Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса 2

  • 148 429
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 606
А усещате ли си гърдите по-студени след поставянето на силикона newsm78

Да, първите 2-3 месеца. После вече не.
хм...9 месеца минаха от операцията ми е понякога все още ги усещам студени,но не е нещо неприятно Wink

Здравейте,записвам се и аз при вас!Имам намерение да си увелича устните,като първия път ще го направя с  хиалуронова киселина за да видя дали ще ми отива.Колко кубика трябва да инжектирам за да се получат хубави,плътни устни?А в случай,че се харесам,кой материал да избера за трайния ефект?Иска ми се да е възможно най-безвреден.И сега да ви попитам и още нещо,което може да ви прозвучи смешно,но не съм много наясно,материалът,който се използва за трайния ефект,позволява ли да бъде махнат когато ми омръзне и ще бъде ли разтегната кожата на и около устните?
хиалоруновите кисислини са голям буклук...2 пъти съм си слагал,е просто съм ужасно разочарована от трайността на това нещо.Другия вариант е аз да не съм попаднала на добро място.Ако просто искаш да разбереш дали ще ти отива,да.....вариант е.За трайния ефект силикон не ти препоръчвам,предполагам знаеш защо Simple Smile има един нов метод който е с имплантанти.Които могат и да се махат,въпреки че ме съмнява да е много красива гледката след това.Не съм много запозната предполагам има информация в гугъл.А за цената,знам че е около 2-3 хиляди лева.Ако е безопасно и наистина не е проблем да се маха,мисля че си заслужава. Peace

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 23:46 от Devil_Soul

# 31
  • Мнения: 520
Благодаря ти,Devil_Soul!Да,за силикона съм наясно,но за пръв път чувам за метода с имплантантите.Ще потърся информация в гугъл,а ако някой има впечатления от собствен опит,ще се радвам да ги сподели!

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 03:11 от Golden Queen

# 32
  • Мнения: 606
Благодаря ти,Devil_Soul!Да,за силикона съм наясно,но за пръв път чувам за метода с имплантантите.Ще потърся информация в гугъл,а ако някой има впечатления от собствен опит,ще се радвам да ги сподели!
на моя позната приятелката и си е сложила тези имплантанти,не съм я виждала но от това което разбрах изглеждало много добре.
аз самата вече се замислям за тази интервенция,но може би ще почакам още малко докато не навлезе повече този метод у нас.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Мирелка всичко ме интересува  Hug
Кой, къде, кога се препоръчва, боли ли, какъв е ефекта, доколко може да се намали...
Ох заринах те с въпроси, но се оказа че почти всеки е уголемявал, но не е смалявал и нямам никакво инфо.

Доколкото съм запозната за подобно нещо трябва да си приключила с всички раждания и кърмения.
От информацията, която аз съм чела за намаляване най-добре се обърни към Тепавичарова.
Има значение колко точно намаляване ще ти е нужно, има един вид повдигане около аеролата, който е сравнително лек. Ако имаш много за намаляване се прави Т-образен разрез и доколкото знам белезите са сериозни.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 044
Благодаря ти,Devil_Soul!Да,за силикона съм наясно,но за пръв път чувам за метода с имплантантите.Ще потърся информация в гугъл,а ако някой има впечатления от собствен опит,ще се радвам да ги сподели!
Да тези импланти за уста ги има може би от преди една година,една моя прятелка си слага в Н.Г.Ето ти линк да четеш ако искаш -http://plasticsurgery-bg.com/index.php?m=703&lang=1.А за намаляване без Т-образен белег няма да се разминеш

# 35
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз съм с над мускула и нямам ръбче, доста момичета ме познават от тука и са ме виждали на живо , ако някоя е забелязала подобно нещо нека каже Hug
Аз съм твърдо за над мускула и си имам причини за това.
Почти не съм виждала хубави под мускулно поставени импланти.
Но е въпрос на вкус.
Мойте са подмускулни и са ми екстра PeaceВ същото време не бият на очи-не си личи че е силикон,стои много естественно,въпреки че имплантите са кръгли и ултра хай-профил,и се притеснявах да не изглеждат така CrazyСамо знам че анатомичните изглеждат ужасно,гледала съм много снимки,на живо също ,ужас направо ooooh!

# 36
  • Мнения: 5 103
Намаляването на бюста оставя доста големи белези, които лично на мен не ми харесват.
Моята приятелка няма проблеми след операцията.
Аз пък харесвам анатомичните, явно наистина е въпрос на вкус.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Аз пък харесвам анатомичните, явно наистина е въпрос на вкус.

И аз така  Peace

# 38
  • Мнения: 520
Изчетох доста неща за тези имплантанти,видях и снимки,но не ми хареса това,че дори и най-големия размер не прави устните достатъчно големи,а и повечето момичета казват,че после усещат устните си твърди.На всичко отгоре гледах и едно клипче,в което поставят такъв силиконов имплантант на една жена и направо изтръпнах.Какво ще кажете за липофилинга?Видях снимка на устни направени по този метод и много ми харесаха.Стоят естествено,сочни и пухкави.Пише,че манипулацията трябва да се повтори 2-3 пъти,но дали наистина резултата после е траен?Устните са ми болна тема,много искам да ги уголемя!

DEAMONandANGLE,danielad,какви са коментарите на приятелките ви,свикнали ли са с имплантанта или все още го чувстват,твърди ли са устните им и като размер как са им?

# 39
  • Мнения: 5 103
Аз съм виждала 3-4 момичета с липофилинг, аз не бих си направила с импланти не съм виждала.
За мене е прекалено рисковано да си пипам лицето, не бих посмяла.

# 40
  • Мнения: 520
Аз съм виждала 3-4 момичета с липофилинг, аз не бих си направила с импланти не съм виждала.
За мене е прекалено рисковано да си пипам лицето, не бих посмяла.

А хубави ли са им станали устните?

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 03:26 от Golden Queen

# 41
  • Мнения: 606
Изчетох доста неща за тези имплантанти,видях и снимки,но не ми хареса това,че дори и най-големия размер не прави устните достатъчно големи,а и повечето момичета казват,че после усещат устните си твърди.На всичко отгоре гледах и едно клипче,в което поставят такъв силиконов имплантант на една жена и направо изтръпнах.Какво ще кажете за липофилинга?Видях снимка на устни направени по този метод и много ми харесаха.Стоят естествено,сочни и пухкави.Пише,че манипулацията трябва да се повтори 2-3 пъти,но дали наистина резултата после е траен?Устните са ми болна тема,много искам да ги уголемя!

DEAMONandANGLE,danielad,какви са коментарите на приятелките ви,свикнали ли са с имплантанта или все още го чувстват,твърди ли са устните им и като размер как са им?
Golden Queen незнам да ти кажа,момичето дори не съм я виждала а само съм чувала от моя приятелка.
ще я попитам Wink

а за липофилинга,и аз съм си мислила за това,но няма много добри отзиви.В смисъл безопасно е,да,но много бързо изчезва.Не си струва

# 42
  • Мнения: 5 103
Да хубаво е, но и аз знам , че резултатите са краткотрайни.

# 43
  • Мнения: 520
Благодаря ви!Продължавам да следя темата.В един друг форум четох,че след няколко липофилинга ефекта ставал траен.Много ми се иска да е наистина така.Ще потърся още информация.

# 44
  • Мнения: 158
За липофилинга специално ходих на консултация при доктор Заякова. Тя ми обясни, че след първата процедура голяма част от имплантираната мастна тъкан се абсорбира от организма, при някои дори нищичко не остава. Та за парите, които даваш, резултата може да е никакъв. Оттоците обикновено са големи, поне седмица не си за пред хора, и ако все пак държиш да си направиш устните с този метод, трябват две, даже три процедури. Предвид, че едната процедура е 2000 лв, не е много изгодно. Иначе тези мастни клетки, които останат след спадането на оттоците е абсорбирането, са за постоянно. Устните изглеждат много естествени и общо взето метода е най-безвредния, защото все пак се имплантира собствена мастна тъкан, т.е. няма никаква опасност от алергии и отхвърляне.

Общи условия

Активация на акаунт