Отговори
# 705
  • Мнения: 157
Аз пък триколките хич не ги харесвам, и за това тъсих си с 4 колел, по-големи за да стават за всякво време, и не с две дръжки а с една и Чикото ми легна на сърцето и тва е, ама до там да стигнем де - може нещо по-ново да излезе   bouquet

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 12:09 от Вяраа

# 706
  • Мнения: 12
Добро утро,мамета!

Аз сега ставам,по-точно станах сутринта в 6 и 30 да изпратя баткото на у-ще и  се повторих в леглото.Малкият ме събуди.

Elichka_mama ,за този илач  с мас и невен -тук в нашият край е много популярен и го ползват за всичко ,най-вече за да не остават белези ,а всъщност стрийте са си точно белези.Маста си попива в кожата перфектно,не оставя белези.И аз съм на мнение обаче ,че всичко си е до кожа.Имам една приятелка ,която качи само 6 кг.през цялата си бременност,но целият  й корем се нацепи .

За палтата,нищо че ги изтипосах тук,не смятам и аз да купувам.Все си мисля,че ще скалъпя положението с някое старо.

Вяра,много хубава количка! Peace
Аз само по  колички  се заглеждам заега.Плъзнала е някаква мода на черните колички  -е не ми харесват.

Мисля,че qnikzp визира доктора,на предната страница го изкоментирах,ако е същият де.

# 707
  • Мнения: 2 401
Здравейте момичета!
За зимните палта и якета, аз мисля, че на повечето от нас ще ни стават и тези, които сега имаме, все пак нашите бебета ще са априлчета. При предната ми бременост, родих през зимата, а до последно всички палта и якета си ми ставаха, а пък коремът ми си беше нормален, не е бил много малък.
За стриите с нищо не се мазах и предния път и сега така мисля, защото не съм предразположена към тях, но пък с целулита оправяне няма, само временни успехи, напълнея ли спасение няма. ooooh!

# 708
  • Мнения: 157
desi_georgieva Вярно са плъзнали черно колички, аз си мисля че това е така защото с годините все бяха червено или розово за момиче и синьо за момче цветовете на количките. На мен любимият ми цвят е синият но ще видим, тази в сиво ми хареса, но мисля че има време може нешо ново да изкарат Чиковци  Rolling Eyes
Звездичка! Моите палта със сигурност няма да ми стават всичките ми бяха точно, няма грам за отгоре както и силно вталени така че не виждам как ще ми ставан, та за това много мисля в какво да се напъхам а и съм едра мадама за тук понеже е топло една плетена дебла жиелтка дългичка ще ми свърши работа ама за Бг- перелините да са супер избор ама къде вече ги има  newsm78

# 709
  • София
  • Мнения: 122
Здравейте,   bouquet
вчера някой беше споменал за дрехите втора употреба и днес погледнах в магазина на BMB на Лъвов мост/спирката на трамваите към центъра/. Веднага щом се влезе в ляво има щендер за нови дрехи - има много хубави дънки на   Ла редут/нови/ цената е супер 22 лева/за малко не ми станаха Embarassed/, мисля че бяха размер 42. Освен тях имаше и още едни дънки за бременни/около 20 лева/.
Но пак съм доволна взех си супер готини плюшени панталони/черни/ и блузка тип пуловер черно и бяло. Laughing и то на обща стойност 24 лева  Shocked
Ако някой има път и мисли че може да влезе в този размер нека погледне. Определено са нови, с екикетите от магазина са си закачени.
За Тина Киркова първият път раждах при Маленов и съвсем определено пак мисля да раждам при него, живот и здраве  Simple Smile
Elichka_mama - Мога ли да помоля за рецептата на крема с мас и невен

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 12:34 от metchopooh

# 710
  • Мнения: 1
Здравейте момичета. Днес съпругът ми има рожден ден  newsm38. Да "почерпя" за негово здраве!
Относно мазането с мас, до 8 месец се мазах само с Мустела, сутрин и вечер, след това започнах сутрин Мустела вечер мас с невен. На мен баба ми каза как да си я направя. Преварявам маста три пъти, като на третия слагам торбичка невен да поври с него. Нямам стрии.
Предишният път раждах средата на май, и да ви кажа не съм имала нужда от специално яке или палто. Моето палто ми ставаше, а когато тумбакът вече ми беше станал доста голям, беше достатъчно топло да ходя с разкопчано, та дори и без.
Вяраа това е и нашата количка  Laughing Обаче съм харесала използвана 4 мес, не ми се дават толкова пари за количка, която ще ползвам 1 година. Само да се преборя и с таткото и ако не са я заграбили до тогава я купувам. На дребосъка и зимната и лятната количка са в оранжево, и сега съм се спряла на този цвят.

Еlichka_mama бързо да ти се оправя дъщеричката. Нашият преди няколко дена оздравя, знам, че ти е много тежко сега...

# 711
  • София
  • Мнения: 1 621
Здравейте момичета! Изчетох ви. Wink
И аз вече си имам коремче и се надявам да започна да ям повечко и да кача някой килограм, засега само на корем качвам. Вече лееееко си личи.

