ОКТОМВРИ наближава,бебевалеж се задава!

  • 10 018
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 91
Момичета, Гер4о вдига кръвно и влиза в болница.
#Crazy дано да се размине....
ох с този заглавие което сте измислили няма как да нямаме истинския бебевалеж  baby_neutral
Стилисима, много хубаво стана - браво на теб! Много ми харесват цветовете  Peace
Май вече има нетърпеливи и не им се чака до термина, а?!  Wink
а аз все пак се надявам на малко скорпионче и му казвам да не мисли да изпревари термина  Crazy
Плами, не се притеснявай, всяко зло за добро - щом за мъника е по-добре на термоплота - нека да е там. А вие още ще се нагушкате вкъщи  скоро Hug Hug
На Атадарче късмет и прегръдки!!!  Hug Hug Hug
Addri теб да не ти остави човек сама вкъщи  Laughing абе чух, че от първи средства помага паста за зъби - била намалявала болка. Освен това много горещо ти препоръчвам да не чакаш и да ходиш до аптека и да купиш един крем - Спасател се казва, много бързо помага и дои не оставя следи след такива работи... ето го http://www.rescue-ranger.com.pl/12_bl.html

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 13:46 от julianka

# 271
  • София
  • Мнения: 1 594
Мерси, Юле  Grinning
Мене верно да не ме оставят сама, само глупости върша. Ама и аз съм си виновна, кой ме кара да гладя гола  Laughing Едно време като домакинствах в този вид поне намазвах, а сега хем мъжа ми го няма за да намажа, хем и картинката, която представлявам всъщност вече пробужда всякакви други мисли, но не и палави  Laughing  А горкото ми пупи и без туй на нищо не прилича вече. Щръкнало е почти сантиметър напред, някогашната дупка от хубавия ми пиърсинг е заприличала на грозен разтеглен белег... гадна работа. Дано след като родя се прибере и оформи отново, че искам да си нося пак обицата  Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 958
Момичета, аз вече си взех документите, и вече мога да раждам Simple Smile)
Ама ми пуснаха повторни изследвания за австралийски антиген, че на Лаборатории рамус им бил сгрешил софтуера първото изследване. Е обзавела съм се и с някаква бактерийка, ама не била стафилококова или гъбична, та не било проблем за бебето, ще слагам полижинакс 10-12 дена, и така. Вече искам да раждам, горя отр нетърпение да си видя бебчето и съм супер спокойна.
Сега отивам да чета назад, дали не се е появило ново бебче Simple Smile

# 273
  • Мнения: 571
Адри, за изгорено веднага помага сода бикарбонат.
Пречи местото да стане на мехур. Иначе Юлка е права иди и си вземи кремче.
стилисима апартамента е много готин.
Стискам палци на Атадарчето, Плами и Гер4о всичко да е ОК.  Hug
Поне ще си правят компания...

# 274
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,

Стилисима, както всичко в твоя дом, бебешката стая е подредена с вкус Wink

Рони
, да не би да се изпускаш на моменти, ако бебето натиска пикочния  мехур ? Има и друга възможност-да е цепната околоплодната торба  newsm78 Но, ако продължава така, отиди при докито, да вземе секрет и да провери дали става въпрос за околоплодни води. Ако докито го няма, обади се на акушерките в обстетричния блок, те ще те прегледат и ще ти кажат какво е положението. По моя логика, ако е цепнатина на торбата, тя трябва скоро да се спука. Thinking Дръж ни в течение.

Колкото до количката, чудна е ! И аз като Адри я обикалях от всички страни и оглеждах в детайли, много и се радвам. Помпата само я отворих да я видя, не съм я пробвала  Laughing Ще пиша по въпроса, когато влезе в употреба.

# 275
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Styllisima,станало е страхотно,да ви е честито ,само с хубави новини и емоции да си пълните новия дом smile3503
Плами,дано скоро ти дадат бебчо Praynig
Адатарче,Гер4о,стискам палци всичко да мине както трябва fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed   и скоро да се отчетете с хубави новини!
Адри,голяма си беля,внимавай и се пази smile3521
Чоко,малките са невероятни сладурки иде ми да ги нагушкам през монитора,пу-пу,да са ви живи и здрави и скоро всички заедно у дома Peace
Абе нещо много мами ми се губят newsm78,дано да е за хубаво newsm10

# 276
  • Мнения: 1 341
Future maman , мисля, че не се изпускам. Случва ми се вчера един път и днес един път. И то като стана има петно на кувертюрата. Embarassed Не е много, но го има, ако продължи ще търся док. Peace
Ако ми изтекат водите ще ви пиша, аз май си нямам верстителка, но ще разберете голяма новина. Wink

Колкото до количката съм сигурна, че е уникална. Представям си те как се връткаш около нея и й се радваш. Simple Smile
А помпата съм сигурна, че ще ти върши чудна работа. То и аз моята само я отворих, разгледах и пак прибрах в кутията, няма как сега да ги пробваме. Wink

Адри, голяма фурия си. Би ме било страх да те оставя сама вкъщи...опасна си за самата себе си! Това в кръга на шегата, да не се засегнеш, ей! Hug

# 277
  • София
  • Мнения: 1 594
Ххихи, аз мойта помпа моментално си я наместих където трябва и натиснах няколко пъти. Определено усещането не беше от най-приятните, ама то като дърпа зърното без да има какво да пусне е нормално да не е върховно удоволствие.

Сега се сетих да питам какво ще има в Бебе Мола на 16? Да взема и аз най-накрая да се включа в някое културно-масово мероприятие  Simple Smile А и ако може някой да ми каже как да стигна до този Бебе Мол от центъра? Метро ли, що ли?

# 278
  • Мнения: 571
Адри ще има къпане на бебе.
Аз досега съм ходила само с кола обаче, така че другите момичета да ти кажат как се стига.
Ронка иди да проверят какво е за всеки случай... Hug

# 279
  • Мнения: 203
Future maman-каква помпа си взе?
Аз взех на Tommee tippee ръчната помпа и сега ми предлагат електрическата ама тя егати цифроманията #Crazy
yana_ya къде се губиш по трасето Казанлъшката група я следя из късо да няма  изненади Rolling Eyes
Ger4o-много неприятно това с кръвното!Дано не е нещо сериозно Praynig
styllisima-много е хубаво децкото ти обзавеждане и олекотените изобщо стилна работа Peace
Addri-внимавай много!Мажи го сега с мас,за да не стане на фадули!

# 280
  • Мнения: 2
Ооо, и аз искам да знам, за да го посетя когато се приберем за Коледа.

Рони, ако ти изтекат водите, веднага си полегни на лявата страна и чакай докато мъжо дойде. До един час трябва да си в родилното. Но може пък съвсем да не е това, а просто течение някакво. Ох, сега само за теб си мисля.

# 281
  • Мнения: X
Май ще ни трябва нова темичка. HugМного майчета ми се губят. Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 71
Момичета, преди час се прибрах-бях с Ани и Бубето и двете са добре, спокойно  Hug
Атадарче, стискам палци мила Praynig
И на Герчо също, да овладеят положението с кръвното Praynig
Стилисима, страхотни снимки, ама и ти доста работа си свършила с шиенето Simple Smile Пожелавам ви да живеете много щастливи всички в новия дом!!
Плами, дано днес скоро ти дадат сладура!
Чоко, просто ми идеше да захапя монитора -откъде този канибализъм в мен #Crazy Пу-пу,да не им е уроки!!
Мегс, Ронка стискайте Hug

# 283
  • Мнения: 1 341
Я кажете това струва ли ви се практично?
http://www.vertbaudet.fr/Fr/baby-nid-d-ange.htm?ProductId=3_0_0_ … CodBouw=300761214
Аз лично нещо не си представям къде седят ръцете на бебето? newsm78 Май не е много удобно.

Силвана, след като имаш ръчна не мисля, че на този етап ще ти трябва електрическа.

Споко бре, нищо ми няма. Няма да раждам скоро...аз ги раждам 2 дни преди термин, по тази сметка си имам още доооста време. Mr. Green

Маманче, ще се прибирате ли за Коледа?
На мен не ми се ходи зимата в Бг. Много е студено, мрачно, дните са малки...а  и с 2 деца по цял ден затворени. Нещо не ми се връзват с представите за почивка.
Иначе сме замислили мъжът ми да си вземе отпуската по бащинство декември месец.

# 284
  • Мнения: 1
Ехааааааааа,нова теми4ка ,със страхотно заглавие,която е към края.Много хубави новини,много се радвам за беб4етата,запо4ва се.
Плами,4естито мили4ка,да ви е жив и здрав малкия къдравелко,много е сладък-бонбон.Предай една силна прегръдка на Атадар4ето  Hug ,стискам палци вси4ко да бъде наред.
4естито на мама Мария и нейната сестри4ка,ех, 4е хубава новина, двойна радост за семейството,живи и здрави да са малките сладури и бързо възстановяване на мамите.
Чоко,радвам се 4е бебките са добре и наддават,хайде другата седмица да се гушкате вкъщи.
Стайли, поздравления за апартамента със здраве да си живеете в него.

Общи условия

Активация на акаунт