На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 514
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Началото на някоя тема, вкарали са ги в архива  Cry
Жалко Sad

# 166
  • Мнения: 7 605
Много жалко, да  Sad Тъкмо дойде ред да се пуска тема за 2010  Sad

# 167
  • Мнения: 950
Момичета някой има ли впечатления от хотела Барут Лара  в Анталия ?

Да, аз.
Сподели моля те ,доволна ли си и как си изкарахте ,ще бъдем там за Нова година и не знам какво да очаквам  newsm78

# 168
  • Мнения: 7 605
Момичета някой има ли впечатления от хотела Барут Лара  в Анталия ?

Да, аз.
Сподели моля те ,доволна ли си и как си изкарахте ,ще бъдем там за Нова година и не знам какво да очаквам  newsm78

Ами ние бяхме там през лятото (миналата година) та не знам доколко ще ти бъда полезна. Хотелът е мн. хубав, скоро след НГ ще го закрият за ремонт за няколко седмици. Обслужването е много добро, храната малко еднообразна и не чак много хубава в сравнение с други хотели 5*. Коктейлите не ги харесах. Бяхме в апартамент, добър беше, можеше да е по-посторен (с дете бяхме). Общо взето останахме доволни  Peace

# 169
  • Мнения: 92
Вапросът ми е до всички пътували на почивка до турция със самолет, необходима ли ми е лична карта , малко съм притеснена заради подмяната на документите  следващата година , казаха че ще дадат възможност за пътуващите в чужбина да подменат по-рано паспортите си от датата на която им изтичат , но за личните карти не казаха ще има ли такава опция

# 170
  • Мнения: 7 605
Дали ще пътуваш със самолет, автобус или кола няма значение, за да минеш границата трябва да имаш документ за самоличност, т.е. или ЛК или паспорт.

# 171
  • Мнения: 3 371
Вапросът ми е до всички пътували на почивка до турция със самолет, необходима ли ми е лична карта , малко съм притеснена заради подмяната на документите  следващата година , казаха че ще дадат възможност за пътуващите в чужбина да подменат по-рано паспортите си от датата на която им изтичат , но за личните карти не казаха ще има ли такава опция

 Ще има 6 месечен гратисен период при подмяната на личните документи ! Така ,че няма да има проблеми !

# 172
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
За Турция ти трябва паспорт задължително, така че личната карта няма да ти е проблем според мен.

# 173
  • Мнения: 541

 Ще има 6 месечен гратисен период при подмяната на личните документи ! Така ,че няма да има проблеми !


Гратисния период е само за България. Тези който ще ползват личните си карти в чужбина няма да могат да се възползват от това.
За Турция ти трябва само международен паспорт който да е валиден, т.е. да не му изтича срока.

# 174
  • Мнения: 7 605
Аз ли откривам сезона?  Laughing Днес резервирах лятната ни почивка  Flutter

# 175
  • София
  • Мнения: 1 276
Tatjana , сподели, моля - какво избра, къде, за колко и защо там!  Laughing
Иначе и аз резервирах вече, ама круизче, а Турция ще я избираме по "ласт минит" офертите - мноооого изгодно ми се стори този октомври.

# 176
  • София
  • Мнения: 18 679
Тук още няма оферти. И аз дебна.

# 177
  • Мнения: 7 605
http://www.magiclife.com/no_cache/clubuebersicht/club-unterseite … lub.html?cid=1554  тук ще ходим през септември, пак за 2 седмици. Тази година бяхме в друг хотел от тази верига и останахме много доволни, та решихме догодина пак да бъдем техни гости  Wink Хотелът е с много висок рейтинг и се намира в Саригерме, до Даламан до където и ще летим. Много ни харесва пейзажа, много е зелено, и хем море, хем планина. Плажът бил един от най-хубавите в цяла Турция.
Сега остана да чакаме още 10 месеца  Crazy

# 178
  • София
  • Мнения: 1 276
Tatjana, изглежда много прилично. Как е храната и чистотата? А можеш ли да споделиш ценови параметри?  Hug
Тази есен, живот и здраве ще изпратим един студент, евентуално в Баден - Вюртенберг, та искам да го натоваря с ангажимент да ни намира почивки, след като му гостуваме  Laughing

# 179
  • Мнения: 7 605
Ами за този хотел точно не мога да давам отзиви още, но в предния храната беше много добра, винаги прясна и много разнообразна, и много вкусна  Blush И беше много чисто  Peace Би трябвало и в този да е така.  Thinking
Цена...ами ние ще бъдем във фамилна стая, т.е. 2 стаи и 2 бани, и за двете седмици плащаме 4089 евро, това е с полет от Франкфурт за двама възрастни и едно дете на 4 години. От Австрия обаче е много по-изгодно, наши приятели ще летят от Виена, в същия ден, същата стая, с дете на същата възраст и плащат 600евро по-малко  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт