Намаления и разпродажби есен-зима 2009

  • 84 588
  • 686
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 12 170
Якетата за момиче през уикенда бяха по 60 лева.По 40 бяха само момчешките.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 388
Evka za kolko godihno dete se otnasqt cenite

аз пазарувам за 4 годишно, но ръст 116/122 имаше и размери за 3-4 години


Ali&Meli може и да не съм догледала аз вчера ходих, но мисля правилно видях,че гледах и бебешки. може да по -голями момичета да са били по 60лв

# 227
  • София
  • Мнения: 12 170
Evka za kolko godihno dete se otnasqt cenite

аз пазарувам за 4 годишно, но ръст 116/122 имаше и размери за 3-4 години


Ali&Meli може и да не съм догледала аз вчера ходих, но мисля правилно видях,че гледах и бебешки. може да по -голями момичета да са били по 60лв

На Стамболийски имаше модели само по 59.90 за момичета.Сега се сещам,че в МОЛ-а на Хемус май имаше един по-къс модел.Може 39.90 лева да е струвал,но не съм го гледала.
А момчешките си бяха по 39.90 по-дълги модели,покриващи ханша според мен.

# 228
# 229
  • Мнения: 123
А някой знае ли кога започват в Манго намаленията, защото една чанта много иска да я купя Joy

# 230
  • Мнения: 27
Кьде точно се намира Кенсол на Славейков??

# 231
  • София
  • Мнения: 12 170
Кьде точно се намира Кенсол на Славейков??

На Попа е,не на Славейков.

# 232
  • Мнения: 262
Аз пък си търся хубава риз с жабо, но с дълъг ръкав. От къде?

От Orsay. Хубави са и не са скъпи-около 40 лв. Имат магазина на Витошка и в Mall-а.

# 233
  • Мнения: 70
Кенсол имат нов магазин на Витоша ъгъла със Скобелев.

# 234
  • Мнения: 1 650
Аз пък си търся хубава риз с жабо, но с дълъг ръкав. От къде?

От Orsay. Хубави са и не са скъпи-около 40 лв. Имат магазина на Витошка и в Mall-а.
И аз си търся такава и по възможност да е боди. Гледах в Орсай, но нещо не ми харесаха.

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
В Ст. Загора -  МОЛ има ли намаления?

# 236
  • София
  • Мнения: 965
Scandal дали имат вече намаление или чак след нова година?

# 237
  • Мнения: 151
Има -30 % намаление в SELA /SKI CITY MALL/
Купуваш за 200 лв., а плащаш за 100 лв. в Кенвелло, пак в SKI CITY MALL.

# 238
  • Мнения: 2 525
В Нюиоркера в варна имаше страхотно лилаво кожено яке, ама беше само един номер останал  Twisted Evil

# 239
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Има -30 % намаление в SELA /SKI CITY MALL/
Купуваш за 200 лв., а плащаш за 100 лв. в Кенвелло, пак в SKI CITY MALL.
на Кенвело имаше и в мола на Стамболийски , но нямаше голям избор

Общи условия

Активация на акаунт