Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса 2

  • 148 439
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря момичета  Peace , може би ще се "успокоя" и бъда в мир със себе си, ако просто направя една консултация - така поне няма да го мисля  newsm78

Някъде към 2000 лв бяха операциите - нали?

# 691
  • Мнения: 2 175
Филърите каква трайност имат? newsm78

# 692
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
до колкото зная - 3-6 месеца, зависи от организма и поддръжката  Peace

# 693
  • Мнения: 52
Кажете за ринопластика добър доктор УНГ, някакви ценички, носа ми в последните години от чип стана като човка, направо съм болна от това издължяване и изтъняване. Outta Joint Sad

Чела съм по други форуми много добри отзиви за доц. д-р Карен Джамбазов от Пловдив. Преди 3 години и аз бях решила да си правя ринопластика и дори ходих до там за среща с него. В последствие се отказах от операцията от страх. Сега отново ми се върти тази мисъл в главата и ако събера смелост ще си правя операцията при него.
Обадих се да запиша час за консултациа още началото на септември, уж щяха да се обадят да ми кажат кога ще е, но вече два месеца нищо, много време, много нещо.При този доктор много се чака, изобщо ако ми се обадят да кажат кога да отида на консултация, то ще стане 6 месеца до нея и още толкова до операция евентуално. Outta Joint То година и нещо ще стане да чака човек, искаше ми се при някой добър като него, но сигурно е единствен щом се тълпят там, направо съм супер тъжна и разочарована, че няма други специалисти с по-гъвкаво време. Confused

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 16:16 от Irresistible81

# 694
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Филърите каква трайност имат? newsm78
Хиалуроновите - там някъде, 4 до 6 месеца.
На Радиеса му дават около година и половина-две, но и принципът му на действие е друг, освен запълване стимулира образуването на собствен колаген.
За съжаление не може да се използва за областта под очите, там само хиалуронови, и то по-лек вариант, различен от този за устни примерно.
Собственият ми опит е скромен все още, повторила съм единствено ботокса, издържах като по учебник 6 месеца преди втората процедура, като в началото на 5-ия ми се възвърна мимиката, а към края на 6-ия вече се дразнех ужасно, защото бях свикнала да се гледам без бръчки (въпреки че положението беше далеч по-добро от първоначалното). Ефектът от Радиеса си е същият, по паспорт имам давност още година и отгоре.
Планирам поставяне на филър в областта под очите за подобен проблем,

надявам се да е наистина добър ефектът.

# 695
  • Мнения: 92
Някой правил ли си е някакви операции на гърдите при д-р Тепавичарова и ако да,много моля да сподели отзивите си! Simple Smile

# 696
  • Мнения: 2 175
Филърите каква трайност имат? newsm78
Хиалуроновите - там някъде, 4 до 6 месеца.
На Радиеса му дават около година и половина-две, но и принципът му на действие е друг, освен запълване стимулира образуването на собствен колаген.
За съжаление не може да се използва за областта под очите, там само хиалуронови, и то по-лек вариант, различен от този за устни примерно.
Собственият ми опит е скромен все още, повторила съм единствено ботокса, издържах като по учебник 6 месеца преди втората процедура, като в началото на 5-ия ми се възвърна мимиката, а към края на 6-ия вече се дразнех ужасно, защото бях свикнала да се гледам без бръчки (въпреки че положението беше далеч по-добро от първоначалното). Ефектът от Радиеса си е същият, по паспорт имам давност още година и отгоре.
Планирам поставяне на филър в областта под очите за подобен проблем,

надявам се да е наистина добър ефектът.

Благодаря за инфото..Все още съм в голям чудеш..
Нещо изведнъж се поскапах - рязко отслабнах и лицето ми като че ли се състари..По-скоро около устата и бузите..Очите мисля са ок засега..

# 697
  • Мнения: 5 647
Обадих се да запиша час за консултациа още началото на септември, уж щяха да се обадят да ми кажат кога ще е, но вече два месеца нищо, много време, много нещо.При този доктор много се чака, изобщо ако ми се обадят да кажат кога да отида на консултация, то ще стане 6 месеца до нея и още толкова до операция евентуално. Outta Joint То година и нещо ще стане да чака човек, искаше ми се при някой добър като него, но сигурно е единствен щом се тълпят там, направо съм супер тъжна и разочарована, че няма други специалисти с по-гъвкаво време. Confused

Странно. Не съм чакала за консултация въобще, ама все пак инфото ми е от 2009 година. Сега може да се е проверило. На твое място бих нахалствала.  Звънни и питай най-добре, може да са пропуснали нещо. Laughing

# 698
  • Мнения: 331
Ох, записвам се и аз. Интересувам се от ринопластика и блефаропластика.

Но след ужасните коментари, които могат да бъдат прочети в нета за почти всеки хирург в Бг се колебая жестоко и не мога да реша към кой доктор да се насоча Rolling Eyes. Човек като чете коментарите, остава с впечатлението, че това са едни касапи, некадърници, които само искат да ти вземат парите Shocked. Не мога да повярвам, че това се отнася за всички пластични хирурзи. Но как да разбера кои са наистина добрите  newsm78

Аленка, сега те четох за реконструкцията на гроната челюст - голямо гуш!  Hug Какво си преживяла, само ти си знаеш, дано е за добро!  Praynig Искам само да ти кажа, че да филър в горната устна е добра идея в такъв случай, но за съжаление ефекта е много кратък. Аз два пъти съм си слагала и буквално след 20 дни няма и помен  Rolling Eyes При двама различни докс бях и с различни марки ХК. След като първо ми се кълняха, че ефекта ще е видим за поне 3-4 месеца, после ми обясняваха, че се дължало на факта, че организмът ми много бързо резорбирал ХК  Rolling Eyes С две думи, само си дадох парите.  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 16:28 от Норе

# 699
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет, Hug
Включвам се заради АЛЕНА Flutter Мила, нямаш нужда от ринопластика. Виждам какво те дразни, но точно това придава уникалност и характер на лицето ти. Много ми харесваш.
Относно ХК - на мен са ми слагали - в назолабиалните бръчки и в устните. Ефекта беше видим около 10 месеца, през това време взимах и добавки с ХК.  Peace

# 700
  • USA
  • Мнения: 7 299
Да се включа в темата за корекцията на нос.
Имам ринопластика,правена преди година и половина - само изпиляване на коста и леко повдигане на връхчето.Отказах стесняване,скъсяване + други екстри,които да ми докарат Мис Пиги ефект(бррр).
Няма причина да се страхувате.Не е болезнена операция(изключвам първите ден-два,когато от очите ви  e възможно да прокапе кръв,лицето е все повече с отоци,носите шина,а на небцето усещате дупка при затворения метод,през която е минавала пилата).Няма да имате никакъв мириз и вкус,което си беше досадно.
Звучи наистина страшно - но не е чак толкова.Първите седмици ще си стоите вкъщи,защото ще сте далеч от прекрасни Убавици.(освен ако не ви пука от нахални погледи на хора,чудещи се дали мъж ви е бил или дърво е паднало на главите ви  Mr. Green )
Най-най неприятната част е ваденето на тампоните,навит 2метра бинт и наблъскан с антибиотик,дълбоко в ноздрите.Ако знаех,щях да искам упойка.Разбира се,при всеки е индивидуално,за мен това беше единствения болезнен момент.Първите дни е възможно и леко главоболие.
Ще ви изпишат една торба с лекарства,които се приемат по схема в определен час едните,на друг час-другите : антибиотици,модератори за болка,разни допълнително,които забравих вече..
Малко по малко,ще заприличате на човек,през това време носът ви ще променя многократно форма и размер(нормално е).9м до 1г,за да приеме окончателен вид.Сутрин ще бъде подут,заради прилива на кръв.Голямо пазене,докато коста заздравее.

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 16:40 от Beautyholic

# 701
  • Мнения: 331
BEAUTYHOLIC, е , след твоя описателен разказ със сигурност няма да се подложа на този ужасТ !!!  Crossing Arms Резултатът е добър , наистина, но 4-5 седмици да си седя затворена в нас - това е лудост!  ooooh!

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 21:48 от Норе

# 702
  • USA
  • Мнения: 7 299
Преди да се подложите на каквито и да е процедури,четете,информирайте се от-до.Дори и за най-нищожни,от рода на поставяне на ХК.

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 22:56 от Beautyholic

# 703
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
BEAUTIHOLIC, е , след твоя описателен разказ със сигурност няма да се подложа на този ужасТ !!!  Crossing Arms Резултатът е добър , наистина, но 4-5 седмици да си седя затворена в нас - това е лудост!  ooooh!

аз дори не видях да има нужда  Blush но зная, че човек е много по-"самокритичен"  и се вглежда с много по-увеличителна лупа от околните  Blush



velvetvoice, благодаря, че се отзова   bouquet и аз не съм особено решена; в коя клиника слага ХК? Колко струваше и от кой вид?   bouquet



Beautyholic   bouquet благодаря за разказа и снимките; би ли показала снимка на носа преди корекцията? В БГ ли прави интервенцията?

# 704
  • USA
  • Мнения: 7 299
В Бг при Георгиев.

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 00:58 от Beautyholic

Общи условия

Активация на акаунт