Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса 2

  • 148 445
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря  Peace резултатът е наистина великолепен, колко излезе това приключение?

За Николай Георгиев става въпрос, нали?

# 706
  • USA
  • Мнения: 7 299
Да. По памет около 2000 + лекарства/кремове около 100.Цифри от преди година и половина.

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Хм  newsm78 и аз такъв бюджет със си предвидила  newsm78 т.е. толкова бих дала за такова нещо, но не съм сигурна колко го искам  Blush ако взема някакво решение - ще докладвам, междувременно мога да се консултирам при доктора  Blush

# 708
  • GYM
  • Мнения: 814
ХК слагах при Крахтова в СкинСистемс, в Лозенец. Много прецизно работи. Честно казано не знам от кой вид е, процедурите ми бяха подарък Peace

# 709
  • Мнения: 3 675
Включвам се заради АЛЕНА Flutter Мила, нямаш нужда от ринопластика. Виждам какво те дразни, но точно това придава уникалност и характер на лицето ти. Много ми харесваш.

И аз се включвам заради a.l.e.n.a, но и заради мен самата  Simple Smile
а.l.e.n.a, и аз виждам нещата като velvetvoice. За мен точно това ти е чара и те прави интересна и уникална.

# 710
  • Мнения: 3 267
Beautyholic, може ли да видя снимките и аз  Blush
Гърбичка ли махна? Аз имам лека, която никога през целия ми живот не ме е притеснявала, а сега от около година само това гледам. В анфас съм ок, в лек профил ме дразни. На снимки в анфас никой няма да си помисли, че имам какъвто и да е дефект на носа.
Странното е, че до пубертета я нямах и тогава се появи  Страх ме е с годините да не стане повече.

Страх ме е от такава намеса, защото си харесвам носа точно какъвто е и искам само този дефект да го няма. Но едва ли може само това да се промени.


# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Включвам се заради АЛЕНА Flutter Мила, нямаш нужда от ринопластика. Виждам какво те дразни, но точно това придава уникалност и характер на лицето ти. Много ми харесваш.

И аз се включвам заради a.l.e.n.a, но и заради мен самата  Simple Smile
а.l.e.n.a, и аз виждам нещата като velvetvoice. За мен точно това ти е чара и те прави интересна и уникална.



мерси  Blush и аз мисля, че прекалено правилните черти някак обезличават лицето, особено, като има на куп сладникави блондинки с чипи нослета - все едно са правени по калъп  Blush

често пъти се сещам и за Мадона, тя няма супер изящни черти, но има характер на физиономията и е различна и това й придава индивидуалност  Peace

снощи - след като четох темата минах край огледало и се вгледах точно в това, което ме дразнеше и някак не видях нищо чак толкова дразнещо и "му казах", че много си ги обичам

та темата нос - при мен за сега отпада  Blush

# 712
  • Перник
  • Мнения: 125
аз също съм с ринопластика правена преди 3 години,ако някой има въпроси,може да ми пише на лични

# 713
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
защо не разкажеш в темата  Rolling Eyes

# 714
# 715
  • Перник
  • Мнения: 125
Операцията я правих преди 3 години в 1ва градска,при лекар УНГ специалист.Докато тампоните не се махнат,чувството е ужасно,но след това възстановяването е много бързо(поне при мен беше така).Съветвам всички,които мислят да си правят,да е при УНГ специалист,а не при прехвалени пластични хирурзи,това е моето мнение.

# 716
  • Мнения: 2
На мен също ми се налага да си направя ринопластика, но заради изкривена носна преграда.Смятам също да си доплатя за лека корекция, от ест. гледна точка Embarassed
Ще се радвам да ми препоръчате специалист във Варна и да споделите опит Simple Smile

# 717
  • Мнения: 52
Никой ли не си е правил тук при прехваленият Джамбазов тук, на мен още не са ми се обадили, в понеделник ще звъня:((

# 718
  • Мнения: 7 418
На мен също ми се налага да си направя ринопластика, но заради изкривена носна преграда.Смятам също да си доплатя за лека корекция, от ест. гледна точка Embarassed
Ще се радвам да ми препоръчате специалист във Варна и да споделите опит Simple Smile

  Стана ми интересно ,как се прави изправянето на носната преграда ?
  Мога да си представя скъсяването на носа ,премахването на гърбица ,но ако същият гледа наляво или надясно ,това как се оправя ?  newsm78

# 719
  • Мнения: 233
Ето тук пише с подробности  http://www.puls.bg/illnes/issue_337/part_6.html  Peace

Общи условия

Активация на акаунт