НОВ страхотен сайт за маркови дрехи от Германия... Моля за съдействие.

  • 95 764
  • 222
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Да, като Емпреса е. Даваш адреса на фирмата в Германия и те получават нещата там, след което на курса до БГ ти ги доставят, но до Русе,  цената им е 1,5Е/ кг. После си плащаш куриера до твоя град.

Моля те дай ми координатите на фирмата на ЛС. От кога търся такава Simple Smile

# 31
  • Мнения: 812
имам приятелка която учи в германия,трява да я питам дали може да получи нещата ,иначе колко струва транспорта до германски адрес?

# 32
  • Мнения: 145
имам приятелка която учи в германия,трява да я питам дали може да получи нещата ,иначе колко струва транспорта до германски адрес?
5,50 Е ми го дава на последна стъпка. С два артикула за близо 100Е беше пробата ми Simple Smile

Ако направиш нещо пиши тук моля те  newsm51 newsm51

# 33
  • Мнения: 812
ще пиша,но първо трябва да се свържа с нея   bouquet

# 34
  • Мнения: 115
milagena, благодаря ти!


# 35
  • Sofia
  • Мнения: 84
Аз мислех да питам Фемитрейд дали няма да се навият за холандсия сайт, но са спрели да работят с онлайн магазини от Х-я за съжаление.  Sad

# 36
  • Мнения: 4 167
Старозагорската фирма иска и 5 евро за всеки чифти обувки. Това оскъпява много. Жалко.

# 37
  • Мнения: 7
И на мен ми харесва всичко в този сайт дано да можем да намерим начин да си поръчваме без да е с голямо оскъпяване аз съм за обща поръчка за в бъдеще ако може наистина 2010 идва но каква файда ако е в софия пак трябва пари за път

# 38
  • Мнения: 115
аз писах сега на майката,която е във връзка с русенската фирма за доставка и като ми отговорят ще дам отчет какви са им условията. А иначе за протокола имам немска кредитна карта и мога да поръчам с нея, но ще имам такса за превода на паричките
  Thinking

# 39
 Heart EyesЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА! За да не кажете, че само много говоря, ето някои немски сайтове и адреси, откъдето получавам офeрти и може да се пазари и от България но , както казах вече- разходите по транспорта са доста скъпички.
http://www.candyandmore.de - този сайт е само за захарни вкусотии, но има големи предимства: събираш точки и после пазариш с тях, правят много томболи и за разлика от французите, немците имат силно изразено чувство за солидарност и пращат на клиентите си в чужбина подаръчета, но доставката си е скъпичка и това се определя от DHL- доставчика, сложили ни са ни в една група и доставката е от 18,00 до 20,00 евро с включен ДДС. Шма вкусотии за алергетици, ДИАБЕТИЦИ и т.н. МНОГО Е ЕВТИНО.
Друг немски сайт: http://www.weltbild.de - това е сайт на вестник, но фирмата освен много книги, продава софтуер, дискове-музика, подаръци, предмети за домакинството, не - дрехи не продава, но има дружи евтини неща!
Още един немски адрес: new@aktuell.comrad.de - тук всеки ден от седмицата има промоции, но продават ТЕХНИКА - влизате на този адрес и търсите надолу UNSER COMPLETTES SORTIMENT...
Разходите до България до 31,5 кг с ДДС са 19,99 евро Има много преоценки, всеки божи ден!
Но е тихника и предмети за дома, също и сладки дреболийки.
Да, да , да ... ако има фирма, която доставя от Германия нека да ви предлага от NECKERMANN- там са най-евтините неща. А за тази фирма от Ст.Загора? Не съм чувала, а сега живея в Ст.Загора? Има една дама, която е изкупила ЛаРедут и си отвори даже магазин, може да е тя?
ИЗВИНЯВАЙТЕ, ако съм ви досадила. ЩЕ СЕ ВЪЗДЪРЖАМ да се изказвам , ОБЕЩАВАМ! Peace Heart EyesПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!

# 40
 SadSORRY, написала съм грешно един адрес, печатна грешка:
 news@aktuell.conrad.de  BlushСкромно моля за ИЗВИНЕНИЕ! ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 4 167
аз писах сега на майката,която е във връзка с русенската фирма за доставка и като ми отговорят ще дам отчет какви са им условията. А иначе за протокола имам немска кредитна карта и мога да поръчам с нея, но ще имам такса за превода на паричките
  Thinking


Сигурна съм, че ако се измисли начин да се направи поръчка, ще покрием всички разходи. Аз още не съм гледала сайта. Но ако се организира нещо ще го разгледам хубаво.

# 42
  • Мнения: 145
Момичето на което писах сутринта ми отговори. Даде ми адрес в германия и каза, че доставката от там до БГ (Русе) е 1,50Е на кг.  Датите обаче НЕ били фиксирани, около 2 пъти в месеца.... Ако се навиете на обща поръчка и намерим начин да платим, да разпитваме кога тръгват...?

До тук добре, ама възниква друг въпрос, сега трябва да намерим начин да платим на сайта... защото не приема БГ карти. Една мама писа, че има немска кредитна карта, но щели да и начислят такси, нека каже колко са тези такси и да смятаме как ще ни излезе доставката, ако е навита мамата да пусне поръчка. Сега нали имаме и 10% намаление  Money

това е от мен... надявам се да намерим начин  Praynig

# 43
  • Мнения: 115
До няколко дни ще ви пиша кога можем да пуснем поръчката. иначе съм навита и аз си писах с момичето с транспортната фирма. ако сте навити да почакате малко по-дълго докато доидат нещата - аз съм за  Peace

# 44
  • Мнения: 115
Такааа....

Предлагам да пусна обща поръчка, само че ще трябва да си разделим пощенските до немския адрес и допълнително на мен ми вземат 5евро на всеки 100евро като си пълня немската карта от България и таксите като плащам с нея. Иначе ограничение в сумата нямам, но като пусна поръчката до 1-2 дни парите трябва да са на бг сметката ми за да мога да ги изпратя на немската си сметка. ако ви устройва - пишете и вадя картата  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт