Перла-"Каква любов на тази възраст!?" -17

  • 42 391
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
утре Енгин ще отвлече Инджи, Рукие ще я изпишат и какво винаги ще се скара с Орхан

# 16
  • Мнения: 4
 Hug Hug Hug Hug Hug ето ме и мене  Hug Hug

гласувах с това че ревнува  Thinking

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 875
тук съм

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте. Доста сте напреднали с темите.  Laughing
Гласувах с опцията, че трябва да стане това, което каже Мехмет, независимо дали е правилно или не. Та нали се изживява като глава на семейството?  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 30 171
ББ: лошото е, че Мехмет ще повярва пак на глупостите на Енгин и ще се държи дистанцирано с Инджи, а тя ще има нужда от подкрепата му   Sad

# 20
  • Мнения: 1
Добро утро!
Явно снощната серия е била доста интерсна.Не можах да я гледам,но благодарение на вас разбрах какво е станало горе долу.
Тоя Мехмет голямо магаре излезе.Нямам нерви да гледам арогантността му.И на майка си в живота се меси...наистина ще задмине дядо си.

# 21
  • Мнения: 473
Мехмет е непоносим, но Шереф много ми хареса как го сложи на място. Страшна е, голям съм й фен, особено откакто започна да се държи добре с Инджи. Да се бърка в живота на майка си при положение, че баща му я заряза направо е възмутително. Пикльо някакъв ще й обяснява с кой да се вижда и с кой не. Шамари!

# 22
  • Мнения: 78
и аз тук  bouquet

# 23
  • Мнения: 5
За анкетата гласувах, че ревнува. И това е нормално , но не чак в такива граници според мен.

То Енгин ми е много противен, мазен и гаден  Sick

# 24
  • София
  • Мнения: 375
хоп и аз тук, да не изпусна случайно  Mr. Green
аз гласувах с опция - защото е мъж, всички са еднакви, гледат само на тях да им е добре, пълни егоисти..... е има и изключения които да потвърждават правилото но Мехмед не е един от тях

Шефчето ме изкефи, къв шамар му изплюща Whistling Crazy
да му напомни кой е, че се позабрави малко.....

не мога да разбера Инджито, ще чакала да му го каже лично в романтична обстановка, тинтири-минтири, аз ако толкова дълго съм чакала и имам такива проблеми ( понеже и аз съм в сходно положение та за това знам какво бих направила) като разбера че теста е положителен, така ще изкрещя, че и на ония свят ще разберат, няма да си трая и секунда даже по телефон, по имейл, с телеграма ако трябва ама ще кажа на целия свят, пък тя романтики разни....

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 15 478
Ох, тая Инджиии, голяма блейка, много доверчива и наивна са я направили.Трябва да е сляпа и глуха, та да не разбере намеренията на Енгин от отношението му към нея.

# 27
  • Мнения: 3 371
хоп и аз тук, да не изпусна случайно  Mr. Green
аз гласувах с опция - защото е мъж, всички са еднакви, гледат само на тях да им е добре, пълни егоисти..... е има и изключения които да потвърждават правилото но Мехмед не е един от тях

Шефчето ме изкефи, къв шамар му изплюща Whistling Crazy
да му напомни кой е, че се позабрави малко.....

не мога да разбера Инджито, ще чакала да му го каже лично в романтична обстановка, тинтири-минтири, аз ако толкова дълго съм чакала и имам такива проблеми ( понеже и аз съм в сходно положение та за това знам какво бих направила) като разбера че теста е положителен, така ще изкрещя, че и на ония свят ще разберат, няма да си трая и секунда даже по телефон, по имейл, с телеграма ако трябва ама ще кажа на целия свят, пък тя романтики разни....

 Peace Абсолютно подкрепям мнението ти ! Хем тя веднъж вече се "опари " като не му каза веднага , а изчакваше подходящ момент !  Сега пак същата глупост прави ( ама така се правят 160 епизода  Wink )
Май Шереф , като ги е почнала снощи от Мехмед , по домова книга трябва да ги подкара  fight

# 28
  • Мнения: 1 163
запис,гласувах-ревнува

# 29
  • Мнения: 433
Добро утро kaffeetrmker_2
Ясно,че Инджи е доста заблудена и вярва на Енгин,но защо Мехмет след толкова съмненияще му повярва,че е имало нещо между тях newsm78Много се дразня ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт