ИЗЛЕКУВАНИ ОТ АКНЕ

  • 18 419
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Искам да помоля всеки един член на този форум , който иска да сподели за тази болест да пише, НО МОЛЯ само тези, които са имали проблема, бих казала болестта, и вече са се излекували. Отчаяна съм, пробвах всичко и няма спасение. МОЛЯ още веднъж, знам, че не се пише за 1ви или 2ри път по тази тема, да пишат само излекуваните и как са го постигнали, а не с кое може и да помогне.

# 1
  • Мнения: 919
Много зависи от какво е предизвикано акнето. На мен ми помогнаха противозачатъчни хапчета, независимо, че като пусках хормонални изследвания лекарят ми каза "няма отклонения". Започнах да ги пия на своя глава и проблемът изчезна. За съжаление 3 месеца след като ги спрях отново започнаха да се появяват пъпки, но пак е по-добре от преди година.
Белезите махнах с никродермаабразио.

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Искам да помоля всеки един член на този форум , който иска да сподели за тази болест да пише, НО МОЛЯ само тези, които са имали проблема, бих казала болестта, и вече са се излекували. Отчаяна съм, пробвах всичко и няма спасение. МОЛЯ още веднъж, знам, че не се пише за 1ви или 2ри път по тази тема, да пишат само излекуваните и как са го постигнали, а не с кое може и да помогне.

Има  Peace Аз бях с акне от пубертета,а когато забременях (на 27),няма да ти казвам на какво приличах  Sick Едва дочаках да спра да кърмя и бегом на дерматолог. Предписа ми Рокутан,доста силни хапчета и скъпи. Пих ги 8мес,като всеки месец се пускат изследвания на кръвта,рядко има проблеми ,но лекарите се застраховат. Сега година след лечението нямам и помен от пъпка по лицето си,кожата преди ми беше адски мазна, а сега е нормална към смесена. Все още близките ми не могат да ми се нарадват на чистото лице  Heart Eyes ,а аз единствено съжалявам ,че не попаднах на свестен дерматолог преди години ,Щях да си спестя много белези.
Има една друга тема гледам ,че и там има вече доста записали се ,който са се лекували с него.
Успех и ако има нещо питай . Hug

# 3
  • Мнения: 83
Искам да помоля всеки един член на този форум , който иска да сподели за тази болест да пише, НО МОЛЯ само тези, които са имали проблема, бих казала болестта, и вече са се излекували. Отчаяна съм, пробвах всичко и няма спасение. МОЛЯ още веднъж, знам, че не се пише за 1ви или 2ри път по тази тема, да пишат само излекуваните и как са го постигнали, а не с кое може и да помогне.

Има  Peace Аз бях с акне от пубертета,а когато забременях (на 27),няма да ти казвам на какво приличах  Sick Едва дочаках да спра да кърмя и бегом на дерматолог. Предписа ми Рокутан,доста силни хапчета и скъпи. Пих ги 8мес,като всеки месец се пускат изследвания на кръвта,рядко има проблеми ,но лекарите се застраховат. Сега година след лечението нямам и помен от пъпка по лицето си,кожата преди ми беше адски мазна, а сега е нормална към смесена. Все още близките ми не могат да ми се нарадват на чистото лице  Heart Eyes ,а аз единствено съжалявам ,че не попаднах на свестен дерматолог преди години ,Щях да си спестя много белези.
Има една друга тема гледам ,че и там има вече доста записали се ,който са се лекували с него.
Успех и ако има нещо питай . Hug
И аз така откак забременях точно на 27 и аз не мога да се отърва моля пиши ми името на лекарят, ако искаш и на лични може.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 930
От 10 месеца пия Хиалуронова к-на /за кожа, с разбита молекула...защото има и за стави/
Повече от година чета материали за нея.
Тя се предписва и при акне, но в по-големи дози./по 6 касл. дневно/
Статията в която го четох е медицинска и на ред с акнето имаше и пример /пак с картинки/ на много грозен белег /цикатрикс/ от операция на подмишницата.
За 2 седмици - резултата беше много добър.
Ако искаш опитай

ПП. Аз я пия за бръчки и намален тургор на кожата - много съм доволна.

Може да пробваш и с Бирена мая

# 5
  • Мнения: 83
Много зависи от какво е предизвикано акнето. На мен ми помогнаха противозачатъчни хапчета, независимо, че като пусках хормонални изследвания лекарят ми каза "няма отклонения". Започнах да ги пия на своя глава и проблемът изчезна. За съжаление 3 месеца след като ги спрях отново започнаха да се появяват пъпки, но пак е по-добре от преди година.
Белезите махнах с никродермаабразио.
Точно това е, че не се знае, тъй като хормоните са ми в норма, кожата ми е мазна, но в границите на нормалното, само в Т-зоната. Пробвала съм 80% от най-скъпите до най-евтините мазила. Правила съм процедури, дори лазер, но те си излизат, пила съм дори и антибиотици. Преди да родя, въпреки нормални хормонални нива и на мен ми помогнаха противозачатъчни, които пих поради друга причина, но от тях ужасно повръщах, а и преди около 3-4 месеца четох медицинска статия и гледах филм по-късно как е доказано, че предизвикват инсулти, и както си ги бях 'предписала', веднага ги спрях, не ща и да чувам за тях. НЕ мога да открия светесн кожен лекар, всички ми изписват скъпи козметики, пълни профани.

