БЛАГОЕВГРАД

  • 27 550
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Честит рожден ден и от мен на Силви, да расте щастлива, умна и красива:)


# 61
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИЛВИ!!!
Да е жива и здрава, все така чаровна и любвеобилна. Весело изкарване на празника и  многооо, многоо подаръци и желая.


wildgirl спокойно, дават го да се стопли времето. Ама колкото и да се стопля есен си е и идва зимата. Cry
jujavka къде се изгубихте верно? newsm78
valeni кога пораснахте толкова. LaughingИма една мама от нашата тема Bory_V, която не е писала от давна за съжаление, но беше ползвала тази програма. Опитай се да се свържеш с нея на лични и да я поразпиташ за подробности.
Ние се прибрахме на обяд от Ккюстендил, а следобяд ходих на работа. Случи ми се странна случка днес, ама не е за форума, ще ви разказвам като се видим на кафе. Wink

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 18:56 от Marci

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте мами!Аз съм също от Благоевград и ще ми бъде приятно да си общуваме!Казвам се Ева на 24 години съм и имам прекрасна дъщеричка!Отдавна съм регистрирана във форума,но до сега не съм писала!Надявам се,че нямате нищо против,че така нахлувам в темата!

# 63
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добре дошла evka!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Кажи нещо повече за себе си. Колко е голяма дъщеричката, къде в Благоевград живеете, като нищо може да се познаваш с някой от пишещите тук, не само виртуално.

# 64
  • Мнения: 6
боби честит ти празник да е жива и здрава малката ти принцеса
да е късметлива и жизнерадостна
и да се гордеете много с нея

# 65
  • Мнения: 286
Честит рожден ден на Силви  Hug,да е жива и здрава,много усмихната и любознателна,чаровна и любвеобилна,честит празник и на теб мила мамо Боби да те радва щерката пък по на там и кака да я направиш  bouquet

Добре дошла на evka ,при нас е готино и забавно,ходим на срещи по кафета,ресторанти,къде с децата къде без тях,ще се слееш с групата неусетно,и чакаме повече инфо за тебе  Hug
Днес от сутринта до късният следобед се трудих над зимнината със свеки,постоянно си мислих за Нинка,дали да не и звънна да притича на помощ и да се позабавлява малко  Wink
Утре ни е първи ден в Покровнишката детска след 2месеца отпуск,но аз не се притеснявм децата са си свикнали вече Mr. Green

Хубава неделна вечер ви желая и успешна нова седмица Peace

# 66
  • Мнения: 42
Момичета, здравейте. Благодаря ви за прекрасните пожелания, много ме зарадвахте.
Знаете, че с виртуалната почерпка съм много зле, моля ви някой да се отчете вместо мен  Praynig
знам че мога да разчитам на вас  Party  Party  Party
снимки има във фейсбука, тук така и неможах да се науча да качвам, ле ле ами то аз какво ли знам? Joy
Празнувахме заедно дечица ( заради грипа, който обикаля три дечица недойдоха ) и възрастни в Боулинга, останахме доволни.
аз лягам, много съм уморена
лека нощ

# 67
  • Мнения: 224
Добро утро!

Ивана днес за пръв път на ясла, след почти 3 месеца отсъствие, просто не знам как не ревна. Сутринта като я обличах нещо се възпротиви, но като й казах, че ще отиде  да си покаже новите пантофки на всички деца и тя веднага се засили за излизаме - женска му работа  Joy това естествено не означава, че няма да има циркове през деня, но ще видим  Rolling Eyes

Боби, радвам се, че сте си изкарали добре! Пак ли грип има, вече се чудя кога изобщо не върлува нещо, май няма такъв момент.

Дани, сега предполагам, ще ти е по-лесно като ги водите децата наблизо.

evka, добре дошла при нас! Дано ти хареса  Simple Smile

Ах, Марси! И да се стопли времето, няма вече сандалки, няма вече потничета... мъка, много трудно ще се наглася на ботушен режим тази дима, усещам! С тази доста странна случка направо ме заинтригува!

# 68
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен Simple Smile Пускам кафето - днес официално е началото на нашата учебна година, така че имам повод:


Марси пусна бомбата и ни загложди любопитството Simple Smile
Ели, довечера ще се види как е Ивана, дано всичко е наред, но тя порасна и може би сега нещата ще са различни. На мен ми е много странно, Румен си иска на градина, а не на ясла (или както той казва "в дудата дупа" - в превод "в другата група", което е чудесно и аз се радвам, че засега страховете ми не се оправдаха.
Сега ще ходя да разглеждам снимките на Боби:)
Нинка, как е Ани?

