ОКТОМВРИ наближава,бебевалеж се задава!

  • 10 027
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
И аз искам да ми падне тапатааааа. Crossing ArmsПоне да знам че се почва.Кви са тези контракци.Аз незнам вие кои филми гледате,ама аз гледам една сапунка,Мелодията на сърцето.И съм казала на беба да не излиза докато не го изгледам. NaughtyВчера неуспях да го гледам,та днеска ще видя повторението.Като бабите съм станала. hahaha

# 241
  • Мнения: 1 715
И аз искам да ми падне тапатааааа. Crossing ArmsПоне да знам че се почва.Кви са тези контракци.Аз незнам вие кои филми гледате,ама аз гледам една сапунка,Мелодията на сърцето.И съм казала на беба да не излиза докато не го изгледам. NaughtyВчера неуспях да го гледам,та днеска ще видя повторението.Като бабите съм станала. hahaha


И аз го гледах,в4ера беше последен епизод Flutter  Зна4и ве4е може да излиза беба Simple Smile

# 242
  • Мнения: 571
Мернах че някой споменаваше Гер4о, на преглед при кардиолог е споко Simple Smile
Дано всичко е наред...

# 243
  • Мнения: 851
Здравейте любими Октомврийки Simple Smile
Ето го отчета за последните 2-3 дни. Извинявайте че не успявам всеки ден да ви навестя...липсвате ми,  но едвам смогвам да се прибера, да хапна и пак трябва да изляза.
НИе сме добре. Последните 2-3 дни и двете наддават. Даже Косето ми наддава по 60 грама на ден . Димана вече е на нормално креватче от 2 дни . От сега нататък си чакаме да качиме грамчетата и бегом към вкъщи. Нямат лекарства, изследванията им са прекрасни... пу пу пу да ги наакат (извинете ме) кокошките..... Така че всичко зависи само от тях...аз вече нямам какво да направя.... освен че се храниме заедно всеки ден...другото е в техните ръчички. Лекарите вече не монават да ни дават сведения, защото няма какво да ни кажат. Днес ги похвали акушерката и каза, че другата седмица до сряда ще сме си вкъщи. Не смея да се зарадвам. Чакам да го чуя и от докито и ще пусна официално клюката м/у роднините.  Crazy
Ето малко update-ван материал от вчера сутринта. Бяха облечени еднакво.... добре че легълцата са им различен цвят, че да се различаваме малко. http://mvelcheva.snimka.bg/baby/konstantina-amp-dimana.417779.14734549
Прегръщам ви всички....ще наваксвам с писаното някога  Embarassed поне ще опитам.

 

# 244
  • Мнения: 23 421
Eто ме и мен,върнах се от ЖК и а докладвам:
1.Първо и най-важни: запознах се с Ина-Мария,тоест тя се запозна с мен,видяла ме и ме догони в болницата.Много е сладка,2 глави над мен и с прекрасно тумбаче.Поканих я да дойде на 16-ти на срещата в Бейби Мола,ако не сме родили.
2.Прегледаха ме ,бебето е добре,върви си на седмицата,даже с няколко дни назад,въпреки големината на маминия корем.
3.Водите ми пак са на горна граница,явно товеа за мен е нормално и затова корема ми е по-големичък и тежи.
4.Няма да се ражда скоро,бебето е високо.
5.Имам разкритие,около 2 см./не ме бъркаха за точност,само лек допир/ ,омекнала шийка ,около 50% изгладена.Но според лекаря ми е рано за раждане ,бебето има още да расте,да си седи там ,засега.Пък и в сегашното ми състояние на антибиотици не е желателно да се ражда,да стискал кълки.
6.Пуснах си изследвания и микробиология,надявам се да са наред.
Това от мен.Днес ще отида с Еди до Вита,да говоря за бъдещо раждане.
Аддри и Диваненеце,тези методи с НЕгупането на бебето,с цеш възпитание,отавна са отречени.Особено първите месеци майчиният контакт спомага за по-доброто развитие на вашето дете,което се ражда с недоразвита нервна система.негивия плач не е лигавшина ,а нужда.А нуждата не е само физическа/глад,болка/,а и психическа/липсата на мама,нужда от контакт/.Така,че гушкайте бебетата си когато имат нужда.Първите месеци наистина сме скачени съдове с малките,но после ,постепенно те порастват,узряват,намират си забавления,нови интереси.Мозъчетата им се развиват и вече няма да сме пощенски марки.Колото повече растат,толкова по-малко физическа нужда имам от нас и в един монет ще ни е тъжно,че са големи.А бебебшкото време минава като един миг,повярвайте,колкото и да е трудно и изморително в началото. Peace
Мегс,мила,надявам се скоро да ни зарадваш с добра новина,стискам палци утре на прегледа.
Атадарче,много кофти,че трябва да седи в болница,дано излезеш оттам с бебе. Mr. Green
Чо-ко,ама са смепни в тези големи дрехи.Все едно котета в гащури. Mr. Green Пу..пу..и аз така за кокошките...

