ОКТОМВРИ наближава,бебевалеж се задава!

  • 10 034
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace

# 256
  • Мнения: 23 466
Инче,кажи нещо,стига си мятала емотикони.Simple Smile
Рони,от ехографа се разбира,да.Мерят разстоянието от главата на бебето до върха на матката.Моите са все на горна граница,но не е проблем.Аааа,забравих да пиша,че плацентата ми вече е 3-та степен.

# 257
  • Мнения: 2 270
Честити бебчета на мама MVinzens и мама plamitoto - да бъдат много здрави и щастливи!
На мамчетата - бързо възстановяване!

# 258
  • Мнения: 1 341
Meрси Деска. Ако имам още течове ще звъня на док. Peace

Ина, ти наистина съвсем пък нищо не казваш! Crossing Arms Разкажи как сте с тумбачето, рита ли младежа....как минават прегледите? Ако кажеш, че няма какво да споделиш, ще се карам вече. Naughty

# 259
  • Мнения: 3 641
Наде ,звънях преди 1-2 часа ,.но не ми вдига. Не исках да пиша да не се притеснявате,но пък да знаем да стискаме палци Praynig Praynig Praynig

# 260
  • Мнения: X
Стискам палци. Praynig Praynig Praynig

# 261
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Хелоу, аз цяла нощ гледах филми и сега скляпам на парцали. Няма спане  ooooh!
Ипанемче, имам торбата вече, вчера водихме децата на сладолед и приятелката ми я купи. Моята като гледам не е толкова дебела, това имитира вълна но не е. Смятам постоянно да седи тази торба в количката, а бебето според времето - жилетка, яке, скафандър. И без това зимата тук е ужасна и винаги е студено  Close . Само -30 градуса ама с вятъра се усеща като -45  Joy Joy Joy

# 262
  • Sofia
  • Мнения: 26
I takaaaaaa,edin barz otchet Wink S Radi ni se razmina machkaneto na kadravelko,poneje e na termoplot Sad E,tova ne ni poprechi da si pobabrim i se setihme da vi predupredim da ne idvate po 2 na pregledi,osven ako ne vi se rajda Grinning Minaliq pat bqhme dvete s neq i men me ostaviha,vchera tq e bila s Jeni i sa q ostavili,taka 4e mu mislete Grinning Na neq i padna tapata i ima 3+sm rakritie,taka che trapnem v ochakvane Simple Smile Az pak izpadnah mai v depresia kato ne mi davat chovecheto i ne mi se stava ot legloto gram i predi malko mi se skaraha da stavam i da ne myrzeluvam  Crazy Sega sam vkluchila kalorifer v staqta i e kato sauna,samo i samo da mi dadat drebosa,4e mama iska da si go gusha,a i karmata mi tragna,no ne smeq da q izcedq za da ima za nego Sad Znam obache,4e ako mi stanat napregnati gardite shte trqbva da go napravq,no zasega sam dobre. 6te vi darja v techenie za Radi i tq vi prashta kato men mnogo celuvki  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 99
Здравейте мами  Hug

Чоко бебки са същински бонбонки  Hug Да ги нагушкаш и от мен  Hug

Плами Галин е много сладък а какви къдрици има направо е неустоим за папкане  Hug

Хайде чакаме още бебета, почна да ми харесва бебевалежа, настройва ме положително за цял ден  Wink

Аз днес бях на консултация и вече почваме всяка седмица. Бебчо е добре, както винаги едва успяха да го хванат на видеозона да го мерят, рита по апарата и танцува яко  Joy Доки каза, че от други ден (понеделник) когато и да тръгне бебчо вече ще му е време и няма място за притеснение  Peace

Аз вече съм готова с всичко и чакам  Laughing Единственото нещо което не съм взела е дрешки за изписване ама като обикалям тези дни из магазините ще си избера нещо, че мажо почна да ме скорка да не оставям на него да избира а да си се подготвям та после да не му намирам кусури  Mr. Green

За слинга на Премакс - аз си купих такъв бежов и мисля да си го ползвам стига да ни е удобен  Peace Хареса ми, че има джобчета и ластици и не е като все едно с чершав да съм умотала бебето около мен. Приличен и стилен ми се вижда пък за удобство после мога да кажа  Wink

Хайде сега стигнах да поснимам из къщи и да ви покажа защо ме нямаше тези дни  Laughing Всички пердета, шалтета и бебешки завивки сама си ших и след това наредих  Party Сега всичко е готово и сме в очакване на новият член на семейството ни за да е завършена картинката  Heart Eyes   ---  http://itodorova.snimka.bg/properties/apartamenta.410776.14756800

# 264
  • Мнения: X
Браво Стилисима smile3501.Страхотни са нещата.
Плами дръж ни в течение мила,стискаме палци. PraynigДа нацелуваш малкия от нас,като ти го донесат. Hug

# 265
  • Мнения: 23 466
Стилисима,много добре е станало,със здраве да си живеете всички дружно в новото жилище и скоро да посрещнете поредния член на семейството!!!:) Как ти се занимаваше да шиеп толкова,не знам,адмирации... Party
Плами,дано скоро ти дадат бебеока,а на Раето й прати много здраве и дано скоро да роди,че не  си е работа да се кисне в болница.Жалко,че не я пускат да си ходи.

# 266
  • Мнения: 571
Момичета, Гер4о вдига кръвно и влиза в болница.
Щяхме да обядваме заедно, но аз закъснях и успяхме да се видим само за минути.
Доколкото знам кардиологичния преглед е бил ОК...
Ще чакам инфо и стискам палци всичко да е наред с нея и бебка.  Praynig

# 267
  • Мнения: 1 341
Стилисима, много ми харесва всичко! Много стилно и завършено! Peace
Дъщеричката ти всеки път като я видя ме умилява, много красиво детенце. Heart Eyes

Плами, много да го нагушкаш от нас малък Гали. Hug
Предай поздрави на Радето и наистина скоро да ражда, че не си е работа това седене в болницата.

Оххх Герчо...стискам палци всичко да е наред! Praynig По-добре да е под наблюдение щом вдига кръвно.
Еди, предай й специални поздрави! Simple Smile

# 268
  • Мнения: 23 466
Ей,много гадно за Гер40,дано нещата се оправят,стисам й палци. Praynig

# 269
  • София
  • Мнения: 1 595
Здравейте, мамита.
Мойто съпругче го нямаше снощи и заедно с него липсваше и здравият ми 12- часов сън. Едвам заспах, будих се около 1000 пъти, въртях се, карах се с котката, която реши, че повивалника на бебето е нейното ново креватче и протестираше всеки път като я гонех от там... Накрая толкова ме ядоса, че остана да спи в банята. Все още отлагам да я дам на свекърите за отглеждане, но като гледам как почнаха да се цвъкат бебетата едно по едно си мисля, че е време да стегна всичко по-сериозно.

Да ви се оплача каква глупост сътворих преди малко. Опърлих си пъпа  Shocked Сложила съм си аз ютията да загрява на дъската, но с блондинския си акъл решавам да се протегна да си взема чаша от шкафа зад дъската, но не ми стига разум да се сетя, че от няколко месеца някак си съм с променени габарити и акробатиките не ми се получават като преди (много съм смешна като се заклещя в някой тесен отвор, през който съм преценила, че уж мога да мина).  Та резултатът беше, че пъпът ми, който доооста е щръкнал напред направо се залепи за ютията и сега много ме боли  Confused Нямам дефламол и го намазах с кремчето на Авент за зърна  Laughing Дано ми пооблекчи


Стискам палци за атадарчето и Герчо. Чакаме още две бебенца днес  Hug

Общи условия

Активация на акаунт