Вчера бях на преглед и видях бебо, който не се спря за миг-подскачаше постоянно нагоре-надолу, гледахме му ръчичките, крачетата, пръстчетата, коремчето, главичката. Имам снимка, на която си вдига ръчичките към главата сякаш се гали. Много мило ми стана! Засега всичко е наред, Дай Боже и занапред! Отговаря на 13 г.с. Пол не се видя още. Aз нямам предпочитания. Взеха ми кръв и за БХС, но все още не са ми правили другите изследвания. Уж другата седмица. Вече се притеснявам. Има ли други мами, които още на са записани на ЖК и не са им правени изследвания? И аз за цитонамазката знам, че се включва в задължителните изследвания, така, че аз ще я правя /то и без това ми е време/. През първата ми бременност изобщо не ми е правена. Аз спрях вече утрогестана. Айде отчетох се.


И аз с глада съм така, още със събуждането започва зверско стържене в стомаха. И пак нещо ми се разстройва съня. Будя се често, после трудно заспивам, а тъкмо бях започнала да спя по-добре.
Severina, повторете изследването на детето, може да е грешка. Дано всичко е наред!
Леле, cveta80, много неприятно.Ужас, каква е тая процедура? Дано си добре вече.
galeeto, добре дошла! Всичко ще е наред този път!

Тези дрешки на Миа и на мен ми допадат, а и цените са нормални.
Най-накрая и аз качих снимки в албумчето. Simple Smile

Стискам палци на всички мами, на които има предстоят прегледи и изследвания!  Hug

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 14:16 от nefer

# 712
  • Мнения: 184
може ли паролката за албумчето?

# 713
  • Мнения: 3 695
За маста споделям следното мнение:

- Всички токсини, химикали, лекарства, които е приемало прасето с храната или разни лекарства, се отлагат в маста. И като се ползва за мазане всичките боклуци отиват в кожата.
- Съдържа предизвикващи алергия вещества, ако не е съвсем прясна, може да доведе и до възпаления.
- При термичната й обработка се отделят токсични вещества, които през кожата преминават в организма.
- Запушва порите.

# 714
  • последна надежда
  • Мнения: 243
да се разпиша с покупките от днес   Simple Smile

Днес нали е работна събота и в центъра е ад. Не можахме много да обикаляме, че имах силни контракции. Купих си официален панталон  (55лв) и поло без ръкави (33лв) от магазин Миа (Не ги намирам в каталога им  Confused). Така хем ще съм елегантна на сватбата, хем и после ще си ги нося - надявам се до април  Laughing. Панталона седи разкошно, ако е с блузка от горе не си личи че е за бременни  Heart Eyes.
Рокличките, които в сайта им изглеждаха горе-долу добре - на живо са отвратителни. От някакво дебело и грубо трико  Confused.


# 715
  • Варна
  • Мнения: 46
Добър ден просто човек не може да ви насмогне за цяла седмица писали писали та чак сте се забравила браво на вас Simple Smile))) Относно коремчетата моето вече взе да си личи но ме притеснява донякъде че е по надолу и не почва от под гърдите, иначе ми донесоха два панталона за бременни, естествено с чужда помощ разбрах и ми ги нагласиха по мярка многоо са удобни, а за зимата не знам какво ще правя моите палта и те са вталени и днес нашите ще идват та сумати багаж ще пътува нататък Simple Smile))) на мен изследвания ми правиха обаче БХС не все още цитонамазка не са ми правили дали защото съм само на 22 не знамммм, но на 14.10 като отида най вероятно тогава ще ми вземат кръв за БХС аз ще си питам де Simple Smile)) това от мен радвайте се на покупките и хубав уикенд

# 716
  • Мнения: 3
Здравейте момичета  bouquet
Ей страшни сте пишете като за световно цял сден не мога да ви изчета.
Аз искам да ви питам нещо ходих на консултация и док ми каза че имам някакви бацили в урината #Crazy и аз хич нянмам идея какво миже да е това лекуват ли се , на какво се дължат  newsm78 направо ме хвърл и в оркестъра

# 717
  • Мнения: 59
Здравейте, априлски томбачета!
Не съм писала от цяла вечност  Blush, но малчо тръгна на градина и са едни писъци и сълзи, много съм разтроена. Нищо не ми се прави само за него мисля, взимам го на обяд, не издържам цял ден без него.
Аз съм добре, надявам се и вие  Heart Eyes Hug
Връщам се да чета, че съм изпуснала многооооо  ooooh!

# 718
  • Мнения: 151
Здравейте момичета  bouquet
Ей страшни сте пишете като за световно цял сден не мога да ви изчета.
Аз искам да ви питам нещо ходих на консултация и док ми каза че имам някакви бацили в урината #Crazy и аз хич нянмам идея какво миже да е това лекуват ли се , на какво се дължат  newsm78 направо ме хвърл и в оркестъра

Не се притеснявай майче !
Наричат се бактерий .Първия път и на мен ми се появиха ама урината не беше стерилна което значеше ,че може и чашката да е била прашна .Втория път нямаше никви показатели ,ама взимах стерилна урина .Така ,че не се шашкай ,повтори я . Дори и да има нещо не е фатално ще ти дададт малко хапченца и си ток  Hug

# 719
  • Мнения: 151
Здравейте, априлски томбачета!
Не съм писала от цяла вечност  Blush, но малчо тръгна на градина и са едни писъци и сълзи, много съм разтроена. Нищо не ми се прави само за него мисля, взимам го на обяд, не издържам цял ден без него.
Аз съм добре, надявам се и вие  Heart Eyes Hug
Връщам се да чета, че съм изпуснала многооооо  ooooh!
Не ти завиждам Нелче!
Така става по принцип с дечица който са свикнали неотлъчно да са с мама и после много трудно преживяват раздялата ooooh! Според мен повечко приказки и взимането на обяд ще помогнат   bouquet Успех!

Общи условия

Активация на акаунт