Отговори
# 720
  • Мнения: 339
Здравейте, априлски томбачета!
Не съм писала от цяла вечност  Blush, но малчо тръгна на градина и са едни писъци и сълзи, много съм разтроена. Нищо не ми се прави само за него мисля, взимам го на обяд, не издържам цял ден без него.
Аз съм добре, надявам се и вие  Heart Eyes Hug
Връщам се да чета, че съм изпуснала многооооо  ooooh!
И ние сме на същото дередже, с тази разлика, че я оставяме само за 2 часа, защото 4 часа нон стоп рев се видяха много дори и на учителките и решихме по малко да свиква. Вече всички други деца спрели да плачат в нашата група, само моето и още едно детенце... Аз това си го знаех, много е чувствителна и привързана към нас, но все пак ми е криво и напрегнато постоянно. Да се надяваме, че скоро ще свикнат и ще вземе да им харесва. Понякога се чудя дали не правим грешка, като я подлагаме на това против същността и .. Явно се е метнала на баща си и обича най-много вкъщи,  без никакви режими и норми...  Thinking

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 17:07 от EliMeli

# 721
  • София
  • Мнения: 6 596
Хай банда, аз само набързо, за да се похваля какво открих
http://www.nivena.bg/ - струват ми се по-различни и по- секси от другите БГ магазини, дано и на живо да е така
до скоро !  Hug

# 722
  • Мнения: 151
Хай банда, аз само набързо, за да се похваля какво открих
http://www.nivena.bg/ - струват ми се по-различни и по- секси от другите БГ магазини, дано и на живо да е така
до скоро !  Hug
smile3501  love001 smile3525 Страхотна си ! Много яки неща има ! Браво ! А с какво работно време са ?

# 723
  • Мнения: 1 350
Биби, май трябва колективно да те почерпим Grinning
Много ,много благодаря за сайта   bouquet
Има неща ,които все едно аз съм ги шила ,много ми харесват Heart Eyes
Но спирам да гледам ,защото аз май само с гледането ще си остана ,те магазините са само в София Tired
Хубаво ще е някой ,който е посещавам тези магазини и е виждал "на живо" да сподели мнение .
Иначе съм очарована...особено от една карирана ризка ,бяло и черно  Flutter
Аз имам 2 покупки от днес ,сега ще снимам и ще ви ги покажа !

# 724
  • Мнения: 63
Ейй, верно - много готини изглеждат тези дрешки. Благодарности на bibi. Точно и аз гледах днес по разни сайтове за дрехи и ми направи впечатление, че навсякъде са адски грозни, бабешки и пълен абсурд - страстоубийци от всякъде  newsm11. На мене ми се иска точно като тия дрешки - да съм секси и готина  Party хихи. Сега ще поразгледам по-подробно - искам по-скоро да облека дрешка за по-голям корем.

# 725
  • Мнения: 351
Биби, страхотни дрешки има, но като видях къде е магазина - в Sky citi, мисля че става въпрос точно за магазина от където една мама си купи пола за 140лв., т.е. там е много скъпо (поне за мен). Може и да бъркам.  newsm78
Данчето с трабантчето, чакаме снимчици!  Hug

# 726
  • Мнения: 31
tabu, да ти е жив и здрав рожденника, много да те обича и много да помага за отглеждането на бебо!

# 727
  • Мнения: 1 350
Такаааа,ето ги и моите придобивки ,надявам се след месец да не ми стават вече  Mr. Green
Не очаквайте нещо изключително ,не са кой знае какво ,но пък са от мекички материи ,особено розовкото Grinning







# 728
  • Мнения: 63
Мноого добре изглеждат, Данче  Sunglasses
Розовкото е суперско. Колко струва?

# 729
  • Мнения: 31
А на мен ми харесаха и двете моделчета. Страхотни са.

# 730
  • Мнения: 1 350
Благодаря ви  Hug
Не са скъпи,аз съм решила да не си купувам нищо скъпо по време на бременността ,защото просто сърце не ми дава за няколко месеца ...а иначе спирка нямам Laughing Розовкото е 30 лв ,а сивата туника е 38 лв.Според мен и занапред ще се придържам към подобни цени.
Аз се надявам ,че няма да изглеждам смешна в подобни модели и мисля ,че са подходящи  Flutter

# 731
  • Мнения: 31
Данче, и аз съм на същото мнение. Няма смисъл да давам луди пари, за дрехи, които ще нося има няма 2 мес. Блузките са ластични (повечето), но за дънките или панталоните.........Единствено за зимно палто ще се поотпусна.

# 732
  • Мнения: 63
И аз съм на това мнение  Peace
Май е време за нова темичка  Crazy

# 733
  • Мнения: 1 350
забравих да ви споделя ,че си купих и крем против стрии Percutalfa емулсия .
Аптекарката ми е приятелка и искрено ми го препоръча ,гледам добри отзиви дават мамите за него,дано да не съжалявам Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 31
milli_vanilli , изпревари ме, миличка  Hug! Тъкмо и аз това щях да коментирам.
Лелеееее, колко сме бързи. Огън сме. Прегръщам ви всички

Общи условия

Активация на акаунт