Къде изчезна тръпката?

  • 17 126
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Vienna
  • Мнения: 519
Tова е живота! На вси4ки нас, по някое време, рано или късно, това ни става ясно.
Радвай се, 4е вси4ко е наред. МожеШе да не е така.

# 31
  • Мнения: 924
Ако моя мъж отива всяка петък вечер да спи при майка си , а аз оставам сама с децата у дома  Shocked ще си помисля , че имаме сериозен проблем.
Момичета това не е нормално Sick, аз съм доста либерална , но  да ходи да спи при мама за да си почине, значи нещо не е наред Naughty
не става въпрос за тръпка , а за нещо друго...............

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 16:18 от lasi

# 32
  • София
  • Мнения: 17 405
Като lasi мисля и аз.
Всъщност не мисля, че в случая си отива тръпката, мисля, че интуицията на авторката се обажда за това, че губи мъжа си, но още не може да разбере как точно. И ние не знаем де, аз не твърдя, че има друга, може и да няма - но определено това спане е супер супер странно за мен.

# 33
  • Мнения: X
Според мен:
Той е влязъл в едни коловози и му е трудно да излезе от там.И може и да не иска,така му е удобно, уютно...почти е постигнал целите си,чувства се удовлетворен от живота си.А по това усещане мъжете и жените доста се различават.За него няма проблем,той може би те обича все така,но не смята ,че е нужно да го казва постоянно,факта ,че е с теб,за него е достатъчно доказателство.
А жените имат нужда от повече...емоционалност.
Моят съвет:
Когато пак си в такова настроение,седни и напиши всичко на хартия,с всичките емоции, мисли,думи ,които ти идват на ума.После,без да го преглеждаш,му го дай да го прочете...
Мисля,че ако е поне средно интелигентен,най-малкото ще се замисли, кое те кара да се чувстваш така...и вероятно ще иска да разреши проблема.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 957
Намекнах му да си вземе отпуска поне за ден и той....как реагира ще се сетите - както всеки един български мъж: "луда ли си" казва, "какво ще правим вкъщи цял ден"... Tired
[/b]

В Рим били ли сте скоро? Париж? Гърция? В някоя къща в Еленския Балкан? Само двамата?
Всичко това сподели ли го с него, така спокойно и изчерпателно, както с нас?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Не четете внимателно, това е изпробвано:


Пробвам, пробвам...почивката и излизанията за уикенда са ...същите както вкъщи. Секси бельото и вечерите на свещи не се получиха. newsm78 защото следващите дни си бяха точно толкова еднообразни.

# 36
  • Мнения: X
Аз го казах вече...според  мъжа й няма проблем.Да му постави такъв и да видиш как ще се втурне да го решава...   

# 37
  • Мнения: 3 468
Моят съвет:
Когато пак си в такова настроение,седни и напиши всичко на хартия,с всичките емоции, мисли,думи ,които ти идват на ума.После,без да го преглеждаш,му го дай да го прочете...
Мисля,че ако е поне средно интелигентен,най-малкото ще се замисли, кое те кара да се чувстваш така...и вероятно ще иска да разреши проблема.

това съм го правила, но последици, за съжаление, нямаше. може и да се е замислил, но никакви конкретни действия не последваха. е, при нас ставаше дума за нещо различно, но целта ми беше същата.

# 38
  • Мнения: 348
Може да ви стане смешно, но е факт - настъпването на есента и особено резкият спад на температурите и слънцегреенето също силно влияят върху  психиката. Така че наред с другите мерки може да се постегнем до следващите слънчеви дни и да си дадем сметка как мислим и чувстваме тогава - има ли разлика?

Обожавам есента, любимият ми сезон, настроението ми винаги е на 6, без никакъв повод  Simple Smile
Човече, ти просто си по-малкият процент в статистиката ( поздравления за което!)  -  това не я променя.

# 39
  • Мнения: 348
Напасването един към друг не е любов.

Напасването не винаги е от любов, но любовта си иска напасване - и от двете страни.

Цитат
Любов е...да искаме както преди да сме заедно всяка свободна минута Cry Да броим часовете...
Не мога да се примиря.
Виж, такъв плам не мога да ти обещая - дори с нов любовник. Всяка възраст си има хубавите страни.

Цитат
Тук трябва да се действа, но как.
 Намекнах му
Явно не с намекване ( ние , жените, сме силни в тази половинчата мярка, но мъжете не я разбират) . И не по телефона в службата, там той е на др. вълна. Мъжете не могат да мислят за 2 неща едновременно.
И други дадоха съвет да му го дадеш в писмен вид и на спокойствие.( Аз бих добавила - и след като го нахраниш добре, но да не е преял и да не е пил  ...  съвсем сериозно! )

# 40
  • Мнения: 111
Тръпката липсва защото сами не я провокирате, не поддържате огъня  . Постигнали сте това което сте желаели и сега накъде?!?Примирили сте се и някакси сте се капсулирали в това положение. Ами помисли как да правите повече неща заедно - екскурзии, срещи с приятели , семейни игри , купете си къща на село, вземете си куче или варианта с бебе.Измислете си някакви "традиции"...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 839
Умно момиче си и явно цениш и вярваш в  любовта, за което имаш моите симпатии. Любовта е в теб самата, не я търси извън себе си - просто му я дай, без да искаш нещо в замяна, той обича по своя си начин, как да бъде предишният мъж - живеем тук и сега, нима ти си същата? Мисля, че терзанията ти постепенно ще отминат, но се нуждаеш от нещо, което да те откъсва от тях.

# 42
  • Мнения: 2 448
Като lasi мисля и аз.
Всъщност не мисля, че в случая си отива тръпката, мисля, че интуицията на авторката се обажда за това, че губи мъжа си, но още не може да разбере как точно. И ние не знаем де, аз не твърдя, че има друга, може и да няма - но определено това спане е супер супер странно за мен.

И за мен. Изглежда ми все едно че се чувства притиснат от непрестанното желание на жената за внимание и иска да си почине.

# 43
  • Мнения: 1 809
Като lasi мисля и аз.
Всъщност не мисля, че в случая си отива тръпката, мисля, че интуицията на авторката се обажда за това, че губи мъжа си, но още не може да разбере как точно. И ние не знаем де, аз не твърдя, че има друга, може и да няма - но определено това спане е супер супер странно за мен.
И за мен. Изглежда ми все едно че се чувства притиснат от непрестанното желание на жената за внимание и иска да си почине.
или...не му е вече много приятно в обкръжението на съпругата му..Това "бягане" от това да  прекарва повече време с нея ме смущава.Какво значи,какво ще правят цял ден ,ако са в отпуска заедно???Какво значи да ходи да се наспи при майка си??Това не е нормално!

# 44
  • Мнения: 924
Чудя се той какво обяснение ти дава когато отива да се наспи при мама  newsm78
и защо след като толкова го обичаш допускаш това да се случи Thinking

Общи условия

Активация на акаунт