# 69
  • Мнения: 390
Добро утро и от мен,

BOBI_I ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЕТО МОМИЧЕНЦЕ, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ДА СЛУША И ДА ВИ ОБИЧА!
Извинявам се ,за закъснението, но вчера цял ден протече в подоготовка- нали от днес сме на предучилищна.
Гладихме роклята, ризката, подготвихме раницата с дрешки за преобличане и т.н. После и мама да си изглади тоалет за случая.
детето беше много развълнувано- събуди се още в 5.30ч.,добре че после пак си заспа.
Сутринта беше един екшън с излизането- батериите на фотоапарата не бяха заредени, та набързо ги заредих и направих няколко снимки. Взехме цветята за госпожите и се юрнахме.
Ели и вие сте в четворката нали? Как не сме се засекли?
И аз съм в очакване ,да ми се обадят госпожите, не знам дали ще изкараме цял ден. Дано да си стои целия ден и да няма проблеми.

Jinjer и аз мислех да слагам малко зимнина- ще пробвам готовите пакетчета за туршии, но кога ли ще намеря време newsm78-почивните дни все са ми заети с нещо друго.

Evka добре дошла и от мен.

Marci готови ли сте за новата учебна година в Икономиката? Как сте с Вики? И мен ме заинтригува, ще трябва скоро среща да има ,за да се разбули случката.

Valeni относно тази програма с детегледачките- за нашата област имало отпуснати малко бройки, а желаещите са твърде много, дори да отговарят на условията и изискванията, много трудно одобравят.

Успешно начало на новата учебна година на всички дечица  в градините и яслите. Да са здрави и послушни.

# 70
  • Мнения: 224
Петя, да ви е успешна предучилищната година и Лучия много да се радва, макар че тя май всичко си знае и си е за първи клас готова  Simple Smile Ние сме в четворката, но от догодина, сега още си е в яслата. Я ми кажи, Лучето сега кои госпожи я поеха, та да съм информирана кой ще взима Ивана от есента.

Билянче, Руменчо виж колко добре се представя, напук на твоите страхове, че ще е най-малък, на него явно му допада. Браво на детето!

# 71
  • Мнения: 390
Ели ние сме си пак при Ичкова и Паскова, в същата занималня, същите дечица.
Учителките са много добри, внимателни, мили и любвеобвилни. Горещо ги препоръчвам.
Особено за Паскова, Лучийка казва - сега ще падне едно гушкане, като ме посрещне госпожата.
Явно двете ще изкарат нашата група до края, и след това поемат нова група от началото до предучилищната.
Пожелавам ви да сте при тях Peace

# 72
  • Мнения: 224
Супер, значи Ивана ще е при тях, че така ми казаха като ходих, но проверявам да не е станало някакво разместване. Много се радвам, че ще се падне в година, когато те взимат новите дечица  Simple Smile Така окончателно си решавам дилемата с избора на ДГ.

# 73
  • Мнения: 6
добър ден и от мен

честит учебен ден на всички които днес започват  Simple Smile

времето е така ...училищно
буди спомен в мен за първия учебен ден
така приятно...макар да е мрачно

дани викай за зимнината
липсва ми това правене на буркани и разни други зимнини
днес ще правя краставички май друго няма да ме огрее да правя тая година
евентуално някоя туршийка другия месец

марси я напиши на всички ни на лични какво е станало че ще се пръснем докато се видим  Simple Smile

билянче ани не е имала инциденти от петък до днес
не разбрах какво беше това
цитрата го давах и събота целия ден
днес тръгна с песен което пък ме зареди и мен
и то ми пя една много любима от детството ми песничка - вече я знае цялата
направо не мога да проумея как бързо расте

за това ели може и теб да те изненада твоята пораснала госпожица днес
и да се държи прилично и да командори бебешоците  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 0
Благодаря за топлото посрещане момичета!Родена съм в Благоевград,живея в квартал Освобождение.Завършила съм ЮЗУ спец.Логопедия.Моята принцеса е съвсем малка,родих на 2 август 2009г.Раждах в София в Токуда.Питайте каквото искате няма проблем,че не знам какво друго да ви кажа!
Честита нова учебна година на всички дечица,тръгващи днес на ясла,ДГ и предучилищна!Пожелавам много здраве,щастие и късмет през новата учебна 2009-2010 година!

Общи условия

Активация на акаунт