МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 38: насладихме й се,но ще я запомним

  • 19 472
  • 448
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 267
вече казах че направено от Кенан съсипва щастието на Джемил и ламия. да не говорим каква психична травма нанася на Мелек.  Crossing Arms Иначе края логичен, да не беше се гръмнал.. А да заминал някаде...

Чак пък да ги съсипе. И не, за мен нямаше никаква логика в края на филма, напротив, беше изпълнен с изкуствено и фалшиво щастие.
На мен ако някой беше направил подобно нещо.... Ами да щеще да ми съсипе медения месец. Представи си че имаш дете от някой когото си обичала и се жениш по любов за друг... И на сутринта след свадбата разбираш че бащата на детето ти се е гръмнал докато си се наслаждавала да любовта си в леглото със младоженеца??? Егати травма за цял живот!!! Всеки път когато посегнеш към мъжа си да си представиш че човека който си обичала възможно да се е гръмнал точно в този момент  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Може би по-правилно щеше да е да обясниш на въпросния човек, че любовните ти трепети вече са по друг човек, а не да го оставяш с надеждите си и вместо да му бъде по човешко обяснено, да си прави съответните изводи от видяното. Та който каквото си надробил...
Чакай тя много ясно му го каза,като му върна пръстена и отказа брака

# 31
  • Мнения: 422
Много плаках накрая,не беше справедливо според мен и за анкетата писах не Cry Отначало много харесвах Ламия, ама сега не - то не беше любов, то не беше чудо - ту ппри единия, ту при другия и накрая съсипа човека  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 106
за мен няма логика в края на филма. какво точно трябваше да разберем? Thinking
как се правят 70 серии мизерии и интриги и накрая да ликуваме ли?
какво търсеше например джавидан на сватбата? кой я е поканил? ламия? не вярвам. та джавидан през цялото време я мразеше и се стараеше да и слага прътове в спиците. а макбуле защо я нямаше на сватбата - тя все пак обича ламия.
глупав край. за 15 минути джемил и ламия се обясниха в любов и заживяха дълго и щастливо.
не искам да приема и самоубийството на кенан. трябваше да дадат просто, че излита на някъде. все едно къде. не приемам самоубийството като изход или бягство от ситуацията. пък ако толкова държаха сценаристите на смъртта на кенан, по-добре да го бяха убили в катастрофа например. да дадат както се беше напил как се качва в колата и се взривява - изгори, за да светиш. изобщо фантазията ми работи наопъки на финала Tired

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 823
Бланка, откога любовта на Ламия към Джемил е изстрадана, та тя от 5 серии се присети, че уж го обича, нещо не ми се връзва. Че Джамил страда много да, но е глупост да се казва, че видиш ли и горката Ламия страдала.

# 34
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Марица, както вече писах това е моето мнение, независимо дали на теб ти звучи като клише. Това е моята истина.
Корделия, защо тогава той остана с надеждите си?
Щото е самовлюбен глупак!  Peace нали по време на серията го коментирахме, не можа да възприеме че Ламия може и да не го обича, НЕГО!! Великия и неповторим цигулар!

# 35
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
за мен няма логика в края на филма. какво точно трябваше да разберем? Thinking
как се правят 70 серии мизерии и интриги и накрая да ликуваме ли?
какво търсеше например джавидан на сватбата? кой я е поканил? ламия? не вярвам. та джавидан през цялото време я мразеше и се стараеше да и слага прътове в спиците. а макбуле защо я нямаше на сватбата - тя все пак обича ламия.
глупав край. за 15 минути джемил и ламия се обясниха в любов и заживяха дълго и щастливо.
не искам да приема и самоубийството на кенан. трябваше да дадат просто, че излита на някъде. все едно къде. не приемам самоубийството като изход или бягство от ситуацията. пък ако толкова държаха сценаристите на смъртта на кенан, по-добре да го бяха убили в катастрофа например. да дадат както се беше напил как се качва в колата и се взривява - изгори, за да светиш. изобщо фантазията ми работи наопъки на финала Tired
Джавидан е била там по скоро щото е Шахика тем... не знам.. За мен също не й беше място на Джавидан там.  ooooh!

# 36
  • Мнения: 267
Марица, както вече писах това е моето мнение, независимо дали на теб ти звучи като клише. Това е моята истина.
Корделия, защо тогава той остана с надеждите си?
Щото е сомавлюбен глупак!  Peace нали по време на серията го коментирахме, не можа да възприеме че Ламия може и да не го обича, НЕГО!! Великия и неповторим цигулар!
Да ,точно така.Той знаеше,че Ламия обича Джемил,но каза на Афифе,че ще се бори за нея  PeaceВ момента,когато ги видя заедно загуби почва под краката си  Peace

# 37
  • Мнения: 4
Щастието на Ламия и Джемил е прекалено изстрадано, за да позволят така лесно да им се разсипе. Ще го преодолеят. И двамата са много силни натури, в това поне се убедихме. В крайна сметка човек съхранява себе си. Едва ли ще се поддадат на самосъжаление. А и са заедно, ще се облегнат един на друг.

buba_bs, и аз мисля така. Излиза, че Ламия е сдържана, когато се съобразява с разни неща. Но когато е сигурна в себе си и чувствата си, вече е съвсем друг човек.

И в човека до себе си.  Peace
Тя така и не повярва в Кенан или по-точно той не успя да я накара да му повярва.

# 38
  • Мнения: 275
Аз искам да благодаря на Герадост за положените усилия и прекрасното оформление на темите.
И на всички останали за прекрасната компания. Умножихте удоволствието от гледането на филма.

# 39
  • Мнения: 3 098
Джавата бе там по_скоро да се покажат двойките,такива каквито са  в края.Много път и премеждия мина всеки един от тях.По тоя на4ин се показва,4е каквото било,било,то си е в миналото.Всеки се е променил и поу4ил и си живее в настоящето.

Айде аз тръгвам на родителска среща.Дове4ера ако сте тука,ще си обсъждам пак с вас. Hug

# 40
  • Мнения: 1 064
Чакай тя много ясно му го каза,като му върна пръстена и отказа брака

Даже Кенан каза: "Ти обичаш Джемил", а Ламия не отрече. Беше съвсем ясно. Ама да има кой да го разбере. Само че от гордост и самолюбие Кенан пак подмина важните неща.

Изненадвам се как някои момичета вадят доводи отпреди 20 серии, сякаш нищо не се е случило след тях. И какво значи - за 5 серии се променило всичко? Промените на чувствата във време ли се измерват. Може и в един миг всичко да се промени. Даже обикновено така става. А и последната серия показа много време на един път, просто претупаха подробностите.

Бланка, откога любовта на Ламия към Джемил е изстрадана, та тя от 5 серии се присети, че уж го обича, нещо не ми се връзва. Че Джамил страда много да, но е глупост да се казва, че видиш ли и горката Ламия страдала.

Ламия изстрада ОТКРИВАНЕТО на любовта, която да я направи щастлива. Защото с Кенан имаше любов, но тя бе нещастна.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 823
Щастието на Ламия и Джемил е прекалено изстрадано, за да позволят така лесно да им се разсипе. Ще го преодолеят. И двамата са много силни натури, в това поне се убедихме. В крайна сметка човек съхранява себе си. Едва ли ще се поддадат на самосъжаление. А и са заедно, ще се облегнат един на друг.

buba_bs, и аз мисля така. Излиза, че Ламия е сдържана, когато се съобразява с разни неща. Но когато е сигурна в себе си и чувствата си, вече е съвсем друг човек.

И в човека до себе си.  Peace
Тя така и не повярва в Кенан или по-точно той не успя да я накара да му повярва.

Според мен единствената грешка на Кенан е, че позволи на много хора да му се бъркат в живота, затова и през цялото време той беше толкова объркан, дали няма да се позаклати уж любовта между Джамил и Ламия, ако също толкова интриги се вплетат между тях?

# 42
  • Мнения: 267
Аз искам да благодаря на Герадост за положените усилия и прекрасното оформление на темите.
И на всички останали за прекрасната компания. Умножихте удоволствието от гледането на филма.


Ти да не се сбогуваш?  Crossing Arms
Никъде няма да ходиш-нали ще снимаме продължението  Peace
Беше ми много приятно с вас  Hug


svetlana79,ще просъществува.За това дадоха сцената -когато Пашата каза на Ламия,че Джемил не искал да я види,но тя въпреки всичко отиде  Peace Да не говорим Джемил колко му сече пипето и  как не би позволил някой да се бърка,та дори и баща му(тактично отказа кьошка)

# 43
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 823
Съжалявам, но не виждам какво точно изстрада Ламия относно любовта си към Джамил. Та тя през цялото време на фиктивния им брак се дръпваше погнусена от него. Sick

Общи условия

Активация на акаунт