Нашият черен списък

  • 11 625
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Д-р Трифонов = Стара Загора!
Има и присъда срещу него за загубена родилка и бебето и!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Д-р Трифонов = Стара Загора!
Има и присъда срещу него за загубена родилка и бебето и!
Въх сериозно ли Rolling Eyes този доктор следя бремеността на една моя приятелка с близаци...без малко да изтърве едното момиченце. Да знаех по-рано. Но важното е, че сега мамата и двете госпожица са добре и са си в кощи вече. Аман от "доктори"

# 17
  • Мнения: 3 091
писала съм и в стария черен списък!
при всички положения бъдете много внимателни и изисквайте всички необходими изследвания!!! Наложете се!
Моят черен списък е
д-р Димитров, 14 ДКЦ
Д-р Кръстев, МБАЛ Света АНА
Дано вече бъдат по-внимателни!

Вече ходя при брат си, слава Богу, че скоро се върна от ЩАТИТЕ!

# 18
  • Мнения: 141
Според мен всички лекари в Бургас! Всички са ужасни и адски некадърни! Господ да ни е на помощ!

# 19
  • Мнения: 1 214
Д-р Емил Желязков.Има частен кабинет зад хотел Родина.Работи във 2 градска.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 440
ДА добавя и д-р Свраков и цялта Окръжна болница Варна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Гърчев - от Майчин дом

# 22
# 23
  • Мнения: 285
Доктор Атанасова - окръжна Добрич, не зная дали работи все още тази жена, но когато раждах дъщеря си беше завеждаща в патологичното отделение. Не само че не прояви и грам съчувствие, но и с чиста съвест след толкова години, твърдя,че тази жена е истински убиец!!! Същото се отнася и за доктор Николова, която ме остави да раждам, по нейните думи помятам...а всъщност родих живо момиченце...в подлога!!!! Докато Николова си пиеше кафето и се събуждаше, както и ми твърдеше, че не е живо бебето Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil аз сама пуках мехури, сама извадих бебето си  Rolling Eyes Close
След 12 години, все още не мога да превъзмогна чувствата по загубата и се питам все със същата сила, как такива доктори - хора, могат да живеят, да се събуждат сутрин с усмивка, да целуват децата си...

# 24
  • Мнения: 3 091
д-р Начев - Майчин дом
д-р Дяволов - Майчин дом
P.S.Да не пропусна и Диков - Майчин дом
и самия "Майчин" дом
Специално за майчин дом - съм напълно съгласна!!! няма по-големи печелбари и изроди! никакво човешко отношение! всички знаеха какъв е проблемът с бебка и въпреки това плащахме като за световно!!!

# 25
  • Мнения: 1 029
д-р Стайкова от Пазарджик-най-некадърният генеколог,който съм срещала! ooooh!

# 26
  • Мнения: 112
Д-р Бечев - Света София.

# 27
D-r Rizova, Bolnica "Sveta Sofia" - Burgas
kara ia prez prasti

# 28
Д-р Румяна Христова от Правителствена болница
- изключително безхаберна, надменна и неспособна да се справя с патологични случаи

# 29
  • Мнения: 7 111
Почти целият Майчин дом в София. Не мога да ги нарека д-ри.
Марияна Райчева, откакто се премести в частния си кабинет.  Прояви невнимание заради отказ да раждам под нейните грижи.

Общи условия

Активация на акаунт