НОВ страхотен сайт за маркови дрехи от Германия... Моля за съдействие.

  • 95 854
  • 222
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 55
ето още един немски сайт.

http://www.ernstings-family.de/

преди време бях подпитала за него, но никой от форума не взе отношение

# 61
  • Мнения: 115
Изникна ми и един друг въпрос. За номерата на дрехите. Кое трябва да гледам на етикета...? Това на което D ли? Защото по френския стандарт съм 38 и даже май 36 номер, а тук май ще съм за 36, ако се ориентирам правилно по етикетите ... newsm78
Аз пак да се повторя с размерите, не че няма да поръчам отначало възможно най-евтиното, за да видя дали съм оцелила номера, ама пък защо да не си нося после "парцалките"  Satisfied Наистина моля, ако някой има наблюдение върху дамски немски дрехи да каже кое обозначение на етикета да гледам Wink

Гледай размера "D" (D-Deutschland-Германия)

# 62
  • Мнения: 32
ето още един немски сайт.

http://www.ernstings-family.de/

преди време бях подпитала за него, но никой от форума не взе отношение


Мдааа, ще се разорим - само да намерим начин  hahaha

# 63
  • Мнения: 395
Може ли координатите на русенската фирма. Мисля, че ще е полезно инфо за някой, а и особено за първа страница на бъдещите теми  Peace
Иначе снощи бая работи харесах, сложих си в кошницата да си ги гледам после. На сутринта някои от избраните артикули бяха изчерпани.

# 64
  • Мнения: 115
Предлагам,ако ще правим нещо да се организирваме и до края на седмицата да пускам

# 65
ето още един немски сайт.

http://www.ernstings-family.de/

преди време бях подпитала за него, но никой от форума не взе отношение

Simple SmileЗДРАВЕЙТЕ! Току-що прочетох всичко за този сайт и останах с впечатление, че те изкупват застояли стоки от Италия и от Германия, нови, но застояли и ги предлагат после на клиентите си: това за застоялите дрехи не го пише, но по програмата, която са публикували за ноември месец, останах с такова впечатлениея защото, съгласете се , че не може нови модерни италиански стоки да се продават евтино: това е само мое лично мнение, нищо повече. Предложих нещо, но никой не го чува? Щом ще плащате за доставка от Германия , нека да ви доставят от NECKERMANN, там стоките са най-евтини, най-качествени и нови. А стоките може да ги видите на адрес www.neckermann.onlineshop.de ПРИЯТНА ВЕЧЕР! Peace

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Предлагам,ако ще правим нещо да се организирваме и до края на седмицата да пускам
ще можеш ли да изпратиш пакет по пощата или куриер до Бургас? Ако няма проблем ще се постарая утре или вдругиден да ти пратя сканирана кошница и паричките също. Тъй като не можем от сега да предвидим точно колко ще са пощенските ще ти преведа повече, а като пристигнат ще приравним

# 67
  • Мнения: 145
Ми хайде поне една схема да се направи.
Аз толкова гледане... и чакане изтървах номера на мойте неща. Остана ми само една ризка която искам за сега, та видя качество и номера все пак Wink

# 68
  • Мнения: 23
ето още един немски сайт.

http://www.ernstings-family.de/

преди време бях подпитала за него, но никой от форума не взе отношение

Simple SmileЗДРАВЕЙТЕ! Току-що прочетох всичко за този сайт и останах с впечатление, че те изкупват застояли стоки от Италия и от Германия, нови, но застояли и ги предлагат после на клиентите си: това за застоялите дрехи не го пише, но по програмата, която са публикували за ноември месец, останах с такова впечатлениея защото, съгласете се , че не може нови модерни италиански стоки да се продават евтино: това е само мое лично мнение, нищо повече. Предложих нещо, но никой не го чува? Щом ще плащате за доставка от Германия , нека да ви доставят от NECKERMANN, там стоките са най-евтини, най-качествени и нови. А стоките може да ги видите на адрес www.neckermann.onlineshop.de ПРИЯТНА ВЕЧЕР! Peace
Винаги твоите постове са ми някак странни Rolling Eyes
Опитваш се да ни разубедиш за този сайт,а предлагаш доста други(според мен безсмислени,като напр.книги на немски и техника Shocked) далеч по-различни от това,което ние сме харесали Thinking Не знам на какво се дължи и се извинявам ако съм те засегнала Peace

# 69
ето още един немски сайт.

http://www.ernstings-family.de/

преди време бях подпитала за него, но никой от форума не взе отношение

Simple SmileЗДРАВЕЙТЕ! Току-що прочетох всичко за този сайт и останах с впечатление, че те изкупват застояли стоки от Италия и от Германия, нови, но застояли и ги предлагат после на клиентите си: това за застоялите дрехи не го пише, но по програмата, която са публикували за ноември месец, останах с такова впечатлениея защото, съгласете се , че не може нови модерни италиански стоки да се продават евтино: това е само мое лично мнение, нищо повече. Предложих нещо, но никой не го чува? Щом ще плащате за доставка от Германия , нека да ви доставят от NECKERMANN, там стоките са най-евтини, най-качествени и нови. А стоките може да ги видите на адрес www.neckermann.onlineshop.de ПРИЯТНА ВЕЧЕР! Peace
Винаги твоите постове са ми някак странни Rolling Eyes
Опитваш се да ни разубедиш за този сайт,а предлагаш доста други(според мен безсмислени,като напр.книги на немски и техника Shocked) далеч по-различни от това,което ние сме харесали Thinking Не знам на какво се дължи и се извинявам ако съм те засегнала Peace
ЗДРАВЕЙТЕ! Не, не си ме засегнала, имаш право да изразяваш мнението си винаги.За мен СВОБОДАТА НА ЛИЧНОСТТА е принцип № 1! Но сайта на NECKERMANN е предимно за дрехи: много качествени и ЕВТИНИ. Разбира се това си е чисто ваша работа, от къде ще си избирате дрехи: съжалявам, че се намесих7 ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ! Peace Другите сайтове, които посочих, просто бяха за пример, ако някой има нужда от качествени вкусотии за диабетици или алергетици. ОК: няма да се намесвам повече. Искрено съжалявам Blush ПРИЯТНО ПАЗАРЕНЕ!

# 70
  • Мнения: 115
този neckermann ми поникна вече на гъ.а  smile3506

# 71
  • Мнения: 7
И neckermann не е лош прочем ако има други германски или каквито да е сайтове с хубави и евтини дрехи защо не и от там да поръчваме ако може впрочем много ми хареса този сайт http://www.ernstings-family.de/  неможе ли и от него да се съберем да поръчаме

# 72
  • Мнения: 115
Здравейте,

понеже получих и няколко запитвания на ЛС, дайте да се разберем дали ще се прави поръчка. Ето какво ви предлагам:

-до четвъртък вечер всеки който иска да се включи ми изпраща на ЛС линковете към нещата които иска ( и размер)
-относно банковите ми разходи за които писах (5евро на 100), това означава чисто математически 5%...т.е всеки ще може да си изчисли самостоятелно колко още трябда да ми преведе
- относно теглото на самата покупка...просто всеки ориентировъчно да си сметне, а после ако има някакво голямо разминаваме ще връщам пари или ще ми додавате
- в четвъртък вечер като видим колко ще се включат делим доставката до немския адрес на колкото сме хора и в петък всеки ми пуска по сметката парите. а аз ще пусна  поръчката още в четвъртък вечер!!

който има някакви други предложения да пише  Peace

# 73
  • Мнения: 115
Предлагам,ако ще правим нещо да се организирваме и до края на седмицата да пускам
ще можеш ли да изпратиш пакет по пощата или куриер до Бургас? Ако няма проблем ще се постарая утре или вдругиден да ти пратя сканирана кошница и паричките също. Тъй като не можем от сега да предвидим точно колко ще са пощенските ще ти преведа повече, а като пристигнат ще приравним

мога да го пусна и по пощата  Peace

# 74
този neckermann ми поникна вече на гъ.а  smile3506
LaughingХаресвам хора с чувство за хумор! :Продължавам да се смея... Роня, ти си сладур! Не,  не ви се намисам, само изразявам мнението си, че щом ще плащам за доставка от Германия, искам само най-хубавото и евтиното: в Schnäppchen(ПРЕОЦЕНКИ!) на НЕКЕРМАН, ИЗВИНЯВАЙ RONIALAZ, няма повече да я чуеш тази думичка, всичко е евтино и супер-качество: СПОКОЙНА НОЩ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт