Добър ортодонт в Русе?

  • 62 790
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 187
И на нас ни предстои посещение при ортодонт.Горещо ми препоръчаха д-р Сербезова.Моля,ако има някой с впечатления от нея,да сподели.И въобще търся актуална информация за добър специалист в Русе,защото виждам,че темичката не е много активна.

# 91
  • Мнения: 0
И на нас ни предстои посещение при ортодонт.Горещо ми препоръчаха д-р Сербезова.Моля,ако има някой с впечатления от нея,да сподели.И въобще търся актуална информация за добър специалист в Русе,защото виждам,че темичката не е много активна.

# 92
  • Мнения: 0
И на нас ни предстои посещение при ортодонт.Горещо ми препоръчаха д-р Сербезова.Моля,ако има някой с впечатления от нея,да сподели.И въобще търся актуална информация за добър специалист в Русе,защото виждам,че темичката не е много активна.
Имам двама сина. Големият е на 18, а малкият на 10. Проблемите с големия ми син разреших при д-р Нинов - изключителен специалист. Постави му апаратче преди 9 години и се оправи изключително бързо - за близо година и половина. Вече седмица и малкия ми син е с апаратче, отново поставено от него. Между другото направих и консултация с д-р Иванова, тъй като племенницата ми е при нея. Нещо не ми вдъхна доверие тази жена. И понеже не исках да правя грешки направих своя избор. Горещо Ви съветвам д-р Нинов.

# 93
  • Мнения: 76
Какви коментари само от хора с 0 мнения, какво конкуренция за пари Simple SmileТези мнение изобщо не
са в полза на специалистите за които пишете, ама никак. Когато има много лекари в 1 специалност
на пръсти се броят кадърните. А когато са само 2-ма просто си избираш някак си един от тях, което и ще
направя.

# 94
  • Мнения: 2
      Ще ви бъда благодрана , ако ме насочите към някой добър ортоднт в Русе ?!

# 95
  • Мнения: 2
     Ще ви бъда благодрана , ако ме насочите към някой добър ортоднт в Русе ?!


Няма такъв. Всичките са мошеници. Само ще ви вземат парите напразно. Няма кой да ги вкара в пандиза тези гадняри. МРЪСНА МАФИЯ! А този - ЕМИЛ БУЧУКОВ е НЕВЕРОЯТЕН МРЪСНИК и ИЗМАМНИК!!!

Последна редакция: нд, 06 сеп 2015, 15:46 от poboew

# 96
  • Мнения: 187
При д-р Сербезова отидохме в крайна сметка, засега сме доволни. За Иванова и аз съм чувала недобри неща- държала се грубо, децата не я харесват.

# 97
  • Мнения: 17 986
При д-р Сербезова отидохме в крайна сметка, засега сме доволни. За Иванова и аз съм чувала недобри неща- държала се грубо, децата не я харесват.

Ние бяхме при нея- аз пък нищо лошо не мога да кажа, държи се нормално, не се лигави, върши си работата и това е  Peace
Не е имала нито болка, нито отлепване на брекети дъщеря ми, не знам какво очакват някои деца от зъболекар  newsm78

# 98
  • Мнения: 187
При д-р Сербезова отидохме в крайна сметка, засега сме доволни. За Иванова и аз съм чувала недобри неща- държала се грубо, децата не я харесват.

Ние бяхме при нея- аз пък нищо лошо не мога да кажа, държи се нормално, не се лигави, върши си работата и това е  Peace
Не е имала нито болка, нито отлепване на брекети дъщеря ми, не знам какво очакват някои деца от зъболекар  newsm78

Какво точно очакват не мога да ти отговоря, но най-малкото нормално отношение, независимо дали към дете или възрастен, е предпоставка да посещаваш съответния специалист без неприятно чувство от предстоящата среща Naughty. Пак казвам, че нямам лични наблюдения за въпросната докторка, но от неедно място съм получила такива отзиви, а "пушек без огън" няма е казал народът. Аз избрах детето ми да се чувства комфортно и да ходи с удоволствие, когато има записан час. За другите не мисля какъв избор ще направят , всеки сам си решава Naughty.

# 99
  • Мнения: 17 986
Аз пък от личен опит казвам, че се държи съвсем нормално, без да се лигави, говори им като на големи хора, болка при нас не е имало..пък наистина всеки сам да направи избора си  Peace

# 100
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И аз бях доволна от Иванова. Синът ми също нямаше оплаквания. Беше може би 3 годишен, когато го заведохме при нея за първи път.
Държанието и сме го коментирали преди няколко години тук в темата. Peace

# 101
  • Мнения: 17 986
За мен беше по- важно да спасим 2 зъба от ненужно вадене, въобще не съм обръщала внимание на поведение и тем подобни халосии. Е, тя ги спаси- за справка преди това ходихме на 3 ортодонти във Варна, всичките препоръчваха вадене. Почти на всички мои познати с брекети са вадили зъби, за мен това е престъпление просто

# 102
  • Мнения: 427
Здравейте, някой друг да има впечатления от Сербезова?

# 103
  • Мнения: 45
Аз съм на 32г. с обратна захапка. Желая да си я коригирам с брекети. Бихте ли ми препоръчали специалист в Русе който работи качествено и на добри цени. Препоръчаха ми доктор Милка Сербезова и Димитрови-но при тях металните брекети са около 4600лв.

# 104
  • Мнения: 920
Здравейте, и аз се интересувам от добър ортодонт за Русе. На 9ти октомври имам записан час за преглед при Дукови. Мнения ?

Общи условия

Активация на акаунт