Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса 2

  • 148 438
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 116
Много пъти и аз съм се замисляла за ринопластика.Това,което ме спира е да не стане по-зле от сега,да не е подходящ за моето лице,защото кажа ли се "Отпреди беше по-добре",връщане няма  Thinking

# 721
  • Мнения: 2
На мен също ми се налага да си направя ринопластика, но заради изкривена носна преграда.Смятам също да си доплатя за лека корекция, от ест. гледна точка Embarassed
Ще се радвам да ми препоръчате специалист във Варна и да споделите опит Simple Smile

  Стана ми интересно ,как се прави изправянето на носната преграда ?
  Мога да си представя скъсяването на носа ,премахването на гърбица ,но ако същият гледа наляво или надясно ,това как се оправя ?  newsm78

Изкривяването при мен, е вътрешно - не се вижда с просто око.Единственият начин да се отправи е с операция, прави се през ноздрите.По просто казано - чупят ти носа и почват да пилят и да наместват Laughing

# 722
  • Мнения: 11
И аз съм на тема ринопластика и търся добър специалист УНГ, а не пластичен, и то някой различен от Джамбазов. Не за друго, но чакането там е много и не знам дали след като има толкова много пациенти не е започнал да претупва и да ги прави като по калъп. Много изчетох, но засега не съм се спряла на конкретен. Проучвам и за операция в Румъния. Ако някой има инфо, нека сподели.
 

# 723
  • Мнения: 20 172
Включвам се заради АЛЕНА Flutter Мила, нямаш нужда от ринопластика. Виждам какво те дразни, но точно това придава уникалност и характер на лицето ти. Много ми харесваш.

И аз се включвам заради a.l.e.n.a, но и заради мен самата  Simple Smile
а.l.e.n.a, и аз виждам нещата като velvetvoice. За мен точно това ти е чара и те прави интересна и уникална.



мерси  Blush и аз мисля, че прекалено правилните черти някак обезличават лицето, особено, като има на куп сладникави блондинки с чипи нослета - все едно са правени по калъп  Blush

често пъти се сещам и за Мадона, тя няма супер изящни черти, но има характер на физиономията и е различна и това й придава индивидуалност  Peace

снощи - след като четох темата минах край огледало и се вгледах точно в това, което ме дразнеше и някак не видях нищо чак толкова дразнещо и "му казах", че много си ги обичам

та темата нос - при мен за сега отпада  Blush


Не забравяй Барбара Стрейзанд и Мерил Стрип, красиви, чаровни, успели и уникални и не са си пипали носовете!  Grinning

# 724
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Момичета, има ли някой със силикон в устните? Аз имам в долната устна (0.5 куб), слагала съм го преди повече от 10 години. Сега още изглежда добре, но наскоро един доктор (пластичен хирург) случайно го забеляза, най-вече това, че е малко повече в лявата страна на устната и е сякаш като бучица. Но е едва забележимо, наистина. Мисля скоро да го коригирам с малко хиалуронова, но това е друга тема.
Та, въпросът ми: момичетата, които имате силикон в устните (ако има такива тук), станал ли ви е на бучици? Rolling Eyes

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
моя приятелка има в горна устна и не й е станал на бучица, аз не съм забелязала и тя не се е оплакала  Peace



Lemy  Peace Peace Peace

# 726
  • Мнения: 242
Момичета, има ли някой със силикон в устните? Аз имам в долната устна (0.5 куб), слагала съм го преди повече от 10 години. Сега още изглежда добре, но наскоро един доктор (пластичен хирург) случайно го забеляза, най-вече това, че е малко повече в лявата страна на устната и е сякаш като бучица. Но е едва забележимо, наистина. Мисля скоро да го коригирам с малко хиалуронова, но това е друга тема.
Та, въпросът ми: момичетата, които имате силикон в устните (ако има такива тук), станал ли ви е на бучици? Rolling Eyes
Аз имам и в гораната и в долната устна. Слаган ми е 2006 г. Не е станал на бучици, но го напипвам като лента от единия до другия край на устната. Не зная какво количество ми е сложено.
Може ли да се слага ХК като има силикон? Няма ли опастност да се пробие инпланта с иглата. Питам, защото установявам, че устните ми пак са малко изтънели и се чудя какво да правя сега.

# 727
  • Мнения: 7 418
Ноеми, не съм и подозирала ,че имаш силикон в устните (устната)  ! Изглеждат ти толкова естествени, макар и впечатляващо плътни ! В БГ ли ти е правено това и при кой ,ако е удобно да ми отговориш тук ?

# 728
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
... Може ли да се слага ХК като има силикон? Няма ли опастност да се пробие инпланта с иглата. Питам, защото установявам, че устните ми пак са малко изтънели и се чудя какво да правя сега.
Не знам как ти е слаган силикона  Rolling Eyes. Моят беше инжектиран, т.е. не е поставян имплант. Ако и твоя така е слаган, може да се добави хиалуронова, не пречи (консултирала съм се с пластичен хирург специално)
Иначе и при мен седи като удебелена лентичка по-скоро, не се изразих добре с това "топче". Crazy

Ноеми, не съм и подозирала ,че имаш силикон в устните (устната)  ! Изглеждат ти толкова естествени, макар и впечатляващо плътни ! В БГ ли ти е правено това и при кой ,ако е удобно да ми отговориш тук ?
Heart Eyes Ами аз имам само половин милилитър, затова не си личи  Wink То това беше и целта ми. Силиконът ми го слага д-р Кънев, но, както вече казахл беше преди 10 години и не знам къде можеш да го намериш. Преди клиниката му беше в една пряка на Мария Луиза.

# 729
  • Мнения: 115
Момичета,имам приятелка,която си прави носа при Джамбазов.Не знам за каква 1 година говорите.На16-я ден не си личеше,че има операция.Даже си беше направила във фб колаж от снимки в деня на операцията и след това.На 16ти ден не си личи изобщо,а ефекта е Уаууу.Аз съм си правила отопластика(корекция на уши) при Анастасов в Пловдив.Много съм доволна.
Аз също обмислям филър в устните.Всяка информация ще ми е много полезна!

Може ли да споделиш малко повече за отопластиката като преживяване,ефект,цена ?

# 730
  • Мнения: 242
Ноеми, при мен силиконът е с инплант. От единия край на долната и горната устна имах много тънък конец, който ми махнаха на следващия ден. Два дена след процедурата устните ми изглеждаха леко подпухнали, но имах усещането, че ще ми избият херпеси.

# 731
  • Мнения: 361
нареждам се и аз при вас за ринопластика заради изкривена носна преграда.
И аз съм в процес на издирване на добър УНГ.

А и да питам за тази процедура пред 2-3 страници, за сенките под очите?

# 732
  • Мнения: 52
Добър УНГ е Джамбазов, но при него я много фул. Аз днес се обади, свързах се със сестрата, каза ми, че ме била записала за консултация, но забравила ми запише номера като съм и го диктувала и затова 3 месеца почти не са се свързали с мен, трябвало е да мина края на октомври за консултация, сега ще чакам след януари и дай боже до юни да се и оперирам, че просто вече не си изтрайвам грозното носище....

# 733
  • Мнения: 361
а имаш ли представа колко е е операцията при него

# 734
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ноеми, при мен силиконът е с инплант. От единия край на долната и горната устна имах много тънък конец, който ми махнаха на следващия ден. Два дена след процедурата устните ми изглеждаха леко подпухнали, но имах усещането, че ще ми избият херпеси.
Брей, това е интересно Thinking. По мое време май нямаше такава опция, инжектираха директно. А това означава ли, че можеш да махнеш импланта по всяко време?

Общи условия

Активация на акаунт