БЛАГОЕВГРАД

  • 27 534
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Cutie_Honey     hbday

Честит Рожден Ден


Да си ни Жива и здрава и васе така да ни радваш.......с вкусни Торти

Поздравления за Ники Да расте все така   bouquet

# 46
  • Мнения: 390
Cutie_Honey ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И КЪСМЕТ

Браво на малкия за големите резултати Laughing

# 47
  • Мнения: 1 398
Честит рожден ден на Cutie_Honey!
Ти скоро получи най-хубавия подарък,но аз ти пожелавам да ти е жив и здрав и да ви радва много.
Весело посрещане на празника.

# 48
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит рожден ден и от мен на Cutie_Honey!
Бъди жива, здрава и много обичана!!!

Радвам се че малкият наддава с такива темпове, напразно се притесняваше че не ти е хранителна кърмата.  Laughing Голям сладур е.
Нинка, вашите снимки от морето са страхотни, ама и аз ще ти се скарам като Ели. Wink
На Боби и Петя приятно изкарване на сватбата.
sear145 радвам се че прегледа е минал добре и всичко с бебчо е наред.
jinjer_78 спри се малко, много работиш напоследък. Wink
Ели от втрник започваме училище, така че в сряда съм налиния за кафета. Какво стана с вашите изслеедвания?
daniela_ch а успяхте ли да напазарувате онзи ден. Ние снощи с Вики свършихме тази работа, че всичко и е омаляло вече. Влязохме в магазинчето под Джамията, и за отрицателно врме напълнихме торбите. Сега остават само по дребните неща - чоропогащници, потничета, пижамка. Някой знае ли къде се продават пижамки на Дисни. Аз винаги и купувам от едно детско магазинче над Синята къща, ама нещо не са полчавали отдавна.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 18:55 от Marci

# 49
  • Мнения: 62
Здравейте,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА CUTIE_HONEY, Бъди жива и здрава и винаги щастлива майка и съпруга  
Аз съм скапана от тези лекции Tired
Марси, нищо не взех ме че тази жена ме изнерви, започна да ми нервничи да ни дава зор и аз се отказах да пазарувам, но сега нали във вторник ще ходим до София и мисля да наминем през Джъмбо и от там да и купя необходимото
Хайде лека вечер на всички, аз лягам smile3507

# 50
  • Мнения: 224
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, CUTIE_HONEY! Пожелавам ти много щастие, здраве, любов и много щастливи мигове с малкия юнак!

Марси, значи ще се чуем, аз в сряда май ще съм пълна с разни глупави срещи, но за четвъртък, ще ти звънна  Simple Smile Стига Ивана да не даде фира, естествено. Иначе днес взех и другите резултати, те също са добри. За пижамки много не мога да помогна, защото, аз на мойта взимам едни български, малко смотани на визия от пазара, но съм много доволна от тях. Знам обаче, че Давида едно време от Метро купуваше на Дисни пижами.

Боби и Петя наистина как по случайност ще имат срещичка на сватба. Приятно изкарване и да се повеселите там!

Дани, ти наистина тези дни се преработваш, излагат се вече тези хора!

Дани Ч, коя тази продавачка  Mr. Green да си знам и аз!

# 51
  • Мнения: 42
Cutie_Honey Честит рожден ден!!!
Пожелавам ти много здраве, щастие и малкия сладур много да те радва!!!

 Момичета, с Петя ще се постараем да се представим подобаващо.
хайде лягам, че утре сутринта със Силви сме на рожден ден на момиченцето, което се роди един ден преди нея  Grinning  Grinning  Grinning

# 52
  • Мнения: 286
Добро утро от мен,
аз съм щастлива защото моят шеф реши само едната да е днес на работа и се падаше свободна събота на мен така че колежката сама си каза че ще е тя и сега аз се наспах до 8  Shocked(някакси неестествено за мен) и направих хубава закуска на моите момчета,а сега реших с кафенцето да седна на компа да пиина  и с вас  Hug
Та да ви кажа така ми се ходи по тия магазини да пазарувам и да не спирам Embarassed hahaha Joy
Сега може да се поразходим с Жоро и децата Peace
Хубав ден на всички   bouquet
И не на последно място

Честит рожден ден на патерици на Cutie_Honey,наистина по-голям подарък от децата няма,бъди щастлива и много обичана Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 224
Добро утро и от мен!

Това време направо ме убива, наистина! Ще се вкарам в депресия само като си помисля какво ни чака - вятър, студ, сняг!  Живее ми се в друга географска ширина, та дори целогодишно да е 40 градуса, ще си ходя по чехли, винаги ще има слънце... но Любо не иска да се местим в друг апартамент, камо ли в друга страна  Laughing

# 54
  • Мнения: 6
и от мен добро утро

на Вили на патерици честит рожден ден -  жива и здрава

по случай първата седмица на детска вчера имаше изцепка
първо се е събудила и повърнала в 3.30 в детската
но госпожата не ме е извикала защото я е измила и я е питала добре ли е дали да ми се обажда а тя е казала че е добре
играла си е весела е била но все пак госпожата не и е дала да яде следобедната закуска

като я взех беше ок нямаше температура но докато се приберем с колата и пак и с е повдигна и в цялото задръстване по светофарите си отбихме за 10 мин да подиша свеж въздух

и ей това мъжете шофьори големи гадове - 5 мин не ми дадоха после да се включа в движението

после купих солетки на ани тя това си искаше и в къщи и дадох натриев цитрат и ехинацея
и днес така ще и ги давам през 4 часа та да видим докъде ще я докараме

иначе закусва сутринта играе си каза че не и е лошо като вчера
т не е вдигала

аз предположих че може от яденето вчера да и е станало тежко на коремчето но госпожата и каза че и колежката и онзи ден се чувствала така но за една вечер на солетки и препечени филийки и разминало та може и вирусче да е

ели стегни се намери слънчев лъч в мрачното време  Wink
мен ми разкара  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 282
Здравейте! Искам да попитам има ли някоя от вас, която е раждала в гр. Дупница при д-р Динов, че аз вече незнам кое да избера - тук или там??  newsm78

# 56
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета  Laughing

Не знам дали си ме спомняте, но аз се записах при вас преди повече от годинка докато бях бременна. Е Калоян расте, а аз естествено все нямам време  Blush да дойда на някоя от срещите ви и да се запознаем. Извинявам се много, че все пиша само, когато имам нужда от помощта ви и съветите ви, но ....  Blush

Искам да ви питам дали знаете нещо или някоя жена да ми препоръчате за детегледачка. Предлагат ми работа, която е хубава, но съм доста закъсняла да мисля за ясла до януари месец и сега обмислям вариант за детегледачка. Но работата е там, че за да си заслужава и работата и детегледачката, ще трябва да се запишем по тази програма към Бюрото по труда за плащане на детегледачка, ако се върне майката на работа. А за програмата какво знаете, дали работи и има ли случайно някоя от вас, която да се възползва от нея???

Благодаря ви предварително за отговорите и ви желая хубав ден, макар и доста мрачен тук!

# 57
  • Мнения: 447
Добро утро   bouquet Само се записвам да не Ви изгубя, а после ще пусна снимки и ще разказвам.

# 58
  • Мнения: 224
Честит Рожден Ден на Силви! Да бъде здрава, все така хубава и лъчезарна и много да слушка мама и тати!
 Tada Tada Tada

Боби и на теб честит празник, да изкарате страхотно днес и не на последно място да оправите времето  Simple Smile

valeni , за съжаление, не мога да ти помогна, нямам идея за тази процедура, но преди време някой казваше, че хич не било лесно да се осъществи.

# 59
  • Мнения: 62
Честит Рожден ден на малката Силви, да бъде жива и здрава и много послушна!!!
newsm59 nbirthday  bigdance2

valeni, аз исках да кандидатствам по тази програма, но ми казаха че едно от условията е да съм се върнала на работа, но и тогава не се знае дали ще те одобрят, което на мен ми се видя много абсурдно. според мен по-добре да видиш в някоя ясла ако могат да го вземат от колкото да разчиташ на тази програма.
Успех  Hug

svetla_81, има една мама която ражда в Дупница, но рядко влиза дано да надникне и да ти помогне с инфо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт