Цветята ни при летния ветрец потрепват - есента, че идва, те усещат! (44)

  • 50 586
  • 774
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 175
Здравейте скъпи мой цветенца!Едвам ви открих.Гери,много хубава темичка си направила,дано да се пълни с хубави цветове и много нови придобивки  Peace!Никак не го обичам това запис,но за съжаление утре ще показвам,сега се връщам да чета.Петя и Албена както винаги са показали хубаво гледани цветенца.Много се радвам,че чрез форума се запознах с габровските момичета.Всеки път срещите минават неусетно,а и се зареждам с приятни емоций чак до следващата среща.Благодаря ви от сърце,момичета!

# 46
  • Мнения: 0
Имам нужда от съвет Confused. През пролетта сложих в градината резници от мушката да се вкореняват и засега изглеждат добре, но с това застудяване не знам - рисково ли е вече да ги оставям в земята. Ако ги извадя в саксии ли да ги сложа или да ги приспивам за зимен сън?

# 47
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 073
 Heart Eyes опаковах пратките, започнах да разпечатвам адресите и  Confused липсва ми адреса на айтеп   Praynig помагайтеееее!

снимки има, но няма да е сега, дребчо ще свали и тапетите ако го оставя на самотек още малко  Crazy

# 48
# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 073
 Hug айтеп, марианка, вики и христа, месечинка виторога - пакетчетата пътуват  Peace

  bouquet семенцата са залепени с много ярка лепенка на капака на кутиите (разделила съм ги по равно, което значи по 2бр. на човек) пишете като стигнат  Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 25 255
Благодаря, Goody, задължително ще се похваля  bouquet

# 51
  • Мнения: 13
Благодаря ти много Goody ще чакам с нетърпение да ги получа  smile3525 newsm51!

# 52
  • Мнения: 1 687
Здравейте.
Нямам много време, че сега се прибрахме от разходка. Ще ви пусна някоя снимка от събота, но най вероятно утре.
Стягам си първолачката и не ми остава време за друго. Дори цветята съм изоставила.
Goody  благодаря много.  Hug

# 53
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Момичета,моите сакъзчета едва сега започват да цъфтят.Сетиха се през септември Grinning
http://media.snimka.bg/4276/014807278-big.jpg
http://media.snimka.bg/4276/014807279-big.jpg
http://media.snimka.bg/4276/014807292-big.jpg

viki_hrisa , жива и здрава да ти е първокласничката! Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 255
Ау, много са красиви Hug
viki_hrisa,
честита първокласничка, да ви е жива и здрава, много ученолюбива и много успехи да има  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 687
*sve* невероятни цветове. Моите мушки и сакъсчета също цъфнаха, но тук е между 7 и 15 градуса и май ще трябва да ги прибирам. Имам и питанка. Кога се вадят луковичките на гладиолите. Листата са зелени още.  newsm78
За първокласничката благодаря.  Hug Ще ви пусна снимки като мине тържеството. Тя тръгва в сряда, няма търпение вече.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 22:59 от viki_hrisa

# 56
  • Мнения: 12
Привет момичета , днес купих букет от три гербера , а в момента единият вече е почти увяхнал Sad , чувала съм за аспирин във водата , сложих , ако някоя знае друга хитринка , моля да каже . ooooh!Опасявам се , че до утре сутрин положението ще е трагично.

# 57
  • Мнения: 1 236
Привет момичета , днес купих букет от три гербера , а в момента единият вече е почти увяхнал

Отрязваш от края на дръжките по един сантиметър, ама по диагонал. И слагаш 1 чл захар във вазата  Grinning

# 58
  • Мнения: 12
Привет момичета , днес купих букет от три гербера , а в момента единият вече е почти увяхнал

Отрязваш от края на дръжките по един сантиметър, ама по диагонал. И слагаш 1 чл захар във вазата  Grinning

Благодаря за съвета   bouquet, за съжаление герберите до сутринта съвсем клюмнаха , сега ще се помъча да опрвя букета с "най-добре" изглеждащия от тях  #Cussing out
Знам че не е тук мястото , но съм възмутена , купувам красиви и свежи цветя и след едно денонощие са за боклука , търговците нямат мяра в желанието за печалба #Cussing out

# 59
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Месечинка виторога, viki_hrisa благодаря! Hug
*danna* за съжаление си права,целта им е да продават! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт