НОВ страхотен сайт за маркови дрехи от Германия... Моля за съдействие.

  • 95 802
  • 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 145
Мен ме устройва, обаче да измислим схема за тези 5Е които ти вземат на 100Е... За доставката е най-лесно да я разделим. След това кой ще я докара до БГ?  Там каква ще е сумата и тя как ще се разделя? Повечето практикуват на кг. стока, но ако някой си поръча само панталон от 300гр. как ще се плаща...?
Дайте да разясним всичко и да действаме от утре... че след това идват празници и почивни дни Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7
Такааа....

Предлагам да пусна обща поръчка, само че ще трябва да си разделим пощенските до немския адрес и допълнително на мен ми вземат 5евро на всеки 100евро като си пълня немската карта от България и таксите като плащам с нея. Иначе ограничение в сумата нямам, но като пусна поръчката до 1-2 дни парите трябва да са на бг сметката ми за да мога да ги изпратя на немската си сметка. ако ви устройва - пишете и вадя картата  Simple Smile
Aми ако се съберем повече момичета предполагам по малко ще усетим пощенските и таксата  да жабка_85 е права трябва всичко да изясним

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 20:05 от divya.

# 47
  • Мнения: 145
Изникна ми и един друг въпрос. За номерата на дрехите. Кое трябва да гледам на етикета...? Това на което D ли? Защото по френския стандарт съм 38 и даже май 36 номер, а тук май ще съм за 36, ако се ориентирам правилно по етикетите ... newsm78

# 48
  • Мнения: 395
Към въпросите за общата доставка - нека да изясним и как ще стане прибирането. От конкретно място в София/Русе/друг град ли трябва да идваме да си вземем нещата?
Иначе правилно ли се ориентирам: например ако общата поръчка е 5 кг за стойност 300 Е, то разходите са:
5,5 Е - доставка Германия
5х1.5 = 7,5 Е доставка до Русе
5х3= 15 Е такса карта ronilaz
До тук 28Е. Вероятно изпускам нещо, който се сеща да казва.
Иначе старозагорската фирма ще вземе 25*3+5*2= 85Е (и то ако няма обувки)  ooooh!

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 20:38 от denica007

# 49
  • Мнения: 4 188
Едно предложение - ако някой има само 1 панталон за 300 грама, нека плати за цял килограм и разликата да остане при момичето, което ще организира и плати поръчката.
Като сума няма да е много  - ще е един и нещо, но тя ще има и други разходи, които не са толкова явни - за да вземе голяма поръчка, ще й трябва кола, за да ги раздава или разпраща, пак може да се наложи да плати някъде.
Да се разбере с банката за превода или нещо друго.
А ако трябва да опакова и праща по пощата на 10-на човека... отнема време, трябва й опаковъчна хартия.


# 50
  • Мнения: 395
Stryper, напълно подкрепям  Peace

# 51
  • Мнения: 115
Аз като ги поръчам и пристигне пратката в Русе, ще пратя служител на баща ми да вземе нещата и после по вътрешния ни транспорт ( на фирмата на баща ми ) мога да препратя безплатно пратките ви до адресите на магазините ни (те са за ел.инструменти,ама това не се бърка) в София, Пловдив,Хасково, Ст.Загора, Плевен, Габрово. Това добре ли е?

# 52
  • Мнения: 145
A моята ще може ли по поща, че май не съм в изброените от теб  newsm03

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 720
и аз го глеам отдавна.има една посредническа фирма ,която прави поръчки от немски сайтове.ако искаш пробвай там
http://topmoda.110mb.com/index1.html

Преди време пусках отделна тема за топ мода, писах и на тях, изпращаха ми каталози, какво ли не, но ценообразуването им е малко брутално  Naughty

п.п. Редактирам се. Не съм изчела цялата тема като хората, но се забързах да изкоментирам  Embarassed Извинявам се и отивам да разглеждам сайта Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 22:40 от Shantal

# 54
  • Мнения: 145
и аз го глеам отдавна.има една посредническа фирма ,която прави поръчки от немски сайтове.ако искаш пробвай там
http://topmoda.110mb.com/index1.html

Преди време пусках отделна тема за топ мода, писах и на тях, изпращаха ми каталози, какво ли не, но ценообразуването им е малко брутално  Naughty
Определено  smile3521 те са въпросните със исканите 25% от стойността + 2Е на кг. + куриера после, общо взето искат от нас да си платим все едно Армани купуваме  rotfImbo

# 55
  • Мнения: 115
A моята ще може ли по поща, че май не съм в изброените от теб  newsm03

Да, няма проблем! Може и да излезе възможност до Г.Оряховица, но изобщо не мога да обещая

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 84
Много хубаво ще се получи така, ако успеем да направим обща поръчка. Наистина обаче трябвя някаква схема как да се разпределят парите, а и предложението но Страйпър е добро и аз съм ЗА. Мога да ви помогна с деските дрешки, размери горе долу от 74 до 92 имам, на Дисни Бейбиклуб и Паломино.   Peace

# 57
  • Мнения: 145
Изникна ми и един друг въпрос. За номерата на дрехите. Кое трябва да гледам на етикета...? Това на което D ли? Защото по френския стандарт съм 38 и даже май 36 номер, а тук май ще съм за 36, ако се ориентирам правилно по етикетите ... newsm78
Аз пак да се повторя с размерите, не че няма да поръчам отначало възможно най-евтиното, за да видя дали съм оцелила номера, ама пък защо да не си нося после "парцалките"  Satisfied Наистина моля, ако някой има наблюдение върху дамски немски дрехи да каже кое обозначение на етикета да гледам Wink

# 58
  • Мнения: 4
Сайта е страхотен newsm53!Аз съм от Варна и ако не е проблем искам и аз да се включа ако правите обща поръчка smile3508

# 59
  • Мнения: 239
Сайта е страхотен newsm53!Аз съм от Варна и ако не е проблем искам и аз да се включа ако правите обща поръчка smile3508
Аз също имам желание, но съм от Бургас newsm53.....ако има възможност newsm78........

Общи условия

Активация на акаунт