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 11:49 от ДесиХ2

# 245
  • Мнения: 1 715
Чо-ко ,големи сладурки са Hug
Още малко и ще са вкъщи Simple Smile  Hug

# 246
  • Мнения: X
Да излиза,като свърши днеска епизода и я пускам. Joyпък и моита докторка от 19-ти до 23-ти няма да я има,така,че малката да си прави сметката. FlutterЧоко,направо ще ти изпапам бубите,Пу,пу.Много са сладки.Да ги нацелуваш от мен. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 11:50 от Анонимен

# 247
  • Мнения: 1 341
Хей ЧоКо, малките са разкошни буби! Те наистина са супер еднакви! Чудесни новини ни носиш. Следващата ще е за изписване, сигурна съм. Hug

Анхелика, хайде пускай девойката да излиза. Wink

Като се заговори за сериали...Я кажете гледахте ли "Цената на Истината" и "Вип Денс" Joy Първото ми се струва малко брутално, а второто смехотворно с кака ви Сашка. Mr. Green

# 248
  • Мнения: X
Кака ви Сашка,нямам думи за нея. #CrazyИзобщо не я харесвам.Една ми е антипатична такава.А цената на истината найстина е много брутално предване. NaughtyМного ги беше срам тея хора снощи.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 12:08 от Анонимен

# 249
  • Мнения: 23 421
Не харесах нито едно от двете предавания.Мислех,че цената на истината ще е по-серизоно предаване,а те започнаха веднага със скандал:секс,лесбийки,изневери...Най-тъпото е ,че е в час,в който детето ми се мотае около телевизора.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 12:17 от ДесиХ2

# 250
  • Мнения: 3 641
Деси, ще се носите още с бебчо Hug
Чоко, от ден на ден все по-чаровни стават твоите принцеси Hug
По-режисирано и скалъпено предавена не бях гледала от "Цената на истината". Търси се евтината сензация,Пълна излмислица. И да добавя,че на истински детектор се отговаря сам ос "Да" или "не".А не цели изречения Crossing Arms

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 420
Чоко, сладуранки и поливина са малките мишлета;-)айде и тука кокошките да ... потаковат:-)  Hug

Анхелика и Мегс, и на вас стиснати пръстчета Hug

Аз се сдобих вчера с ваничка на Кам. Много сладурска - в палаво оранджево, както и още някои други неща. Май ми остана само стерилизатора newsm78

За двете предавания - лично мое мнение, че тази глупост, с "истината..." е суууупер тъпо и с кофти сценарий предаване. Нямам такав апостановка и такава тъпотия. Иначе казано - всичко ми с еструва супер нагласено. Иначе за танците - забава си е Simple Smile
Жени, Дес, писали сме по едно и също време. Подкрепям Peace Само да добавя, че ако детекторът беше на 100% процента сигурен, то адвокатите щяха да стоят безработни, а въпросната машинария щеше да е на видно място до всеки съдия, във всеки един съд в света. Peace

# 252
  • Мнения: 1 715
Тази ве4ер ще е още по-брутално "Цената на истината",поне така 4етох.
На мен ми се струва,4е е по сценарий.


Жени,какво стана ,4у ли се с бъдещата мама?

# 253
  • Мнения: 23 421
Тази ве4ер ще е още по-брутално "Цената на истината",поне така 4етох.
На мен ми се струва,4е е по сценарий.
Не знам дали е по сценарий,но са избрали само най-бруталните желаещи от кастинга.А доколкото разбирам са минали детектора предварително,аз мислех,че на живо ще ги гледаме как се потят.

# 254
  • Мнения: 1 341
На ехограф ли се разбира дали водите са в норма?
Нещо взех да се спичам, от няколко дни както си седя и като стана ми потича нещо,..ама дали са води идея нямам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт