Момиченце или момче на мама МАРТенка в коремчето расте? (17)

  • 18 012
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен днес!  Hug

Да ви се оплача. Тази нощ такива гадости сънувах. УЖАС. Събудих се обляна в пот и най-гадното е, че не знаех дали е истина или сън. Сънувах, че отивам на лекар и той ме гледа и ми казва, че е сбъркал - не знае какво е видял, но аз не съм бременна и бебе няма. Нататък няма да ви разказвам, че става още по-гадно.... Sad Още ме държи лошото настроение.

Както ви се похвалих, че не съм имала неразположения досега, все едно предизвиках съдбата. От два дни много ми пада кръвното и ми прималява. Вчера ходих до банката и ми стана много зле. Мислех, че ще падна до гишето.

Наоплаквах се - извинявайте за мрънкането. Имах нужда....

  bouquet  bouquet  bouquet Да не забравя да кажа ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕКО И ЩАСТЛИВО БРЕМЕНЕЕНЕ Heart Eyes

# 706
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз днес май на два пъти усещам бебо.

# 707
  • Мнения: 2 926
Добре дошли на новите бъдещи майки  Hug
4elsy много се радвам, че вече имаме близнаци в отбора и не се тревожи, че ще родиш по-рано живот и здраве, аз също ако издържа до края ще бъда със секцио 2 седмици по-рано от термина, който е 1 март.  Hug

# 708
  • Мнения: 97
Здр.,мами и от мен!Казвам се Иванка и на 3-ти март очакваме третата си ражба.Имам две дъщерички ,Габи -10г.10дни и Йоанка- на 8г.8м. Simple Smile

# 709
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Браво на mama Iv,добре дошла и лека бременност.

# 710
  • Мнения: 97
Благодаря, anik79 ! Grinning

# 711
  • Мнения: 521
Аз днес май на два пъти усещам бебо.

Аник, и аз от вчера насам два пъти усещам. Почти напълно съм убедена, че е бебчо. С нищо не може да се сравни усешането, определено не са червата...

mama Iv добре дошла в нашия отбор!!!

# 712
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
mama Iv, Добре дошла в нашия отбор  Simple Smile

# 713
  • Варна
  • Мнения: 46
mama Iv добре дошла при нас лека и безпроблемна бременност ти желаем всички многоооооо прегръдки от всички  Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 1 165
Здравейте, момичета.Да ви се похваля.Взехси вчера резултатите от БХС-то.Всичко е супер.Даун ми е 1:9700, а останалите 1:100000.Много съм щастлива и се поуспокоих.
Днес си купих и първите дрехи за бременни.Едно панталонче под коляното и една дънкова пола.Утре ще се пробвам да снимам и ще ви ги покажа.
Добре дошли на новите мамчета.Лека и безпроблемна бременност им поьелавам.
Благодаря и за информацията за токсоплазмозата.Освен след почивните дни да отида да си я пусна за собствено успокоение.
Относно изследванията на мен по ЗК ми пуснаха кр.картина, хепатит, васерман, кръвна група и урина.Сега в петък сме при гинеколожката и ще я питам за цитонамазка и микробиология, че тези ми ги пусна акушерката.
За мъжете като цяло не мога да се оплача от моя, но наистина и той не съзнава промените, които настъпват в мен.Надявам се, че като вземе повече да ми личи да се поусети, макар че сега по- би ми било от полза, ама ще видим.
Ами,това е от мен.Прегръдки и целувки на всички от мен Hug Heart Eyes

п.п.Забравих да се похваля, че от днес и аз вече съм във второто тримесечие.

# 715
  • Мнения: 307
Добро утро на всички в тази неделна сутрин.
Добре дошли на новите мартенски мами, само усмивки в темата ни да има. Радвам се, че вече има и мама с близначета.
Тincheto , това са страхотни резултати, само спокойствие за напред.
Някой беше споменал за кошмари, почти всяка вечер сънувам, не знам на какво се дължи, но предполагам на безбройните ми притеснения относно бебчо, които се проявяват чрез съня ми.

# 716
  • Мнения: 3 246
Добро утро и от мен Hug
Добре дошли на новите мами  Hug
Аз вчера бях на  преглед за сега всичко е Ок, с едно изключение, плацентата е много ниско и е застанала на шийката на матката, може и да се оправи  до 26 седмица, но може и да не се качи на горе, затова продължавам и с болничните, пък и ще полежавам повечко, важното е че бебчо е добре,
а за протокола - ще си имаме момченце.
Хубав ден на всички

# 717
  • София
  • Мнения: 438
добро утро и от мен.
mama Iv, добре дошла. лека и безпроблемна бременност.   bouquet

# 718
  • Мнения: 521
Добро утро момичета!

kali 7 честит ти момък. Сега почивай и си полежавай повечко и не се притесниавай прекалено!

tincheto много добри резултати! Много се радвам!

Femme аз зъщо сънувам много кошмари в последно време. Мъжа ми казва, че е заради всичките страхове и притеснения и ме кара да говорим за тях, казва че е по-добре да се изказват, иначе само се трупат и правят бели. Миналата седмица изрови някаква статия от 24 часа за доброто дейсвие на зеления или черен чай върху лошите сънища. Ето я, ако на някой му е интересно:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=228902

mama Iv забравих да ти честитя и аз близнаците! Аз също много се надявах за близнаци, ама нейсе...

Другия вторник съм на преглед. От 4 седмици не съм въждала дребосъчето и вече ми е доста напрегнато. Дано всичко да си е наред...  Praynig Още 2 дни чакане само. Добре че си записах часа за сутринта!

# 719
  • Мнения: 10
Добро утро.И аз много кошмари сънувам,най-често свързани със свекърва ми smile3516И на сън не ме оставя на мира Shocked

Общи условия

Активация на акаунт