Цветята ни при летния ветрец потрепват - есента, че идва, те усещат! (44)

  • 50 587
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
*sve* ЧРД и от мен! Желая ти всичко най хубаво!


# 31
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Момичета,страшно много ме развълнувахте!Благодаря Ви! Hug
Аз влизам да Ви почерпя,а Вие толкова ме изненадахте! Heart Eyes


# 32
  • Мнения: 1 195
Здравейте момичета Simple Smile
чак сега откривам е има тема и за цветята Simple Smile
Разгледах цветята ви и са страхотни, дано и аз скоро да мога да се похваля с толкова хубави цветя Simple Smile
Обожавам цветята и от както се преместихме в нов дом съм се развихрила и смятам да напълня всяко кътче с цветя Simple Smile
Обаче възникват, въпроси на които се надявам тук да мога да намеря отговорот по-опитните цветарки Simple Smile


Вчера ми подариха декоративна роза от тези малките в саксия, искам да ви попитам как точно да се грижа за нея? Знам че трябва да е на слънце и да не я поливам много често. нещо друго трябва ли да знам? Кога да я пресея?

От няколко дни забелязах че в чинийката с вода на водната палма ила червеи Sick #Crazy Sick каво да направя? Да сменя пръстта или с нещо да напръскам?

Ох имам и още въпроси но за сега толкова Simple Smile

*sve* Честит рожден ден Simple Smile
Бъди здрава и много щастлива Simple Smile


# 33
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Здравейте момичета Simple Smile
чак сега откривам е има тема и за цветята Simple Smile
Разгледах цветята ви и са страхотни, дано и аз скоро да мога да се похваля с толкова хубави цветя Simple Smile
Обожавам цветята и от както се преместихме в нов дом съм се развихрила и смятам да напълня всяко кътче с цветя Simple Smile
Добре дошла   bouquet
Последното изречение внимавай с какво желание го пишеш сбъдва се  Peace и ти го пожелавам да се сбъдне.
А червейчетата ги премахни и полей с разреден моспилан таман и ако има други гадинки ще изчезнат.
*sve* мерси за почерпката и особен но за "мохитото"  Wink  Wink

# 34
  • Мнения: 1 536
Здравейте момичета,моля ви да ми  кажете какви са имената на тези цветя.Особено много ме интересува номер 1.
  bouquet  bouquet  bouquet
http://milenkova08.snimka.bg/other/rastenia.420037

# 35
  • Мнения: 13
Ч.Р.Д *sve* !Букет от нежни пожелания даряваме ти с две ръце и радост,щастие,любов желая ти от все сърце.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Благодаря много! Hug

# 37
  • Мнения: 1 236
Здравейте момичета,моля ви да ми  кажете какви са имената на тези цветя.Особено много ме интересува номер 1.
  bouquet  bouquet  bouquet
http://milenkova08.snimka.bg/other/rastenia.420037

Първото ми прилича на камелия (цъфтят като рози). Второто е бръшлян. Накрая май е юка.

# 38
  • Мнения: 1 536
Здравейте момичета,моля ви да ми  кажете какви са имената на тези цветя.Особено много ме интересува номер 1.
  bouquet  bouquet  bouquet
http://milenkova08.snimka.bg/other/rastenia.420037

Първото ми прилича на камелия (цъфтят като рози). Второто е бръшлян. Накрая май е юка.
Едва ли е камелия първото,защото изкарва на пролет много ситни бели цветчета(наподобяват бъз),които бързо опадат и през повечето време си е така зеленичко.
Благодаря за другите две.
Момичета,в България няма ли го това цвете(номер едно),гледам ви затрудни? newsm78

# 39
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
2+2 да не би лаврово дърво
newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 1 536
2+2 да не би лаврово дърво
newsm78 newsm78 newsm78
За съжаление не е,единственото което разбрах от тукашен магазин за цветя е името лисодум,но не  е точното наименование (жената не беше сигурна) а нещо подобно.Не намирам нищо в интернет с това име.

# 41
  • Мнения: 0
За съжаление не е,единственото което разбрах от тукашен магазин за цветя е името лисодум,но не  е точното наименование (жената не беше сигурна) а нещо подобно.Не намирам нищо в интернет с това име.

 Simple Smile Да не би да става въпрос за лигуструм? Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 236

 Simple Smile Да не би да става въпрос за лигуструм? Rolling Eyes

Не съм го виждала в саксия  Crazy
Виж на тази снимка дали цветовете приличат:
http://www.wilsonbroslandscape.com/Ligustrum_Wavy_Leaf_revurvifolium_flowers.jpg

# 43
  • Мнения: 6
  От известно време се чудя как да съхраня сакъзите си зимата.Имам стари на по три години ,които лятото почти не цъфтяха,а само на листа.Как и кога е времето да накърша и да си направя нови разсади за догодина.Къде да ги съхраня?Много съм чела по темата ,но искам да ми кажете как практикувате вие?

# 44
  • Мнения: 78
добро утро,малки цветчета,кога  пуснахте нова тема а и сварихте написахте 3 страници,нямам много време да пиша,но винаги би чета,нямам нищо ново да ви покажа,но ви следя внимателно   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт