Клуб "Парфюмен Ценител" 26 - Любими аромати Chloe

  • 45 934
  • 657
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Добър ден, момичета   bouquet



Да ви почерпя първо по едно следобедно Тирамису  Heart Eyes

Densi, благодаря ти за проверката на Код Еликсира, мислех да го поръчам от Мегашоп, но тази странна снимка, ъплоудната там много ме обърка и реших да не рискувам, взех го от БЗ- 50-ца, за любопитните- 181 лв., с прекрасна помпичка,  консултантката наистина не беше чувала за вариант без;
Бижу, наистина издирвам летния Л'Инстант, още повече че тествах ЕДТ на класическия и ми допадна на първа проба, но...92 лв./ 30 мл. - изчерпах парфюмния лимит за месеца  Confused

Дами, какво носите днес?

# 61
  • Мнения: 31 380
Vian, честито! Много се радвам че си сбъдна мечтата. Hug  bouquet
Прекрасен е нали?
Аз нося Агент Стрип и много му се радвам.

# 62
  • Мнения: 0
Добър ден, момичета   bouquet



..., но тази странна снимка, ъплоудната там много ме обърка и реших да не рискувам, взех го от БЗ- 50-ца, за любопитните- 181 лв., с прекрасна помпичка,  консултантката наистина не беше чувала за вариант без;
 
Vian, честит Еликсир, със здраве да си го пръскаш. Simple Smile И да ни разкажеш нещичко за него.
Снимката не е странна, същата я има във фрагантика и е много вероятно да има вариант без винтиж помпа. Друг е въпроса дали офертата на мегашоп съответства на  точно тази снимка. newsm78
Освен да се прежали някой да поръча , за да разберем. Twisted Evil

п.с. Аз днес съм с временния победител в анкетата. Wink

# 63
  • Мнения: 152
момичета, какво означава: Parfum De Toilette - не е чистия парфюм, отговаря ли на едп?

Moя черния Сайлънс-Джакомо,беше с такава концентрация.Сега си взех златен лимитиран,той е ЕДТ-няма особенна разлика с черния Rolling Eyes
А, Перлите на Лалик в каква концентрация са ти Rolling Eyesзащото гледах във Фраграса, че и те са са в такава концентрация newsm78 Виждала съм, че и червената Габана има парфюм де тоалете Rolling Eyes
Перлите са ЕДП,не съм виждала друга.В бг-сайта са сгрешили(едт е написано)

# 64
  • Мнения: 96
Moria, много ти благодаря!  Hug
На теб пожелавам да ти се сбъднат всички парфюмни желания! И то по много   bouquet

За Код Еликсир, ммммм  Heart Eyes
Очарователен лъстив аромат, има сериозна доза загадъчност и завоалираност в него, подканващ, но не дързък, класен, но респектиращ, топъл и сладък, но улегнал и женствен, създава желание за суетене с флиртов намек, но и нашепва за пълен контрол над посоката на флирта, силен е в първите 5-6 минути, после лежи уникално меко въху кожата, страхотна трайност, присъствен шлейф, прекрасна емоция, за мен е много забележим аромат, днес получих много комплименти в офиса  Heart Eyes Шишето е много красиво, помпичката е шикозна и кокетна, мноого му се радвам  Simple Smile
Имам летния Код, а до скоро имах и ЕДП, действително намирам огромна разлика между ЕДП и Еликсира, липсва дори и лек намек за харакрерната за ЕДП остра нотка, мисля че еликсирите заповат да се превръщат в новата ми мания, особено в прохладни дни като тези напоследък  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 31 380
Да винаги съм твърдяла, че разликата точно в този аромат е забележителна. А Еликсирите са мания наистина. Heart Eyes Върховни са. Без Меджик Еликсира и Чистата отрова, които не харесвам никак, винаги бих предпочела варианта Еликсир пред другите.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 14:47 от densi

# 66
  • Мнения: 36 117
днес разхождам Черния Кашмир /предимно Simple Smile /, иначе бях на парфюмно кафепиене и по ръцете ми се усещат най-много Жадор Абсолю и Цветния Воал

# 67
  • Мнения: 31 380
Буб, ПП на Делис убива с мощност и трайност. Страхотно чудо. Никога до сега не съм мирисала по плътен и траен аромат. Стой ми на ръката от вчера в 16 часа. Невероятно е наистина.
Вечерта бях на много тържествено парти и се бях поляла с Бандит. Mr. Green Днес от него няма и следа, но чистия парфюм си стой. Защо ми трябваше да пробвам това чудо? Кой ме накара?

# 68
  • Мнения: 36 117

не знам, аз само дадох идеята  smile3534

# 69
  • Мнения: 0
Аууу, Vian, след такова описание колко ли хора ще хукнат да го поръчват.


....Имам летния Код, а до скоро имах и ЕДП, действително намирам огромна разлика между ЕДП и Еликсира, липсва дори и лек намек за харакрерната за ЕДП остра нотка,.....
На мен тази информация ми е особено важна.

Защо ми трябваше да пробвам това чудо? Кой ме накара?
Някоя парфюмна вещица вероятно? Wink

# 70
  • Мнения: 31 380

не знам, аз само дадох идеята  smile3534
Наистина добра идея. Mr. Green
 Моля не пробвайте този парфюм, ако не обичате безумно вишни и череши, сладки аромати, убийствено трайни и шлейфови такива и не искате да изгорите с 257 лв и то ако намерите въпросния парфюм защото е лимитка и го няма никъде по магазините! Grinning


Имамммм Фракас! Whistling Бандита вече няма да е сам! Толкова съм щастлива и благодаря на когото трябва! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

# 71
  • Мнения: 36 117
ауууу, тия гадове се качили цената! беше 230 лв.  Twisted Evil

честито, Денс!  thumbsup

# 72
  • Мнения: 31 380
ауууу, тия гадове се качили цената! беше 230 лв.  Twisted Evil

честито, Денс!  thumbsup
Мерси! Обичам те! Mr. Green Heart Eyes
Не съм сигурна за цената, продавачката ми го каза по спомен. Естесвено го нямаше, добре че беше останал тестера да го пробвам.

Момичета, темите вече ще са по 50 страници и ще можем да си пишем на воля. Очаквам предложения, идеи всякакви за анкети и обсъждания.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427763.0

# 73
  • Мнения: 96
Забравих да кажа, че много ми допада и прес рекламата на Код-а  Heart Eyes
Доста сполучлива експресия на рекламното лице Мини Анден,  ето я хубавицата:



и тук за Boss Woman:

# 74
  • Мнения: 36 117
моето предложение да си останем на теми с дължина 20-30 стр., за да сменяме обсъжданата марка по-често /според мен изискването е за максимален брой страници, които да не се превишава, а не за задължително достигане на 50 стр. за периодичните теми/
разбира се, Денс, от теб зависи най-много - кога си свободна да пускаш новата тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт