Отговори
# 690
  • Мнения: 12
Ето ме отново! Heart Eyes

Досега се рових в нета за връхни дрешки и по-скоро палта.За съжаление в българските сайтове нищо не открих.Виж в чужбинските палта и манта колкото щеш,но с цени от сорта на 300 евро.
На нас нищо не пречи обаче да изплагиатстваме някое и друго моделче  Mr. Green..Майка ми има шивашко ателие и знам,че да си ушиеш едно хубаво палто излиза максимум 150-170(това се отнася за Кюстендил).




В сайта на магазин Миа също мернах едно палте.Аз в понеделник съм на преглед в Майчин дом и съм планирала шопинг из София,а Миа-та за първа дестинация.

qnikzp ,тук в Дупница навремето имаше един много добър акушер -гинеколог Папукчиев ,но отдавна забягна да практикува в София.Ако става въпрос за едно и също лице ,значи си в добри ръце  Peace.Би трябвало да е на годинки вече.

Ох ,а кремове и масла още не съм започнала да ползвам,само ви чета и като чуя нещо го проучвам из нета.И аз като много други робувам на максимата скъпо-значи хубаво.Доволна съм от продуктите на Виши,дали имат нещо като за нас  newsm78 ?

Лека нощ и сладки сънища!  smile3524 Sleeping

# 691
  • Мнения: 3 695
Виши имат крем против стрии, миналата бременност го ползвах и съм доволна, но сега мисля да си намеря нещо от БИО-козметиките.
За палто не се питеснявам засега, защото миналата бременост си ми ставаше мойто си тясно кожено яке, че и то - закопчано.  Mr. Green Т.е. имах малък корем при това бях с термин през декември.  Peace

# 692
  • Мнения: 351
Добро утро!

desi_georgieva,  много сладки палтенца! Аз още не съм мислила за зимните връхни дрехи. Имам няколко якета и все си мисля, че някое ще ми става дори с големия корем. Някак си...не ми се дават 150-200 лв за нещо, което после няма да нося. По-скоро ще си взема 1-2 панталона и 1-2 поли, някоя жилетка. Ще видим, де - първо да ми порастне шкембето, пък после ще му мисля.  smile3503
Иначе и на мен дрехите в Миа най-много ми допадат (поне от сайта каквото виждам). Не приличат на чували!  Peace

Аз, както не бях  Sick от 1 седмица, днес влязох в едно малко кафененце да си купя бисквити и едва си дочаках рестото... Бегом към улицата и направих сефтето на повръщането на улицата...  Embarassed Гадост! Добре, че се скрих зад една кола и, че бях много близо до вкъщи, та бързо се прибрах. Ама то така смърдеше вътре на цигари, кафе и какво ли още не... Добре, че сега не ми е лошо. Просто от миризмата е било. Както и да е! Да не ви занимавам повече, че току виж ви стане гадно и на вас!  Hug

Все още съм 1 кг. по-малко от преди да забременея, а вече ям толкова повече от преди.  eat

Целувки на всички!

# 693
  • Мнения: 265
На мен също ми объркаха пола на бебето, добре че предвидливо първите дрешки бяхме купили в зелено, жълто и бяло така че нямаше никакъв проблем. До деветия месец ми казаха че е момиче, защото в момента в който доктора започваше да ме гледа на видеозона , малкия започваше да прави едни салта и беше неуловим. В крайна сметка като родих и попитах акушерката за момиче, тя ме изгледа много учудено и ми съобщи че бебето е момче. За мен лично това няма никакво значение нали сме живи и здрави.

По повод туршиите избягвайте туршиите с аспирин той не се препоръчва на бременни.

Тази сутрин се очертава много приятна желая на всички приятен ден.

# 694
  • Мнения: 1 350
Добро утро и от мен момичета Grinning
Днес съм до 13 в офиса и после ще ходя да си купя кремче за стрии и някакви дрешки за бременни  Flutter Дано скоро да ми потрябват Tired
zar4e, напълно те разбирам .Аз се чувствам така като ходя да купувам нещо за колегите - кафе ,чай или нещо от кафенето до офиса Sick  Аз вчера не съм повръщала и съм много горда от това  Laughing За днес - ще видим  hahaha
Хубав ден на всички пожелавам !

# 695
  • Мнения: 151
Добър ден и от мен майчета!!
Благодаря за сайта на МИА ,страшни неща има .Случайно да знаете работно време?
По повод мазането  Thinking взех си още в началото на 3-тия месец кремче против нацепване на АВЕНТ ,ама резултата е както вика НЕшка РОбева ЗЕРО  Crossing Arms на кръста съм се понацепила  ooooh! #Cussing out Сега ми казаха ,че най добре било безсолна маз и бебешко олио на НИВЕА или ДЖОНСЪН и козметиката на СЕБАМЕД ако не се лъжа така се казваше  newsm78 .
Мамчета за дрешките за бебо незнам ,ама аз започнах да търся обзавеждане  Rolling Eyes Харесах си сташен комплект в бейби мол в Люлин обаче ме притеснява размера на гардеробчето (само двукрило) Много хора ми казаха ,че няма да ми стигне за никъде .
Ето го комлекта   http://www.micuna.com/catalogo/mobiliario/moderarium/ncrema.php?idioma=en   на първата снимка е този който искам да поръчам ,ако стане ,а на втората е  този който имат в наличност newsm78 Какво мислите по въпроса newsm73

# 696
  • Мнения: 1 350
Excellent,страхотен избор  Wink Много ,много ми харесва всичко ,много е свежарско и неангажиращо ,браво !
Ние за съжаление ще гледаме бебо в спалнята #Cussing out
Няма как да е друго в тази панелка #Cussing out
Спомена за обезсолена мас...имам познати ,които се кълнат ,че благодарение на това мазане нямат стрии Rolling Eyes Освен наравно със скъпите кремове да редувам и мас Confused
После ми е интересно ,след като се намаже ,то не попива това чудо ,не остават ли петна по дрехите ,моля ви ,обяснете на индианеца  Laughing

# 697
  • Мнения: 151
Благодаря Данче!!
Няма да се шашкаш там има страшни креватчета не е задължително да е комплект  Hug А за мазста нищо незнам ,вчера ми го казаха това .Ама аз мисля да си отделя две три блузки старички и да си ги слагам като се намажа  Whistling

# 698
  • Мнения: 1 350
Аз да ви кажа съм много ЗА тези бабини деветини и за пример веднага давам майка ми  Flutter
Тя е родила 2 деца - мен 84 година и брат ми 89 година.Тогава не е имало никакваи мазила почти или ако е имало нещо то е било я на Ален Мак или нещо друго подобно....
След 2 бременност и мазане само с мас (предполагам знаете ,че след преработка ,тя става чисто бяла ,няма мирис и не се различава много от някакъв домашен крем) , в момента мамаН няма стрии.На 47 години е ,но кожата й е опъната ,еластична и добре изглеждаща  bowuu
Ще кажете - до кожа е ! Но нейната кожа не се различава много от моята - бяла съм ,почти прозрачна ,всички вени ми се виждат  Laughing Кожата ми е тънка и всички несъвършенства си личат от километри Rolling Eyes
Така ,че освен някаква аптекарска козметика ,ще пробвам и аз този "метод"
п.п. Представям си мъжа ми колко ще има да ми се смее  Laughing

# 699
  • София
  • Мнения: 372
Аз да ви кажа от 2 седмици се мажа вече с мас. И на мен мъжа ми се смя, но с маста се чувствам най-добре. Мислех, че ще цапа дрехите, но въпреки че кожата ми стои мазна по дрехите нищо не виждам да има.

# 700
  • Мнения: 1 020
Аз се включвам само да кажа за мазилата, че малката ми е болничка Sad
Няколко наши мами се мазаха с домашно направен крем от мас и невен... страхотен бил, аз понеже не съм май от много активните все си виках, че ще го пробвам, но до там останах... Нямат мамите стрии... като мамата, която ни го каза беше една дребничка и слабичка, не че коремчето й беше много голямо, но...
Та маста май 2 пъти се преваряваше... ако ви интересува, ще изровя рецептата от предишните теми Simple Smile
Аз лично се мазах с Дева и бях много доволна... нямах стрии докато не родих и разредих, да не кажа спрях, мазането Sad

# 701
  • последна надежда
  • Мнения: 243
За маста и аз съм чувала добри отзиви, както и за преварения на водна баня зехтин. На мен и двете ми миришат гадно и затова се мажа с едно масло на Palmer's. Първият път се мазах с кокосово масло и пак нямах стрии, там където се мазах. Имам няколко стрии на гърдите и дупето, което не бях мазала нито веднъж. Сега и там ще се мажа.

Excellent Обзавеждането е много приятно. Но едва ли ще може да го ползвате дълго  Confused. Ние и първия път бяхме купили само креватче и скрин. Когато стана на една годинка отказа да спи в креватчето и му купихме направо легло персон и половина.
Сега бебчо ще спи в спалнята в преносима сгъваема кошарка за спане и игра. Когато навърши годинка ще му купим голямо легло пак персон и половина и го настаняваме при баткото в детската стая. Тогава може да сменим и обзавеждането на детската да е удобно за две деца. Особенно гардероба. Сега моят син ползва четирикрилен гардероб и еднокрилна секция и няма свободно място.

 

# 702
  • Мнения: 157
Ухааа, добро утро дами, много сте активни, което естествено ме радва  Grinning
За палтата, които е показала desi_georgieva - ОК, и аз по чужбинските сайтове съм гледала и ми харесват но, няма от къде да си набавя, за шиенето ако съм Бг -перфектно всичко ще си шия както на мен ми харесва, но тук - албанцките да мишият, означава че каквото и да скопосат ще е готово април месец  Rolling Eyes
За Миа - ми на мен не ми харесват кой знае колко, като всички останали дрехи за бременни са.
За мазането, ще се мазотя с квото има, и аз съм чувала това за мазането с мас ама засега не смятам да го правя - има кремове и стях.
А иначе че е до кожа до кожа си е -  и бременните книги си пиша че има жени на които просто кожата им е по еластична и обратното - най вероятно ако знаем кой как ще му реагира кожата и колко е еластична ще е добре за това колко пъти да се мажем нали - ама  йок, клепотя се аз.
Ей нали щяхме да правим албумче за снимките на бебо, някой няма ли вече хубава снимка?

Ууу, забравих Excellent всичком е много сладко, неразбрах обаче кое няма да ти върши рабоата, гардероба ли - на мен ми се струва добър?
Много е хубаво всичко  newsm10
И аз се заглеждам както казах когато почна да психясвам и вече съм си харесала количка http://www.kasidabg.com/trio-for-me-cube-chicco-61635.html
и обзавеждане гледам, ама няма с мисъл защото просто престава нямам къде ще бъдем - кофти ама факт.

# 703
  • Мнения: 151
Снимки на лице !!  typeuu
Помогнете ,че нещо не се справям с търсачката  newsm78 hahaha  Thinking Генеколог в Тина Киркова и искам да видя кой къде ще ражда или е раждал  Praynig

П.С. Браво Вяра страхотен избор  Peace Вчера го гледах този модел мн удобнаааааа smile3501 Аз съм фен на триколките обаче и гледах с три колела  Whistling Зимния кош е разкошен и много добре изолиран с пухкавко покривало ,абе с една дума ЕКСТРА

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 11:40 от Excellent

# 704
  • Мнения: 31
Деси,  не  съм го виждала още. В понеделник ще го видя, надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт