Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса 2

  • 148 282
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 103
И аз имам същото инфо Peace

# 46
  • Мнения: 737
Ето запис и от мен.
Поръчах си хиалурон  за лицето. Представлява крем, който се маже, но е 100%. Ефекта би трябвало да бъде: стягане на кожата на лицето, опъване на бръчките и т.н. Внася се  директно от лаборатория. Някой използвал  ли е такова чудо?  
Иначе съм ЗА уголемяване на бюста, но все още за себе съм в размисли и страсти Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 11:08 от ReaNora

# 47
  • Мнения: 863
Искам да попитам запознатите има ли процедура за оформяне на бюста?Не искам увеличаване -материалът си го имам, просто след 2 години кърмене с първото дете и поне още толкова с второто,което очаквам в момента, със сигурност ще имам нужда от нещо такова.Искам операция,която просто да ги оформи и повдигне, без да има импланти.

# 48
  • Мнения: 158
Процедурата е оперативна, може да се направи по два начина : с обиране на кожа само около ареолата, ако излишната кожа е по-малко и с разрези около ареолата и една вертикална черта надолу в посока към гръдния кош, при набичие на повече излишна кожа. Във втория случай белега е по-голям, но всичко зависи от типа кожа, при някои белезите избледняват за година-две и са почти незабележими, при други си личат доста. Процедурата се прави от почти всички пластични хирурзи.

# 49
  • Мнения: 737
Процедурата е оперативна, може да се направи по два начина : с обиране на кожа само около ареолата, ако излишната кожа е по-малко и с разрези около ареолата и една вертикална черта надолу в посока към гръдния кош, при набичие на повече излишна кожа. Във втория случай белега е по-голям, но всичко зависи от типа кожа, при някои белезите избледняват за година-две и са почти незабележими, при други си личат доста. Процедурата се прави от почти всички пластични хирурзи.
Това го бях видяла на плажа - Т-образен разрез, ареолата не приличаше на такава...............абе беше нещо изключително неприятно. Всички на плажа зяпах и се чудиха : кво е това нещо? Срахотия! А явно е нещо нормално Sad

# 50
  • Мнения: 24
Ето запис и от мен.
Поръчах си хиалурон  за лицето. Представлява крем, който се маже, но е 100%. Ефекта би трябвало да бъде: стягане на кожата на лицето, опъване на бръчките и т.н. Внася се  директно от лаборатория. Някой използвал  ли е такова чудо?  
Иначе съм ЗА уголемяване на бюста, но все още за себе съм в размисли и страсти Mr. Green

Би ли дала малко повече информация?

# 51
  • Мнения: 737
Ето запис и от мен.
Поръчах си хиалурон  за лицето. Представлява крем, който се маже, но е 100%. Ефекта би трябвало да бъде: стягане на кожата на лицето, опъване на бръчките и т.н. Внася се  директно от лаборатория. Някой използвал  ли е такова чудо? 
Иначе съм ЗА уголемяване на бюста, но все още за себе съм в размисли и страсти Mr. Green

Би ли дала малко повече информация?
Всъщност и аз искам малко инфо..... иначе крема вече е при мен и се мажа от вчера: сутрин и вечер - Hyaluronic Acid Serum 60% ( По горе бях писала че е 100% , но явно не съм разбрала) така пише на съдържанието, ще отида да търся нещо в гугъл

# 52
  • Мнения: 1 685
А твоя крем на коя фирма и кой точно е,че гугъл е доста щедър на инфо  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 316


В смисъл безопасно е,да,но много бързо изчезва.Не си струва

Не съм съгласна - аз съм с два липофилинга и има ефект, особено след втория. Другото преимущество е, че това което остане като мастна тъкан в устните е с постоянен ефект, а не временен като филърите . И цената не е 2000 лв за една процедура, а се движи между 500-600 евро.
Ето устните ми сега:
http://media.snimka.bg/4286/014828174.jpg
http://media.snimka.bg/4440/015134518.jpg
Ето преди как бяха:
http://images21.snimka.bg/004215687.jpg
http://images18.snimka.bg/003342814.jpg

# 54
  • Мнения: 637
gwendoline, ти с новите или със старите устни се харесваш повече? Очакваш ли да поспаднат малко?

# 55
  • Мнения: 520
gwendoline,ефекта при теб е страхотен,много ми харесват устните ти!Аз по принцип искам малко по-малки от твоите.Може ли да разкажеш по-подробно,къде ги прави,колко струва,боли ли,чувстваш ли ги твърди и има ли вероятност да спадат още?А остават ли някакви белези след интервенцията?Благодаря ти предварително!

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 03:24 от Golden Queen

# 56
  • Мнения: 737
А твоя крем на коя фирма и кой точно е,че гугъл е доста щедър на инфо  Simple Smile
Една прителка го внася директно от лабораторията от вън. Не е от магазин и т.н. Аз живея във Варна, гледам ти си от Плд

# 57
  • Мнения: 316
gwendoline, ти с новите или със старите устни се харесваш повече? Очакваш ли да поспаднат малко?
С новите - нямам колебания в отговора Sunglasses Трети месец съм след втория липофилинг и не очаквам да спаднат повече - не и чак така очевидно...
Все пак обаче на снимките съм с червило и изглеждат доста по-пухкави...ето без червило горе ддолу за какво иде реч:
http://media.snimka.bg/4253/014761973.jpg

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 10:01 от gwendoline

# 58
  • Мнения: 1 685
А твоя крем на коя фирма и кой точно е,че гугъл е доста щедър на инфо  Simple Smile
Една прителка го внася директно от лабораторията от вън. Не е от магазин и т.н. Аз живея във Варна, гледам ти си от Плд

И тук да напишеш името му няма да е реклама,според мен Wink но може и на ЛС да ми го изпратиш. Hug

# 59
  • Мнения: 316
gwendoline,ефекта при теб е страхотен,много ми харесват устните ти!Аз по принцип искам малко по-малки от твоите.!
Благодаря ти HugЗначи аз все пак имах някакви устни и преди, не съм била със съвсем тънки - просто исках по-плътни, по-специално по-плътна долна устна. 9 месеца след първия липофилинг повторих процедурата.  Хирургът ми е Николай Георгиев. Хубавото е, че това не е с временен ефект, а постоянен. Затова за мен лично си заслужава инвестицията, за разлика от попълване със силикони и филъри. Когато правих първия липофилинг - цената му беше 450 евро; сега е 550. Чувала съм и за цена 650, но не повече. Първоначалните отоци са плашещи - 10 дена не си и помислях да ме види някой на какво приличах. Устните остават чувствителни на натиск около два месеца. В момента са мекички и по нищо не се различават от предишните ми, освен като обем. При докосване - няма твърдост и буци като при останалите методи за попълване на устни. Принципно каквото остане след 3-4 месец е завинаги. Друг "недостатък" е, че за да се закове някакъв ефект е необходимо да е направи и втора процедура, поне шест месеца след първата. Ако има човек нерви, време и търси естетичен и най-вече траен резултат - това е процедурата за него.

Общи условия

Активация на акаунт