супер!
Мерси, мила!  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 6
Лелелелеле още се смея на Ода за пръднята   smile3532 newsm62  Как може такова нещо..  hahaha

Аз също ходих в малкия цум скоро, но като 4е ли не видях такъв магазин къде се намира то4но?? вътре??

Светла  стискам палци да се оправиш бързо, пии пове4е сок от лимони или ако не оби4аш таблети витамин Ц  Hug

Ради и на теб стискам палци да ти мине бързо и да сте добре с бебо  Hug

Ние в събота купихме на мъжа костюм и вси4ко необходимо от Ендрюс, много добре му стои супер е:)

Бебето си го усещам и му говоря аз, той не изявява желание, за него е срамно да говори на корем  smile3532

Ами това е за сега Simple Smile  Лек и усмихнат ден !!

А да забравих за запека овесени трици със кисело мляко помагат идеално, слагат се 3 пъжици трици и се ядат веднага за да могат да набъбнат в корема! Успех  Hug 

И слънчоглед да се появи, отдавна не е писала!

# 69
  • Мнения: 112
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Одата -  уникален изблик на творческия гений.... хахахаххахахаахха, отдавам му заслужена почит! hahaha hahaha hahaha

Инак, момичета, аз още си чакам пръстена и дано си го получа тази година  Joy , че без пръстен не стъпвам в гражданското, пък без брак - не си раждам детето! Ще си го стискам, докат не го узаконим  smile3508

# 70
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте!
Честито на всички, които са имали поводи за празник и хубави новини през тези дни!
Добре дошла и на новата мама!

Ел, мъжа ти е голяма работа, да знаеш!  Laughing

Студеното врем ме свари неподготвена откъм дрехи и мен. Днес ходих навън с анцуг и маратонки, но ако трябва да излезнем малко по-така, нямам дрехи.  Rolling Eyes Ще трябва да поправя пропуските в скоро време.
Аз се завърнах от третия, последен за тази година уикенд при свеки, който започна както обикновено - 10 минути след пристигането ни се проведе обичайният диалог:
Аз - Категорично ти забранявам ....
Тя - Да, извинявай права си...
И така до следващиия път. Как не се умори тази жена не знам, не, че и аз съм цвете за мирисане, де.  Mr. Green


Бях при гинеколога, резултатите от урината са ми идеални.

# 71
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Страшна работа е този мъж с тази поема  Grinning
Dallcheto как така не те беше виждал,как се запознахте,в интернет ли?

# 72
  • София
  • Мнения: 209
Ника , поздравления за добрите резултати newsm10
Ех, Длачеее, твойта история е като от романтичен филм Heart Eyes..и заживели щастливо.

# 73
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ника, супер за резултатите!
Anik79, срамна история за мен, но да запознахме се в интернет и още по-лошо, в омразната ми и модерна по онова време Мирка  Blush Аз влизах, за да си говоря с компанията студенти, защото лятото се пръскахме и единствения начин да си бъбрим беше този. Той ми се включи и нахалстваше, а аз му обяснявах, как не важи в случая, защото не съм влязла да си пиша с досадници, а си имам работа и т.н. Но попаднал на брат ми (тогава 15-годишен), който му дал номера ми и така до днес! Говорихме и си писахме 6 месеца и аз дойдох на рожденния му ден в Сливен (26.09, което ще е и деня на църковната ни венчавка), където се видхяме за пръв път и той ми подари пръстен. Толкова му се смях и подигравах тогава, защото аз не вярвах и досега не вярвам в тези връзки (освен в моята си и нечии други изключения).
Я разкажете и вие как се запознахте с любимите, така и така отворихме темата!
П.С. Винаги му казвам, че ми е  толкова срамна тази история и да си измислим, затова понякога като ме попитат как се запознахте, казвам ми на гарата, защото аз пътувах с влак до Сливен и така  Joy

# 74
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Изобщо не ти е срамна историята,много е интересно даже.
Аз с моя се запознахме в едно кафе,където работех едно лято докато бях студентка,запозна ни един негов приятел,най интересното е че моя мъж е запознал своя приятел с неговата жена и така сега като седнем на маса с тях и мъжа ми и как можа да ме заведеш в това кафе и да ме запознаеш(майтап уж)и приятеля му,ми ти как не те е срам стази да ме запознаеш и така се шегуват.

Общи условия

Активация на акаунт