Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса 2

  • 148 429
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 737
gwendoline, ти с новите или със старите устни се харесваш повече? Очакваш ли да поспаднат малко?
С новите - нямам колебания в отговора Sunglasses Трети месец съм след втория липофилинг и не очаквам да спаднат повече - не и чак така очевидно...
Все пак обаче на снимките съм с червило и изглеждат доста по-пухкави...ето без червило горе ддолу за какво иде реч:
http://media.snimka.bg/4253/014761973.jpg

И на мен ми харесват Peace

# 61
  • Мнения: 637
gwendoline, ти с новите или със старите устни се харесваш повече? Очакваш ли да поспаднат малко?
С новите - нямам колебания в отговора Sunglasses Трети месец съм след втория липофилинг и не очаквам да спаднат повече - не и чак така очевидно...
Все пак обаче на снимките съм с червило и изглеждат доста по-пухкави...ето без червило горе ддолу за какво иде реч:
http://media.snimka.bg/4253/014761973.jpg


Супер са!
Не слагай червило, само глос Peace

# 62
  • Мнения: 606


В смисъл безопасно е,да,но много бързо изчезва.Не си струва

Не съм съгласна - аз съм с два липофилинга и има ефект, особено след втория. Другото преимущество е, че това което остане като мастна тъкан в устните е с постоянен ефект, а не временен като филърите . И цената не е 2000 лв за една процедура, а се движи между 500-600 евро.
Ето устните ми сега:
http://media.snimka.bg/4286/014828174.jpg
http://media.snimka.bg/4440/015134518.jpg
Ето преди как бяха:
http://images21.snimka.bg/004215687.jpg
http://images18.snimka.bg/003342814.jpg

gwendoline strahoteno se e poluchilo,az iskam tochno tozi efekt.Ako naistina e taka traino kakto kazvash,pochvam da se zamislqm i az Simple Smile
 sujelqvam za kirilicata,no neshto mi se precaka tuk  Sad

# 63
  • Мнения: 316
Благодаря ще веднъж Hug  bouquetВажното е да живеем в мир със себе си - някои нямат този проблем, други - работим по него... (без значение с временен или траен ефект) Wink Peace

# 64
  • Мнения: 571
По повод намаляването на бюста - знам за белезите  отвратителни са.
За съжаление може да нямам голям избор - имам изкривяване на гръбнака от тях. Сега със втората бременност съвсем пораснаха  ooooh!
Та да го откърмя и това и ще му мисля По-добре грозни белези, отколкото ежедневна болка Sad
Мерси за съветите за Тепавичарова. И аз съм чувала добри отзиви за нея, но казват че била малко особена.
Ако има запознати много моля да ме запознаят и за цена  Praynig

# 65
  • Мнения: 5 103
Гуен устните ти са страхотни

# 66
  • Мнения: 520
gwendoline,ефекта при теб е страхотен,много ми харесват устните ти!Аз по принцип искам малко по-малки от твоите.!
Благодаря ти HugЗначи аз все пак имах някакви устни и преди, не съм била със съвсем тънки - просто исках по-плътни, по-специално по-плътна долна устна. 9 месеца след първия липофилинг повторих процедурата.  Хирургът ми е Николай Георгиев. Хубавото е, че това не е с временен ефект, а постоянен. Затова за мен лично си заслужава инвестицията, за разлика от попълване със силикони и филъри. Когато правих първия липофилинг - цената му беше 450 евро; сега е 550. Чувала съм и за цена 650, но не повече. Първоначалните отоци са плашещи - 10 дена не си и помислях да ме види някой на какво приличах. Устните остават чувствителни на натиск около два месеца. В момента са мекички и по нищо не се различават от предишните ми, освен като обем. При докосване - няма твърдост и буци като при останалите методи за попълване на устни. Принципно каквото остане след 3-4 месец е завинаги. Друг "недостатък" е, че за да се закове някакъв ефект е необходимо да е направи и втора процедура, поне шест месеца след първата. Ако има човек нерви, време и търси естетичен и най-вече траен резултат - това е процедурата за него.

Благодаря!

# 67
  • Мнения: 316
Гуен устните ти са страхотни
Благодаря ти Flutter Hug

# 68
  • Мнения: 2
Момичета здравейте,след второто раждане и моят бюст загуби тонус и сериозно мисля за импланти.Има ли някоя от вас отзиви за др.Маджаров-Бургас или още по-добре ако има такива оперирани от него(конкретно за поставяне на силикон),да споделят мнение.Интересуват ме и цените ако сте запознати.

# 69
  • София
  • Мнения: 158
Момичета привет,нкоя от вас правила ли си е ринопластика?Ако да ,може ли малко отзиви къде и на каква цифра-може и на лични.Благодаря Ви Hug

# 70
  • Мнения: 284
Аз си правих, преди 2 години обаче във Варна при д-р Недев, 1500 ми струваше всичко Simple Smile

# 71
  • Мнения: 606
Благодаря ти,Devil_Soul!Да,за силикона съм наясно,но за пръв път чувам за метода с имплантантите.Ще потърся информация в гугъл,а ако някой има впечатления от собствен опит,ще се радвам да ги сподели!
Да тези импланти за уста ги има може би от преди една година,една моя прятелка си слага в Н.Г.Ето ти линк да четеш ако искаш -http://plasticsurgery-bg.com/index.php?m=703&lang=1.А за намаляване без Т-образен белег няма да се разминеш
От доста време се каня и аз да си сложа такива имплантатаи,но все не ми стискаше.Такива промени по лицето са ми малко стряскащи,особено ако не се получи както трябва.Както и да е.Изчетох доста инфо за ПермаЛип,и останах доста очарована.Така де,вече се навих и  в най скоро време ми предстои и на мен тази интервенция.Да те питам можеш ли да  кажеш приятелката ти доволна ли е като цяло.Усещат ли се имплантантите и имала ли е някакви проблеми?
Благодаря )) Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 158
Аз си правих, преди 2 години обаче във Варна при д-р Недев, 1500 ми струваше всичко Simple Smile

След операцията имаше ли много болки и за колко време се възтанови,може ли координати на този Д-р,мислиш ли,че след години отново е наложителна намеса,1500 е самата операция или като цяло и престоя и всичко??? Hug

# 73
  • Мнения: 284
Нямаше болки никакви, само дискомфорта на запушен нос и последствие сърбеж под гибса и лепенките. Да цената включваше абсолютно всичко, сега обаче не ми се вярва да е същата. А за повторна операция винаги има какво да се желае,, не познавам някой на 100% доволен от подобна операция, ако си имала гърбица нослето после изглежда по-широко, може да се получи асиметрия в анфас и разни такива неща, моя също не е перфектен, но дребните детайли само аз си ги забелявам, на пръв поглед е добре, не смятам да си правя повече тази операция, не се вманиачавам в перфектен нос, това което най-много ме дразнеше го няма вече и съм доволна Simple Smile
А координати трябва да видя къде ги пазя, ще ти пиша на лични Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 158
Нямаше болки никакви, само дискомфорта на запушен нос и последствие сърбеж под гибса и лепенките. Да цената включваше абсолютно всичко, сега обаче не ми се вярва да е същата. А за повторна операция винаги има какво да се желае,, не познавам някой на 100% доволен от подобна операция, ако си имала гърбица нослето после изглежда по-широко, може да се получи асиметрия в анфас и разни такива неща, моя също не е перфектен, но дребните детайли само аз си ги забелявам, на пръв поглед е добре, не смятам да си правя повече тази операция, не се вманиачавам в перфектен нос, това което най-много ме дразнеше го няма вече и съм доволна Simple Smile
А координати трябва да видя къде ги пазя, ще ти пиша на лични Simple Smile
Благодаря ще чакам координати.Като повторна намеса имам в предвид дали някога отново се налага 2 операция(чисти физически) ,а не от козметична гледна точка.Аз бях,чела за 3000 сега като цена,но това за София Hug

Общи условия

Активация на акаунт