# 6
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
За лекар не мога да ти бъда полезна,не съм в Бг и проведох лечението тук,където живея. Поразпитай из другите теми,тези който са се лекували с Рокутана,дано някой от тях ти помогне .
А иначе и мойте хормони бяха в норма,преди да забременея съм пила противозачатъчни,но резултат никакъв,мазила и кремове съм използвала с тонове,а колко пари съм дала на козметик  ooooh!,но от него ефект имаше само докато правех процедурите,месец след като спрях положението беше същото...

# 7
  • Мнения: 4
На мен акнето ми изчезна след всекидневно мазане с мед(чист ,домашен, многоцветен мед-не от магазина, който е с глюкоза).Има хора, които са алергични към мед така че не за всеки е подходящо!!!

# 8
  • Мнения: 401
Colourful, моля, разчисти си кутията, за да ти изпратя инфо по въпроса на лично съобщение.

# 9
  • Мнения: 1 310
След раждането имах ужасно акне.  Crazy Кожата ми по принцип е доста мазна. Пробвах с противозачатъчни, спрях шоколада, купих си някакъв гаден серен сапун, мажех се с някаква антибиотична паста - всичко това по съвет на лекар. Нищо не помогна. Преди около две години реших да пробвам поредното средство и си купих Garnier Pure 3 in 1. Останах приятно изненадана. С течение на времето дори и черните точки от носа ми изчезнаха. Белезите и петната от пъпките премахнах с отлепящи се пилинг маски. Сега продължавам да се поддържам, като вечер си измивам лицето с Garnrier Pure 3 in 1, а сутрин - с какъвто и да е гел за лице.  Един път в седмицата си правя или маска с хума или отлепяща се пилинг. Peace

# 10
  • Мнения: 111
Моята племенница си излекува акнето с Рокутан. Пи го 6 месеца.

# 11
  • Мнения: 1 416
Единственото, което ми помогна от всичко, което съм ползвала са билковите хомеопатични таблетки Пурим и Септилин на Хималая и крем Кларина пак на Хималая. Таблетките са за пречистване на кръвта, но по мое мнение много по-бързо действащи и по-ефикасни от бирената мая, Дермабиона и др,което съм пила. Не очаквах, че след две седмици откакто ги почнах ще видя резултат, но се изненадах много приятно. За поддържане на чиста кожа много ми помагат и маската анти акне на Талодерма, тоалетните трици и измиващия гел и маска 2в1 на Neutrogena. Веднъж месечно си правя ръчно почистване на няколкото черни точки на носа, от които просто не мога да се отърва по простата причина, че са ми разширени порите точно на носа и постоянно се пълнят. Но определено ползвайки тези неща кожата ми е в доста по-добро състояние от преди, когато по едно време за период от две години след спиране на противозачатъчните бях станала пъпка до пъпка. И понеже постоянно ги чоплех и стисках цялото ми лице беше в червени белези и ранички Sick Но сега понеже нямам пъпки, следователно не стискам нищо и нямам белези Grinning Та ако искаш пробвай билковите таблетки за пиене Пурим и Септилин и кремчето Кларина и според мен нищо няма да загубиш, само трябва да си малко по-постоянна и да очакваш подобрение някъде след 2-3 седмици. Първо - билкови са и не могат да ти навредят, второ - нямат странични ефекти никакви, трето - супер евтини са(по 2-3лв всяко). Хваля ги навсякъде, където става въпрос за акне и проблемна кожа и откакто видях ефекта от тях не оставам без тях Peace

# 12
  • Мнения: 236
Amra -Purima и Септилина как се пият , едновремнно ли , и пълнее ли се от тях , че по принцип аз доста бъроз пълнея от хомеопатични лекарства !

# 13
# 14
  • Мнения: 1 416
От Пурим и Септилин не се пълнее изобщо, не съм качила никакви килограми, откакто ги пия, т.е. от почти 5 месеца вече. Даже съм отслабнала малко Grinning, но това е от смяната на цялостния ми хранителен режим. Аз не пия сиропа Септилин, показан по-горе, пия хапчетата Simple Smile Ето ги http://si-plus.com/index.php?p=1 А ето и информация за Пурим http://si-plus.com/index.php?p=33  А това е за крема Кларина http://si-plus.com/index.php?p=5  Peace

Общи условия

Активация на акаунт